MeTJaz
MeTJaz
  15 sierpnia 2008 (pierwszy post)
Witam :ninja:

Tak odnośnie wojska:

1. Planuje ktoś z was przyszłości w wojsku?
- jesli tak to gdzie i na jakim stopniu? (r. sił zbrojnych/Szkoła oficerska, podoficerska/miejsce studiów)

A tak z innej beczki ...

Czy nie uważacie, że prezydent powinien reprezentować obiektywne podejście do rządu? Bo w przypadku Kaczora to widać że faworyzuje pomysły PiSaków i sprzeciwia się wszystkim pomysłom PO. To chore.

martani
martani
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nie uważacie, że prezydent powinien reprezentować obiektywne podejście do rządu? Bo w przypadku Kaczora to widać że faworyzuje pomysły PiSaków i sprzeciwia się wszystkim pomysłom PO. To chore.

powinien.
ale czego się spodziewać...

a mi się juz prawie wszystko wydaje w tym kraju chore :and:
poetess
poetess
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nie uważacie, że prezydent powinien reprezentować obiektywne podejście do rządu? Bo w przypadku Kaczora to widać że faworyzuje pomysły PiSaków i sprzeciwia się wszystkim pomysłom PO. To chore.


Polityka to polityka, wiadomo, że obiektywny nigdy nie będzie. Niedugo wybory, Kaczor woli, aby PO nie odniosło wiekszych sukcesow, wiec im blokuje troche ustaw.
Tak, to chore, ze wazniejsza jest dla niego wlasna partia, jej interesy, niz ogolem dobro narodu.
Ciężko cokolwiek zdzialać, gdy Prezydent jest zadufany w sobie i nieskory do kompromisu, a taki właśnie Lech jest.
Najlepiej by było, gdyby Prezydent byl z tej samej patrii, ktora jest wiekszoscią w sejmie, wtedy utawy przechodziłyby gładko, bo inni nie mieliby głosu.
Dlatego chciałabym, aby Tusk został prezydentem, a PO miało 2/3 miejsc w sejmie.
Nie to jestem wielką fanką PO, ale narazie nie widze nikogo lepszego na politycznej arenie.
poetess
poetess
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Planuje ktoś z was przyszłości w wojsku? - jesli tak to gdzie i na jakim stopniu? (r. sił zbrojnych/Szkoła oficerska, podoficerska/miejsce studiów)

Ja nie, ale w rodzinie brat marzy o Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych, ale jest jeszcze młody, więc wszystko może mu się odmienić, chociaż bardzo bym sobie życzyła, żeby tam trafił jednak.
Dragonnn
Dragonnn
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Planuje ktoś z was przyszłości w wojsku? - jesli tak to gdzie i na jakim stopniu? (r. sił zbrojnych/Szkoła oficerska, podoficerska/miejsce studiów)

Na stopniu Amirał :ziober2: :D

Nie no ja zawsze chcialem sie dostac na WestPoint w USA ale trudno sie tam dostac i sie nie udalo ^^.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nie uważacie, że prezydent powinien reprezentować obiektywne podejście do rządu? Bo w przypadku Kaczora to widać że faworyzuje pomysły PiSaków i sprzeciwia się wszystkim pomysłom PO. To chore.

nie interesuje sie polityka w polsce :)
666kamilka666
666kamilka666
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Planuje ktoś z was przyszłości w wojsku? - jesli tak to gdzie i na jakim stopniu? (r. sił zbrojnych/Szkoła oficerska, podoficerska/miejsce studiów)

Chciałam, ale zdrowie nie te. Chciałam iść do szkoły lotniczej w Dęblinie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nie uważacie, że prezydent powinien reprezentować obiektywne podejście do rządu? Bo w przypadku Kaczora to widać że faworyzuje pomysły PiSaków i sprzeciwia się wszystkim pomysłom PO. To chore.

Nie słucham go. jego wygląd i sposób mówienia mnie odpycha :tak:
MeTJaz
MeTJaz
  16 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie, ale w rodzinie brat marzy o Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych, ale jest jeszcze młody, więc wszystko może mu się odmienić, chociaż bardzo bym sobie życzyła, żeby tam trafił jednak.

Sam chce tam iść ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam iść do szkoły lotniczej w Dęblinie

Pewnie chodzi Ci o OLL ^^
poetess
poetess
  16 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam chce tam iść ^^

No domyślilam się po Twoim opisie :PPP
wiejskilol
Posty: 30 (po ~395 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
wiejskilol
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nie uważacie, że prezydent powinien reprezentować obiektywne podejście do rządu? Bo w przypadku Kaczora to widać że faworyzuje pomysły PiSaków i sprzeciwia się wszystkim pomysłom PO. To chore.


A ty myślisz, że gdyby prezydentem był ktokolwiek inny, zachowywałby się inaczej ? Kaczor to najlepsze co spotkało ten kraj od 1989 r. , może poza aferą wywołaną przez Korwina Mikke w 1992, za sprawą której na jaw wyszło, że w rządzie siedział ( i do dziś siedzi ) twardogłowy, komunistyczny beton ustami Michnika robiący bohaterów z takich ludzi jak Kiszczak bądź Jaruzelski ( nawiasem mówiąc uważający Stanisława Mackiewicza za najlepszego, współczesnego polskiego pisarza ).
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 sierpnia 2008
wiejskilol
wiejskilol: Kaczor to najlepsze co spotkało ten kraj od 1989 r.

fakt.. już dawno Kabarety nie były w tak dobrej formie
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Planuje ktoś z was przyszłości w wojsku?

jestem Pacyfistą
...Ignorance is bliss...
Sztajmex
Sztajmex
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nie uważacie, że prezydent powinien reprezentować obiektywne podejście do rządu? Bo w przypadku Kaczora to widać że faworyzuje pomysły PiSaków i sprzeciwia się wszystkim pomysłom PO. To chore.


W przypadku kohabitacji jest tak praktycznie zawsze, to nic dziwnego.
RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nie uważacie, że prezydent powinien reprezentować obiektywne podejście do rządu? Bo w przypadku Kaczora to widać że faworyzuje pomysły PiSaków i sprzeciwia się wszystkim pomysłom PO. To chore.

Przypominają sie mi czasy "Liberum Veto" które wiadomo jak sie skonczyły ....
RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  26 sierpnia 2008
wiejskilol
wiejskilol: Kaczor to najlepsze co spotkało ten kraj od 1989 r.

Dobra bez przesady ....hahahaha
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.