GRADEK83
GRADEK83
  6 listopada 2008 (pierwszy post)

Po co?

http://www.flickr.com/groups/messageforobama/

A bo tak:ninja:

GRADEK83
GRADEK83
  6 listopada 2008

A imię jego 40 i cztery?
Obama został 44 prezydentem USA Nostradamus przepowiedział że...za 4 lata koniec świata więc kto by się tam przejmował :ninja:

Kondzioo027
Kondzioo027
  6 listopada 2008

Wybór prezydenta może się odbić na polsce ale raczej lepiej że akurat ON ! :woot:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A imię jego 40 i cztery? Obama został 44 prezydentem USA Nostradamus przepowiedział że...za 4 lata koniec świata więc kto by się tam przejmował

Wskrzesiciel narodu,
Z matki obcej; krew jego dawne bohatery,
A imię jego będzie czterdzieści i cztery.


Konto usunięte
Konto usunięte: W czasie wycieczki Polskiej grypy turystów w latach 60 -tych do Kanady trafili oni do wioski (rezerwatu) Indian. Doszło tam do spotkania z tamtejszym Szamanem... ów szaman wskazał jedna osobę i kazał jej zadac mu jedno pytanie na które on odpowie Polak zadał mu "bardzo oryginalne pytanie" -- Cytat: O co chodziło Mickiewiczowi w kiedy napisał w Dziadach ?a imię jego czterdzieści i cztery?ale szaman po kilku chwilach odpowiedział : Cytat: "W czasie, kiedy pisał te słowa, przez jego głowę przebiegały nie jego myśli. Nikt z Twoich rodaków nie rozumie tych słów, a interpretacje są błędne. Świat czeka wielka próba, wielka zmiana. Będzie niezwykły człowiek, prezydent USA, wielki człowiek. On przeprowadzi świat przez tę burzę, pomoże każdemu, kto będzie tylko tego chciał. Będzie to czterdziesty czwarty prezydent Stanów Zjednoczonych. Tak należy interpretować słowa waszego poety. Ten człowiek będzie miał polskie korzenie, to będzie w tym sensie wasz prezydent. To miał na myśli poeta."


Po pierwsze mamy w tej chwili 43-go prezydenta USA, a jego następcą będzie właśnie ktoś, kto zostanie 44-tym prezydentem USA. Jeżeli ten człowiek zostanie wybrany na drugą kadencję, to jego prezydentura przypadnie na rok 2012...
Na razie udało się ustalić, że jakiś związek z Polską może mieć... Hilary Clinton :wtf:
,choć sprawa jest jeszcze do sprawdzenia.

Zwróćcie uwagę:
z matki obcej !, krew jego dawne bohatery!!
Obca matka, czyli obcokrajowiec. Dawne bohatery, czyli polskie korzenie.

:mrgreen:

co prawda Hilary nie wygrała...a Obama nie ma raczej polskich korzeni ...
jednak z tego co wiem .. to chyba jego doradcy tak :mrgreen:
...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: .za 4 lata koniec świata więc kto by się tam przejmował

Brednie niemiłosierne :ziew:
eSzatyNe
eSzatyNe
  7 listopada 2008

Nie klikam w nieznane linki :ninja:
A co do końca świata to się doczekamy za 4 lata :rock:

razotka
razotka
  7 listopada 2008

Jak by Obama wiedział o moim istnieniu lub o istnieniu mojego miasta, to może i bym, się jakoś ta przepowieścią przejęła :mrgreen:.

666kamilka666
666kamilka666
  7 listopada 2008

Umrzemy, tak?

To nie lepiej zrobić jakiś napad na Obamę i go od razu zabić zanim on zabije cały świat? A potem 44 prezydenta też od razu zabić żeby nie miał szansy na dokonanie przepowiedni? :nielapie:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie lepiej zrobić jakiś napad na Obamę i go od razu zabić zanim on zabije cały świat? A potem 44 prezydenta też od razu zabić żeby nie miał szansy na dokonanie przepowiedni?

to właśnie zapoczątkuję nuklearną wojnę i zniszczy cały świat :mrgreen:
...Ignorance is bliss...
666kamilka666
666kamilka666
  7 listopada 2008
RexMundi
RexMundi: to właśnie zapoczątkuję nuklearną wojnę i zniszczy cały świat

To niech gdzieś na czymś niezniszczalnym napiszą że to był mój pomysł i wyślą w kosmos, okej? Tak dla potomnych :ninja:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To niech gdzieś na czymś niezniszczalnym napiszą że to był mój pomysł i wyślą w kosmos, okej? Tak dla potomnych

Ja to przekażę potomnym
...Ignorance is bliss...
666kamilka666
666kamilka666
  7 listopada 2008
RexMundi
RexMundi: Ja to przekażę potomnym

Ale Ty umrzesz.

To musi być tabliczka. Albo na jakimś dizozaurze wyryjemy, dizozaury przeżyją :>
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Ty umrzesz.

Jam jest pierwszy i ostatni żyjący , byłem umarły lecz powstałem i będę żył na wieki
...Ignorance is bliss...
666kamilka666
666kamilka666
  7 listopada 2008
RexMundi
RexMundi: Jam jest pierwszy i ostatni żyjący , byłem umarły lecz powstałem i będę żył na wieki

To tyś stary pruk :and:.
Nie gnijesz już przypadkiem? ;>
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To tyś stary pruk .

ale młody duszą

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie gnijesz już przypadkiem? ;>

świat gniję a my jesteśmy jego madami
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.