KeIsHa505
KeIsHa505
  12 grudnia 2008 (pierwszy post)
Film oparty na motywach książki Stephanie Meyer. Książka była świetna. Może jest ktoś kto oglądał film? :rotfl:
poprostuewelinka
poprostuewelinka
  12 grudnia 2008

ja oglądałam no i co ?
film był kiepski bella była nijaka.
choć trzeba przyznać że scena z bejsbolem była -prze fantastycznie nakręcona, tak samo ta baletowa. tak poza tym to strasznie spłycili to wszystko no ale cóż , to tylko film.

KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  12 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oże jest ktoś kto oglądał film?

Były pokazy, ale wiem że skrócili je o parę scen. Sama nie byłam, widziałam urywki i zapowiedzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: film był kiepski bella była nijaka.

Serio, aż tak źle?
poprostuewelinka
poprostuewelinka
  12 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Były pokazy, ale wiem że skrócili je o parę scen.

serio ;o?

Konto usunięte
Konto usunięte: Serio, aż tak źle?

nie nie bylo az tak bardzo zle.
jednak tylko kilka scen sprawialo , ze film byl fajny. ogolnie calosc nie byla najwyzszych lotow. strasznie duzo watkow pomineli, strasznie splycili milosc Edwarda i Belli.
ale wiadomo ksiazka to kilkaset stron a film niecale dwie godziny a wiec czego sie spodziewac.
noi czulam sie ciut rozczarowana , bo wszystko wyobrazalam sobie inaczej.
Ale w sumie warto bylo zobaczyc :)
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  13 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czulam sie ciut rozczarowana , bo wszystko wyobrazalam sobie inaczej.

ja jeszcze filmu nie widzialam, ale widzialam aktora grajacego role Edwarda... szok w trampkach... ja tu pochlaniam te ksiazki, probuje sobie wyobrazic jakiegos ideala, czyli takiego, jakiego opisuje Bella a tu zonk, nafin speszyl...
no zawiodlam sie:
[URL=www.upek.pl/images,17057.html][/URL]
to ma byc ta pieknosc?? pfff...

chwilami probujac sobie zobrazowac Edwarda myslalam o stu townsendzie, ktory juz raz sie sprawdzil idealnie w roli wampira i tu moim zdaniem powtorzylby sukces...
[URL=www.upek.pl/images,17058.html][/URL]

za to Bella bardzo ladna wg mnie:tak:
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  13 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to ma byc ta pieknosc?? pfff...

Zauważ że on w filmie wygląda zupełnie inaczej:

I moim zdaniem nadaje się idealnie do tej roli. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja jeszcze filmu nie widzialam, ale widzialam aktora grajacego role Edwarda

Też u Ciebie w mieście nie było tych pokazów przedpremierowych?
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  13 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Też u Ciebie w mieście nie było tych pokazów przedpremierowych?

no wlasnie byly w zeszly weekend, ale nie moglam isc, a teraz nie graja tego nigdzie (a Łódź to nie jakis pipidówek do uja), wiec nie wiem ile czasu musi uplynac od pokazow przedpremierowych do momentu, kiedy zaczna ten film puszczac tak po prostu:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważ że on w filmie wygląda zupełnie inaczej:

tak czy siak albo Bella przesadzila albo reżyserzy nie potraktowali jej slow powaznie;)
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  13 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie byly w zeszly weekend, ale nie moglam isc, a teraz nie graja tego nigdzie (a Łódź to nie jakis pipidówek do uja), wiec nie wiem ile czasu musi uplynac od pokazow przedpremierowych do momentu, kiedy zaczna ten film puszczac tak po prostu

A, bo te pokazy były tylko jeden dzień, właściwa premiera jest dopiero 6 stycznia. Lublin to też niby nie "pipidówek", a nie było tych pokazów bo głupie Cinema City nie wyraziło na nie zgody. :martuska:

Konto usunięte
Konto usunięte: tak czy siak albo Bella przesadzila albo reżyserzy nie potraktowali jej slow powaznie;)

Eee tam. :D
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  13 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: łaściwa premiera jest dopiero 6 stycznia

dopiero?? buu...
ale chyba 4. czesc kasiazki jakos niebawem powinna byc dostepna... albo juz jest, tylko u mnie w bibliotece jej nie ma...
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  13 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dopiero?? buu...

Niestety. :smutny:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale chyba 4. czesc kasiazki jakos niebawem powinna byc dostepna... albo juz jest, tylko u mnie w bibliotece jej nie ma...

No co Ty, 4. część ksiązki ukarze się w Polsce dopiero w marcu.
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  13 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No co Ty, 4. część ksiązki ukarze się w Polsce dopiero w marcu.

to czemu juz plakaty widzialam..? i okladke na nich.. i tytul "Intruz"... musiali tak smaka narobic i z jednym i z drugim??
a tak btw, bo pewnie czytalas tamte 3 czesci... czy zauwazylas moze błędy w tresci w czesci drugiej?
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  14 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to czemu juz plakaty widzialam..? i okladke na nich.. i tytul "Intruz"... musiali tak smaka narobic i z jednym i z drugim??

Intruz to zupełnie inna książka Meyer, nie mająca nic wspólnego z Zmierzchem. 4. część będzie się nazywała "Przed świtem". :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: a tak btw, bo pewnie czytalas tamte 3 czesci... czy zauwazylas moze błędy w tresci w czesci drugiej?

Nie, nie zauważyłam. A na czym one niby polegają?
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  14 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Intruz to zupełnie inna książka Meyer, nie mająca nic wspólnego z Zmierzchem. 4. część będzie się nazywała "Przed świtem".

no popatrz... to jakos zchrzanili te plakaty, gdyz iz wyraznie z napisow wynikalo, ze to 4. czesc:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nie zauważyłam. A na czym one niby polegają?

dokladnie to Ci teraz nie powiem bo juz nie pamietam, ale jeden dotyczyl tego, jak siedziala jakis czas u Jacoba, cos z odrabianiem lekcji z matematyki, bo chyba byla u niego w ferie, zaleglości przeciez raczej nie miala, to skad sie bralo to codzienne odrabianie lekcji z matmy?
a drugi dotyczyl wizji Edwarda, ze ona jest w niebezpieczenstwie, ale tego to juz w ogole nie przytocze...
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  14 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no popatrz... to jakos zchrzanili te plakaty, gdyz iz wyraznie z napisow wynikalo, ze to 4. czesc


Nie, popatrz na okładce jest napisane że to ona jest autorką "bestsellerowego cyku" jakim jest Zmierzch, Księzyc w nowiu, Zaćmienie i Przed świtem.

Konto usunięte
Konto usunięte: dokladnie to Ci teraz nie powiem bo juz nie pamietam, ale jeden dotyczyl tego, jak siedziala jakis czas u Jacoba, cos z odrabianiem lekcji z matematyki, bo chyba byla u niego w ferie, zaleglości przeciez raczej nie miala, to skad sie bralo to codzienne odrabianie lekcji z matmy? a drugi dotyczyl wizji Edwarda, ze ona jest w niebezpieczenstwie, ale tego to juz w ogole nie przytocze...

A, to bardzo możliwe, ze pojawiły tam się takie błędy. W każdym razie ja nie zwróciłam na nie większej uwagi.
Freddie2007
Freddie2007
  19 grudnia 2008

den bosch...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.