Sewer123
Sewer123
  31 lipca 2008 (pierwszy post)

Witam fajnych ;p.
Male pytanko;]

Znacie może jakies filmy najlepiej Horrory gdzie akcja toczy sie w lesie i jest domek jakis albo zamek ale musi byc ciemno i musi byc strasznie :D a do tego mogą byc nastolatkowie nawet x)

kafar23i
kafar23i
  31 lipca 2008

zobacz sobie shrooms - po polsku lek czy jakos tak
rzecz sie dzieje w lasach irlandi .. nastolatkowie jedza grzybki i sie zaczyna psychoza...
jeszcze moze wrong turn - na podtawie tego zrobili pare filmow :P:P

Sewer123
Sewer123
  31 lipca 2008

Shrooms widzialem ;p motyw z krową hehe xD a ten drugi to o czym mniej wiecej ;>?

margotka
margotka
  31 lipca 2008

z domkiem w lesie...to:

taniec diabła (lata 80siąte)
blair witch project (możesz mieć traumę wchodząc do lasu)
wrong turn (jest mocny o rodzinie mutantów w Górach Skalistych w USA hehehe)

TransAm90
TransAm90
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze moze wrong turn

:yes: Mamy Wrong Turn i Wrong Turn 2 Dead End chyba... Druga część mocno przesadzona ale efektowna :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: na podtawie tego zrobili pare filmow :P:P

Fakt, wszystko o kanibalizmie jest oparte na tym filmie.

Konto usunięte
Konto usunięte: o czym mniej wiecej ;>?

Grupa mlodych ludzi natrafia w lesie na kanibalistyczną rodzinke (krzycza, odcinaja konczyny, strzelają po oczach w łuku, zjadają uda w całości), biegają i się tak zabijają. Generalnie fajny klimat, film bardzo mi sie podobał.
TransAm90
TransAm90
  31 lipca 2008

Kurcze, zapomniałem...

Apropo horrorów z domkami w lesie to chyba musisz obejrzeć kilka części Piątku Trzynastego (Friday 13th). Ten film kojarzy mi się najbardziej ze scenami mordów w lesie:mrgreen:

Btw. Oglądałem kiedyś w TV jeden film, gdzie grupa nastolatków wynajęła sobie domek w lesie i ktorejś nocy nawiedził ich jakiś stary bezdomny zarażony straszną chorobą która w późniejszym czasie ich wykańcza... Kojarzy Ktoś tytuł? :woot:

kafar23i
kafar23i
  31 lipca 2008

piatek 13 jest oki ale juz nie ma takiego uroku jak kiedys ...

do autora: szkoda ze sie ograniczyles tylko do lasow :P:P

dnmMili
dnmMili
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie może jakies filmy najlepiej Horrory gdzie akcja toczy sie w lesie i jest domek jakis albo zamek ale musi byc ciemno i musi byc strasznie :D a do tego mogą byc nastolatkowie nawet x)

hm, myślę że może... by pasował 'Cmentarz zwierząt' albo i nie wiem :)
GreenPrincess92
GreenPrincess92
  31 lipca 2008

wrong turn 1 i 2 sa idealne do wymogow. jezeli sie nie myle to film mozna znaleźć tez pod nazwa ,,zly skret''

TransAm90
TransAm90
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: film mozna znaleźć tez pod nazwa ,,zly skret''

Lub "Droga Bez Powrotu"
666kamilka666
666kamilka666
  31 lipca 2008
margotka
margotka: wrong turn (jest mocny o rodzinie mutantów w Górach Skalistych w USA hehehe)

Mhm ten nawet polecam.

Konto usunięte
Konto usunięte: piatek 13 jest oki ale juz nie ma takiego uroku jak kiedys ...

Boże :zakochany:
Pamiętam ta calą serię.. Były wakacje, gdzie w lipcu wypadał 13 w piątek.. I puszczali w tvp2 całą serię.. Nocowałam wtedy u ciotki, oglądałyśmy ciągle to a potem bałyśmy się do kuchni wyjść :ziober2:
krzychu7818
krzychu7818
  31 lipca 2008

w sumie pod to podpada Osada

666kamilka666
666kamilka666
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie pod to podpada Osada

Osada? :lol2:
Za ten film zabierałam się 3 razy. Pierwszy film, który oglądałam z przerwami.
Był taki nudny, taki beznadziejny, a do tego nie horror [czy tam thiller].
Nikomu bym nie poleciła
krzychu7818
krzychu7818
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikomu bym nie poleciła


nie pisze że polecam :) tylko że podpada pod to co napisał autor watku, tam w lesie jakies stwory mieszkały :)

kafar23i
kafar23i
  31 lipca 2008

heh piatek 13 pamietam jak dzis jak sie balem jako smarkacz tak sam freedy , koszmar z ulicy wiazow , blob zabojca heh to byly czasy horrorow teraz to tylko zeby byl jak najbardziej oblesny i jak najwiecej krwi ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.