LitLawliet
Posty: 121 (po ~203 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LitLawliet
  1 lutego 2009 (pierwszy post)
Hejka jeżeli macie albo znacie jakieś programy dzięki którymi można poprzerabiać fotki to podajcie nazwy i pokażcie co te programy potrafią.. aha i jeszcze.. jak mamy szare zdjęcie i byśmy chcieli jakiś napis na nim umieścić nie duży ale żeby był widoczny to jakiego koloru musiał bym użyć... ????
kKinguSss93
kKinguSss93
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ak mamy szare zdjęcie i byśmy chcieli jakiś napis na nim umieścić nie duży ale żeby był widoczny to jakiego koloru musiał bym użyć... ????

wydaje mi sie ze każdego oprócz czarnego, szarego i tego typu kolorów ;)
choc czarny tez widac ;)

a ja polecam PhotoScape ;) darmowy program ;) a efekty na mojej fotce ;p xD
blackdragon911
blackdragon911
  1 lutego 2009

gimp,lightroom jest ich w cholere poszukaj w google ale z darmowych to polecam gimpa

KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  1 lutego 2009

Paint.
To chyba na Technice powinno być.

MazziaxD
Posty: 5 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 75
MazziaxD
  1 lutego 2009

Też mi się wydaje że nie ten dział :woot:

-> co do pytania to polecam PhotoShop'a /elements/CS :-) ("elements" jest wg. mnie prostszy w obsłudze ale nie ma wielu opcji, które mają "CS'y" ale to od Ciebie zależy w jakim stopniu chcesz te foty poobrabiać ;P).
Oprócz tego może być Picassa, PhotoFiltre itd.
/Google nie gryzą ;D/

zimna1993
zimna1993
  1 lutego 2009

ja używam Paint Shop Pro :and:
ale wiesz wystarczyłoby wejść na google i znalazłbyś mase takich programów :zonk:

R4duss91
Posty: 172 (po ~77 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
R4duss91
  1 lutego 2009

Picasa 3 ^^

kKinguSss93
kKinguSss93
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale wiesz wystarczyłoby wejść na google i znalazłbyś mase takich programów

jeny ale chłopak chciał sie dowiedziec opiniii i co ludzie polecaja ;)) po co suzkac skoro mozna spytac :)) niz w ciemno szukac xD a jak sie czepiacie to po co odpowiadacie xD ?
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  1 lutego 2009

co do programu to chyba nikt już google nie używa:( i nie ten dział. A co do koloru to każdy oprócz szarego będzie widoczny:) Ale nie zawsze się zgra z kompozycją zięcia

LitLawliet
Posty: 121 (po ~203 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LitLawliet
  1 lutego 2009
ok ale jak co to mają byś takie napisy jak by było napisane długopisem albo ołówkiem takie cienkie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.