djbakus
djbakus
  7 stycznia 2009 (pierwszy post)

witaaaaaaaaam :mrgreen: kiedys ogladalem taki horror i chcilbym zrobic powtorke ale nie pamietam tytulu bo bylo to mega dawno :mrgreen: moze ktos mi poda tytul tego filmu?? kto bedzie tak mily? :D pamietam ze zaczyna sie od tego ze jakis koles ciagnikiem wyciaga olbrzymi głaz z ziemi ktory wyglada jak slup niom i kiedy go przechyla (ciagnac traktorem) wylatuje jakas para niom i z pod tego glazu wychodzi potwor.Potem ten potwor grasuje jakos po lasach i pozniej okazuje sie ze jest w zmowie z ksiedzem a potem odgryza mu tetnice. Zabic potfora mozna taka mala figurka ktora jest w kosciele. Ale musi to zrobic osoba czysta (kobieta). Figurka wypuszczala z siebie jakies biale swiatlo i zabijala to stworzenie. Jezeli figurke dotknie osoba niepowolana to figurka parzy i wtedy ktos ma przewidzenia na moment. Filsie konczy zabiciem tego potwora przez jakas kobiete i ostatnim motywem jest to ze potwor znowu odzywa i the end. W srodku filmu jakas dziewczyna biegnie z chlopakiem przez las i jak z niego wybiega to sie orietuje ze juz trzyma tylko jego ręke w dloni. Prosze o tytul tego filmu!! :) z gory dziekuje!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 stycznia 2009

Potwór z jeziora :woot:

...Ignorance is bliss...
margotka
margotka
  8 stycznia 2009

nie znam tego filmu...

...ale wyjątkowo musi być tandetny, ze za osobę czystą uwaza kobietę...w szczególności, ze ma to związek z kościołem:]

reksiu masz wyobraźnie:>

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 stycznia 2009
margotka
margotka: reksiu masz wyobraźnie:>

pierwszy tytuł jaki wyskoczył po wpisaniu w googlach

ksiądz i potwór :lol:
...Ignorance is bliss...
Infectious
Infectious
  8 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: witaaaaaaaaam kiedys ogladalem taki horror i chcilbym zrobic powtorke ale nie pamietam tytulu bo bylo to mega dawno moze ktos mi poda tytul tego filmu?? kto bedzie tak mily? :D pamietam ze zaczyna sie od tego ze jakis koles ciagnikiem wyciaga olbrzymi głaz z ziemi ktory wyglada jak slup niom i kiedy go przechyla (ciagnac traktorem) wylatuje jakas para niom i z pod tego glazu wychodzi potwor.Potem ten potwor grasuje jakos po lasach i pozniej okazuje sie ze jest w zmowie z ksiedzem a potem odgryza mu tetnice. Zabic potfora mozna taka mala figurka ktora jest w kosciele. Ale musi to zrobic osoba czysta (kobieta). Figurka wypuszczala z siebie jakies biale swiatlo i zabijala to stworzenie. Jezeli figurke dotknie osoba niepowolana to figurka parzy i wtedy ktos ma przewidzenia na moment. Filsie konczy zabiciem tego potwora przez jakas kobiete i ostatnim motywem jest to ze potwor znowu odzywa i the end. W srodku filmu jakas dziewczyna biegnie z chlopakiem przez las i jak z niego wybiega to sie orietuje ze juz trzyma tylko jego ręke w dloni. Prosze o tytul tego filmu!! :) z gory dziekuje!!!!!!!

...Brzmi wyjatkowo tandetnie, z cala pewnoscia tego nie widzialem...i z cala pewnoscia nie obejrze nigdy, wiec przykro mi niezmiernie, ale nie pomoge :]
ulik2708
ulik2708
  9 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Prosze o tytul tego filmu!!

Nie znam!
keeta2
keeta2
  12 stycznia 2009

prawdopodobnie jest to "Martwica mózgu",ale nie jestem pewien.

Ponur
Posty: 59 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Ponur
  12 stycznia 2009

Martwica mózgu? Dżizaz,ale tandetny tytuł :|

Bóg Wybacza,Ja Nigdy
TransAm90
TransAm90
  12 stycznia 2009
Ponur
Ponur: Martwica mózgu? Dżizaz,ale tandetny tytuł :|

Dobry film podobno :mrgreen: Ktoś mi kiedyś polecał :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.