quattro17
quattro17
  12 listopada 2008 (pierwszy post)

Witam . Temat zamieściłem tutaj ponieważ jest to nowy dział i jak sama nazywa wskazuje nie dla każdego :) ale nie o tym mowa,mianowicie chodzi mi o tak modny i często występujący motyw palenia ziólka w towarzystwie . Otóż czytałem kiedyś w jakiejś prasie że marihuana u niektórych osób powoduje występowanie zdolności odczytania intencji drugęgo człowieka wobec nas samych . W skrócie jeśli ktoś jest dla nas niemiły fałszywy i nie jest z nami szczery odrazu potrafimy to wyczuć,każdy fałszywy gest czy ruch ,wszystko podane jak na tacy . Uczucie dziwne :) co o tym myślicie?ma ktoś tak też?pozdrawiam :)

Mihihih
Mihihih
  12 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ma ktoś tak też?

potrafie tak bez marihuany. :ninja:

jak dla mnie bzdura, a temat nie do tego działu.
psychodroid
psychodroid
  12 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam . Temat zamieściłem tutaj ponieważ jest to nowy dział i jak sama nazywa wskazuje nie dla każdego :) ale nie o tym mowa,mianowicie chodzi mi o tak modny i często występujący motyw palenia ziólka w towarzystwie . Otóż czytałem kiedyś w jakiejś prasie że marihuana u niektórych osób powoduje występowanie zdolności odczytania intencji drugęgo człowieka wobec nas samych . W skrócie jeśli ktoś jest dla nas niemiły fałszywy i nie jest z nami szczery odrazu potrafimy to wyczuć,każdy fałszywy gest czy ruch ,wszystko podane jak na tacy . Uczucie dziwne :) co o tym myślicie?ma ktoś tak też?pozdrawiam :)

Wg. mnie chodzi o to, że po mj mocniej odbieramy docierające do nas bodźce (wyostrzenie zmysłów) i jesteśmy bardziej wrażliwi emocjonalnie, oraz podatni na sugestie ;>
folkemon
folkemon
  12 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat zamieściłem tutaj ponieważ jest to nowy dział i jak sama nazywa wskazuje nie dla każdego :)

:woot:

nie ten dział
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.