oska6
oska6
  25 listopada 2008 (pierwszy post)
QoI
QoI
  25 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kuglarstwo - pokazy FIRE SHOW


co w związku z tym ?
oska6
oska6
  25 listopada 2008

Witam, jeśli ktoś jest zainteresowany pokazami fire show tak mocno jak ja to zapraszam do rozmowy.
Zamieżam od nowego roku znaleźć grupę która kreci poi'kami itp aby rozpocząc robić pokazy na dużą skale i za fajna kasę, więc jesli ktos chciałby zarobic na swoim hobby i jest z okolic Rybnika, bądź tez śląska to zapraszam, mój nr gg 10465672. Z chęcia odpowiem na każde zapytanie. Oczywiste jest że zanim zaczniemy sprzedawać nasze pokazy, potrzebuje zwartą grupe aby móc zrobić pare próbek, sama kręcę poi mam wiele pomysłow i chce je wykorzystać. Od 2 lat pracuje w agencji artystycznej wiec wiem z czym to sie je. Znalazłam juz parę agentów którzy zlecą nam pewnie pare wystepów. ZAPRASZAM

oska6
oska6
  25 listopada 2008

chodzi o to że jesli chcesz zarobic na swojej pasji to ja w tym pomogę :))

izkas1
izkas1
  25 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mój nr gg 10465672

:nie:
deadlynightshade
Posty: 5933 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
deadlynightshade
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kuglarstwo - pokazy FIRE SHOW s

a mi sie to nawet podoba :mrgreen:
www.deadlynightshade69.fotka.pl

N!3 j3$t3M $ł!!!t gF!@$$tk0m $h3By mN!3ć S!up3R eXXtr@ 0p!$$!k tUt@j [!!!]

-_-'

mówię nie!

piszę poprawnie po polsku,gardzę poke i fejczurami.
oska6
oska6
  27 listopada 2008

a kręcisz poi bądź czymkolwiek co można podapilć??

poprostuewelinka
poprostuewelinka
  27 listopada 2008

Ja kręciłam poi jednak już nie :)
no i nie jestem z twoich okolic.

oska6
oska6
  29 listopada 2008

ok rozumiem ale jak coś to wiesz :D

Kiyeq
Kiyeq
  1 grudnia 2008

ja parę razy kręciłem treningowymi, skończyło się to tylko siniakami ;]

oska6
oska6
  2 grudnia 2008

ale kochani to jest super zabawa i mozna na niej fajnie zarobic a trening czyni mistrza
mimo wszystko ja dalej czekam na wasze zapytania

Kiyeq
Kiyeq
  2 grudnia 2008

to jak kręcić poiki żeby się nie zamienić w żywą pochodnię? ;]

oska6
oska6
  2 grudnia 2008

wystarczy ćwiczyć na sucho czyli nie podpalając poi bądź można zaczynać od piłeczek tenisowych sama tak zaczynałam nawet sama je zrobiłam bo wiem że orgtinalna poi bardziej boli i korci cię zeby podpalić :)) ja wyćiwczysz pare ruchów to mozna podpalic zeby zobaczyc efekt, ale jak wszystkim bede dawać rady to nigdy na tym nie zarobie :))

Kiyeq
Kiyeq
  3 grudnia 2008

jasne, już lecę podpalać Twoich klientów ;]
trochę się już nasłuchałem od znajomego który w tym siedział i organizował takie pokazy, płonące kosze na łańcuchach laski ogniste, płonące miecze. Szkoda że miał tak mało filmów z pokazów.

oska6
oska6
  3 grudnia 2008

najwidoczniej skoro mial tak malo filmow to wiekszość co mówił musiała nie byc prawda bo ja nie jestem w stanie sobie wyobrazic latającego kosza na śmieci podpalonego na łańcuchu ?? a takie jackasy z plonacymi laskami sie robi ale nie wierze z e na wystepie byly całe nagie a po drugie to jest tylko pares sekund palenie na ciele bo w innym razie sie spalisz :)) jak masz jaeszcze jakies pytanka to zapraszam :))pozdro

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.