MietowyOddech
MietowyOddech
  9 stycznia 2009 (pierwszy post)

Bardzo lubie Polskie Kino Niezależne,co możecie polecic?

odwieczna
odwieczna
  9 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co możecie polecic?

*Manna.
*Powiedz Coś.
*Kalafiorr.
*Segment 76.
*Krew z nosa. :zakochany: - Rzeczywistość filmowa jest trochę zniekształconą rzeczywistością dookoła. To zniekształcenie jest bardzo śmieszne. To dookoła bardzo smutne.
*Zamknięci w celuloidzie.

produkcje Z.F. Skurcz :D
MietowyOddech
MietowyOddech
  9 stycznia 2009

Manna Dobry Film
Od siebie dodam

Wszystko będzie Dobrze
Pręgi
Rezerwat
Czeka na nas swiat
Bajka o ludziach stąd
Duże zwierze

maQs91
maQs91
  10 stycznia 2009

To chyba będzie Sztuczki :mrgreen:

Najlepszy polski film :rock:

Teraz nawet na Oscary ma iść :woot:

kKinguSss93
kKinguSss93
  10 stycznia 2009

z polskich filmów to mi sie podobają takie: (bez wzgledu na kategorie ) "rozmowy nocą", "katyń" wajdy, "jak rozpętałem drugą wojne światowa " klasyk xD i jak to szło.. o pieniadzach był jakiś film tylko nie pamietam do konca tytułu ;p xD noo i jeszcze "dzień świra" z Markiem Kondratem ;)

odwieczna
odwieczna
  10 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z polskich filmów to mi sie podobają takie: (bez wzgledu na kategorie ) "rozmowy nocą", "katyń" wajdy, "jak rozpętałem drugą wojne światowa " klasyk xD i jak to szło.. o pieniadzach był jakiś film tylko nie pamietam do konca tytułu ;p xD noo i jeszcze "dzień świra" z Markiem Kondratem ;)


miały być z kina off. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Sztuczki

Jakimowskiego?
Film urzekł mnie swoją mądrością. Ale nie mądrością wielkich haseł tylko taką prostą, oczywistą i codzienną. Prostotą i pięknem. Jak również i 'Zmruż Oczy' stały się jednym z moich ulubieńszych filmów dzięki subtelności.

Tylko jedno mnie zastanawia...
Czy to możliwe, żeby zakończenie było takie smutne? Bo tak - chłopiec wcale nie zatrzymuje pociągu tylko ginie. Sama na początku nie zinterpretowałam tego w ten sposób[wyparcie?]jednak niestety... ale na szczęście dla filmu, który dzięki temu jest bardziej wyrafinowany, przemyślany i nie taki sztampowy.
kKinguSss93
kKinguSss93
  10 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: miały być z kina off.

cicho to tam na marginesie ;p
xcbiker
xcbiker
  12 stycznia 2009

"Wożonko"
"Wściekłe pięści węża"
"Sarnie Żniwo"
"Bułgarski Pośścik"

xcbiker
xcbiker
  12 stycznia 2009

aa i jeszcze klasyk....
"Że życie ma sens" :mrgreen:

Freddie2007
Freddie2007
  22 stycznia 2009
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.