RideProgressxD
RideProgressxD
  25 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Ja jestem (a przynajmniej tak mi się wydaje) skatem, i po części z grzywki emo , tzn. nosze tak zwane "rurki", zapuszczam włosy , czasem nosze rzeczy w paski słucham reggae, ragga, dub'u i rapu (no i jazzu). Kolegów mam z róznych subkultur i nie przeszkadza mi czego oni słuchają, jakie mają fryzury, czy styl ubierania. Sam mam dystans do tego, że jestem skatem, potrafie żartować sobie z moich waskich gaci, czy muzyki jaką słucham. Do jakich subkultur należycie wy, a może jestście oryginalni i macie swój własny styl?

folkemon
folkemon
  25 sierpnia 2008

jestem folkowcem, mam siano w butach, noszę lniane koszule przepasane rzemieniem, skórzane trzewiki, lubię też metal, więc jako dodatek noszę wielką pieszczotę na nadgarstku i mam wytatuowany pentagram na plecach

folkemon
folkemon
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem folkowcem, mam siano w butach, noszę lniane koszule przepasane rzemieniem, skórzane trzewiki, lubię też metal, więc jako dodatek noszę wielką pieszczotę na nadgarstku i mam wytatuowany pentagram na plecach

i nie noszę spodni :woot:
dziwne...
milenkaa26
milenkaa26
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: grzywki emo

:woot: nie istnieje coś takiego jak grzywka emo ... :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Sam mam dystans do tego, że jestem skatem, potrafie żartować sobie z moich waskich gaci, czy muzyki jaką słucham.

Moment. Jesteś skejtem, bo masz wąskie spodnie i słuchasz rapu czy czegoś tam ? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Do jakich subkultur należycie wy, a może jestście oryginalni i macie swój własny styl?

Nie należę do żadnej z subkultur i bardzo mi z tym dobrze
Tyllisum2
Tyllisum2
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem folkowcem, mam siano w butach, noszę lniane koszule przepasane rzemieniem, skórzane trzewiki, lubię też metal, więc jako dodatek noszę wielką pieszczotę na nadgarstku i mam wytatuowany pentagram na plecach

:crylol: :lol2: :rotfl:
ja pierdzielę...
Podpisuję się pod tym
bardzo zabawne :mrgreen: :piwo:
rud4658
Posty: 879 (po ~162 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
rud4658
  25 sierpnia 2008
nie należę do której kolwiek z wyżej wymienionych (czy innych) subkultur.

Konto usunięte
Konto usunięte: RideProgressxD

i dla twojej świadomoście (odnośnie komentarza na moim profilu) nie jestem emo. no i pytanie mam. po czym to stwierdziłeś?..
http://www.photoblog.pl/rudx/
mój Ci on :D

Aż tak nauczyć się modlić, że nie będzie już nam potrzebna modlitwa. Że modlitwą stanie się każdy nasz oddech, każde westchnienie, każda myśl, każda praca, każdy uczynek, każdy uśmiech...
YoANGELoY
YoANGELoY
  25 sierpnia 2008

oo lol.. pierwsze słysze .. jakie połączenie.. skejt & iMóŁ ..

pauline321
pauline321
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem folkowcem, mam siano w butach, noszę lniane koszule przepasane rzemieniem, skórzane trzewiki, lubię też metal, więc jako dodatek noszę wielką pieszczotę na nadgarstku i mam wytatuowany pentagram na plecach


ejj lniane koszule sa fajne :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: po części z grzywki emo


no nie moge :lol:
milenkaa26
milenkaa26
  25 sierpnia 2008
rud4658
rud4658: nie jestem emo. no i pytanie mam. po czym to stwierdziłeś?..

Bo z tego co on pisze, to widzę, że ma zerowe pojęcie o tym wszystkim i według niego emo to dziewczyna która ma pomalowane oczy czarną kredką lub jest ubrana w czaszki.
rud4658
Posty: 879 (po ~162 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
rud4658
  25 sierpnia 2008
milenkaa26
milenkaa26: Bo z tego co on pisze, to widzę, że ma zerowe pojęcie o tym wszystkim i według niego emo to dziewczyna która ma pomalowane oczy czarną kredką lub jest ubrana w czaszki.

no to dokłądnie to samo wywnioskowałam, a ten komantarz mnie porostu rozbawił...
http://www.photoblog.pl/rudx/
mój Ci on :D

Aż tak nauczyć się modlić, że nie będzie już nam potrzebna modlitwa. Że modlitwą stanie się każdy nasz oddech, każde westchnienie, każda myśl, każda praca, każdy uczynek, każdy uśmiech...
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem (a przynajmniej tak mi się wydaje) skatem, i po części z grzywki emo , tzn. nosze tak zwane "rurki", zapuszczam włosy , czasem nosze rzeczy w paski słucham reggae, ragga, dub'u i rapu (no i jazzu). Kolegów mam z róznych subkultur i nie przeszkadza mi czego oni słuchają, jakie mają fryzury, czy styl ubierania. Sam mam dystans do tego, że jestem skatem, potrafie żartować sobie z moich waskich gaci, czy muzyki jaką słucham.

Nie jesteś skate, bo skate noszą luźne spodnie, a nie rurki.
Nie ma czegoś takiego jak "grzywka emo", bo gdyby było to każda osoba która ma grzywkę od razu by była emo, a to niedorzeczne.
Rzeczy w paski może nosić każdy, nie tylko emo. :zonk:
Co do muzyki to się nie wypowiem, bo zwyczajnie nie wiem czego słuchają emo i skate, żeby Cię do jakiejś subkultury przydzielić.

Ja bym dała na to ze nic o danej subkulturze nie wiesz, prócz tego co przeczytałeś w Bravo, bo zapewne tam takie głupoty piszą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Do jakich subkultur należycie wy, a może jestście oryginalni i macie swój własny styl?

Hot 12 na ulicy mówią mi że jestem metalem albo punkiem, ale to nieprawda :lol2: Sądzę ze nie należe do żadnej subkultury i jest mi z tym całkiem ok.
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym dała na to ze nic o danej subkulturze nie wiesz, prócz tego co przeczytałeś w Bravo, bo zapewne tam takie głupoty piszą.

A... i że do żadnej z tych subkultur nie należysz ;-)
milenkaa26
milenkaa26
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jesteś skate, bo skate noszą luźne spodnie, a nie rurki.


Konto usunięte
Konto usunięte: Co do muzyki to się nie wypowiem, bo zwyczajnie nie wiem czego słuchają emo i skate, żeby Cię do jakiejś subkultury przydzielić.


Przecież bycie skejtem nie zależy od tego jak się ubiera, czy jakiej muzyki słucha. Wiąże się to ze sportem jaki wykonuje , czyli ze Skateboardingiem.
milenkaa26
milenkaa26
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

btw. Zazdroszczę średniej :zakochany:
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  25 sierpnia 2008
milenkaa26
milenkaa26: Przecież bycie skejtem nie zależy od tego jak się ubiera, czy jakiej muzyki słucha. Wiąże się to ze sportem jaki wykonuje , czyli ze Skateboardingiem.

No, oczywiście to też. Zapomniałam o tym, ale jednak większość skate'ów ubiera się w te luźne spodnie i luźne koszuli, itp. ;-) Chciałam to uogólnić, wybacz - mój błąd.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.