WueRZet
WueRZet
  27 września 2008 (pierwszy post)


Przed chwilą przeczytałem, że ten znakomity aktor, prawdziwa legenda światowego kina, zmarł w wieku 83 lat na raka :and:
Dla mnie to dość smutna wiadomość, bo zawsze ceniłem tego artystę, a "Nieugięty Luke" znalazłby się w moim rankingu filmów, które koniecznie trzeba obejrzeć :tak:

Q. Czy słyszeliście o tym aktorze ? :and:
Q. Jaka rola, jaki film najbardziej Wam się spodobała z udziałem Newmana.
bflowers
bflowers
  27 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy słyszeliście o tym aktorze ?

Oczywiście.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jaka rola, jaki film najbardziej Wam się spodobała z udziałem Newmana.

Rola Waltera w "Mr. & Mrs. Bridge" z 1990. Ogółem za tego typu dramatami nie przepadam, ale ten wyjątkowo przypadł mi do gustu. A Newman? Fenomenalny.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy słyszeliście o tym aktorze ?

pewnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jaka rola, jaki film najbardziej Wam się spodobała z udziałem Newmana.

Na lodzie
...Ignorance is bliss...
serwus89
serwus89
  28 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: . Czy słyszeliście o tym aktorze ?
O losie pewnie, że tak. Jego smierc to wielka strata. Kojarzę go przede wszystkim z Nieugiętego Luka i raczej ze starszych filmów
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jaka rola, jaki film najbardziej Wam się spodobała z udziałem Newmana.
Oczywiście Nieugięty Luke i scena w której jadł 50 jajek, połączenie komizmu i uporu. Miło będę go wspominał
BuscadorDeTesoro
BuscadorDeTesoro
  28 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy słyszeliście o tym aktorze ?

tylko głupi by o nim nie słyszał

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jaka rola, jaki film najbardziej Wam się spodobała z udziałem Newmana.

Gondorff z Żądła
Dziubcius88
Dziubcius88
  29 września 2008

sZKoda goscia, byl naprawde zajebistym aktorem....
ale czas sie konczy dla kazdego...

szarpanyobraz
szarpanyobraz
  30 września 2008

Wielka strata dla świata kina.
Wielka postać kina.
[*]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.