Emyla116i
Posty: 1158 (po ~139 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Emyla116i
  6 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Wiecie coś na ten temat? chodzi mi coś najlepiej w okolicy Wrocławia, szukałam w google ale niestety ta wyszukiwarka schodzi na psy, to co wyszukuje jako pierwsze to śmiech.
chodzi mi bardziej o koncerty w stylu hity na czasie za darmo się wybawić, bo namówić kogoś na bilety za ponad 100zł jest trudno.
A co Wy w ogóle sądzicie o tego typu zgromadzeniu młodych i nie tylko ludzi?

oh, oh jaka piekna pogoda :w00t: :fakju:
:crylol:
Dragonnn
Dragonnn
  6 sierpnia 2008

dobrze w google nie szukalas :) albo nie wpisalas dobrych slow kluczowych.
Dowiedzialem sie 2 tyg temu ze w empiku (nie wiem czy w kazdym) jest tablica gdzie jest repertuar wielkich imprez (bo wtedy bilet mozna kupic) moze przejdz sie tam? :)

zadziora18
zadziora18
  6 sierpnia 2008
Denerwują mnie masowe imprezy. Lubię ludzi, ale nienawidzę chamstwa jakie się w śród nich szerzy na tego typu imprezach:/ Poszukaj dokładnie, albo popytaj znajomych. Wejdź na eske i spr czy gdzieś grają. Wysil się trochę :P W życiu nic nie przychodzi łatwo :mrgreen:
kafar23i
kafar23i
  6 sierpnia 2008

kolo wrocka i we wro masz tunel ectro city w lubiarzu
potem 16-17 creamfields we wro
slabo szukalas ;]

poetess
poetess
  6 sierpnia 2008

Coke Festival :mrgreen: no ale to nie za darmo niestety .
Lubię imprezy masowe, bo moga sie wszyscy spotkac ( czasami przychodzi sie na takie imprezy dla znajomych, a nie dla czesto opłakanej muzyki ) .

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 sierpnia 2008
Emyla116i
Emyla116i: Wiecie coś na ten temat? chodzi mi coś najlepiej w okolicy Wrocławia, szukałam w google ale niestety ta wyszukiwarka schodzi na psy, to co wyszukuje jako pierwsze to śmiech. chodzi mi bardziej o koncerty w stylu hity na czasie za darmo się wybawić, bo namówić kogoś na bilety za ponad 100zł jest trudno. A co Wy w ogóle sądzicie o tego typu zgromadzeniu młodych i nie tylko ludzi?

to poszukaj na fotka .. w zakładce..imprezy ;p

co do imprez masowych.. ehh.. jeśli jest taka impreza..to na pewno.. dla jakiegoś.. interesującego powodu.. to PLUS ... MINUSEM .. że nie lubię ogołnie tłumów ..
a już tym bardziej.. tłumów.. po spożyciu

u mnie w sobotę jest.. Reggae Rock Festiwal :rock:
cudem udało mi się wywinąć od pilnowania
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  6 sierpnia 2008

Jak darmowe to tylko hity...Chyba, ze jakies inne powstaja o ktorych juz nie wiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Coke Festival no ale to nie za darmo niestety .

Ale i tak fajnie bedzie:pavarotti:
sunriseboy
sunriseboy
  6 sierpnia 2008

ja tam wole platne eventy..
wieksza kultura.. no i wiem za co place.. przynajmniej sie nie rozczaruje..

poetess
poetess
  6 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale i tak fajnie bedzie

No pewnie, bo z nami każda impreza się uda :mrgreen: .
NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  6 sierpnia 2008
Emyla116i
Emyla116i: Wiecie coś na ten temat? chodzi mi coś najlepiej w okolicy Wrocławia, szukałam w google ale niestety ta wyszukiwarka schodzi na psy, to co wyszukuje jako pierwsze to śmiech.


Spóźniłas się , był Wrocław 2012 :mrgreen: M.in Wu Tang, Looptroopsi, AD, Talib Kweli :D
Ale to nie są ee... ''hity na czasie'' :|

Emyla116i
Emyla116i: A co Wy w ogóle sądzicie o tego typu zgromadzeniu młodych i nie tylko ludzi?


Kocham, uwielbiam! ;D Koncerty w klubie, festiwale... Wszystko i pod każdą postacią.
Ale tylko dobre klimaty ofc ;]
Już trochę tego zaliczyłam w życiu ;d
A teraz szykuje się najlepsze z najlepszych, kto wie o co chodzi ten wie :mrgreen:

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

kuba92762
kuba92762
  6 sierpnia 2008
NaughtyTit
NaughtyTit: Spóźniłas się , był Wrocław 2012 M.in Wu Tang, Looptroopsi, AD, Talib Kweli :D Ale to nie są ee... ''hity na czasie'' :|

Mialem jechac, ale tradycyjnie spoznilem sie z biletami i zostaje mi coke live...Chociaz od zawsze marzylem, zeby zobaczyc Methoda na zywo:ziober2:

NaughtyTit
NaughtyTit: A teraz szykuje się najlepsze z najlepszych, kto wie o co chodzi ten wie

Zgaduje, ze Hip Hop Kemp:D
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  6 sierpnia 2008

Woodstock najlepszy ;]

kuba92762
kuba92762
  6 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Woodstock najlepszy ;]

Na Hip Hop Kemp nie bylas nigdy.;]
pauline321
pauline321
  6 sierpnia 2008
Emyla116i
Emyla116i: Wiecie coś na ten temat? chodzi mi coś najlepiej w okolicy Wrocławia, szukałam w google ale niestety ta wyszukiwarka schodzi na psy, to co wyszukuje jako pierwsze to śmiech. chodzi mi bardziej o koncerty w stylu hity na czasie za darmo się wybawić, bo namówić kogoś na bilety za ponad 100zł jest trudno. A co Wy w ogóle sądzicie o tego typu zgromadzeniu młodych i nie tylko ludzi?


na googlach na pewno znajdziesz jakies koncerty we Wrocławiu (!).
a jak chcesz sie za darmo wybawic to polecam klub albo dyskoteke :)
NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  6 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaz od zawsze marzylem, zeby zobaczyc Methoda na zywo


Ale Methoda nie było :smutny: ;( Bez Methoda to nie to samo i w ogóle trochę dupy dali ale i tak zajebiście było.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zgaduje, ze Hip Hop Kemp:D


:brawo:
Jedziesz? :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: Woodstock najlepszy ;]


Zapraszam na Kempa, zmienisz zdanie ;d

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.