poetess
poetess
  28 lipca 2008 (pierwszy post)

Dla mniej zorientowanych Moda na sukces :mrgreen:
Na wstępie witam i pozdrawiam wszystkich :tak:
Dzisiaj pogadamy o amerykańskiej operze mylanej, uznawanej za najpopularniejszy serial na świecie ( ogląda go ponad 300 mln osób w ponad 100 krajach świata), a mianowicie o wyżej już wymienonej Modzie na Sukces.
Najpierw trochę historii :
Serial jest emitowany w Stanach od 1987 roku ( tak, oczy was nie mylą, to juz 21 lat ), w Polsce serial leci "dopiero" od 1994 roku, więc niestety jesteśmy trochę do tyłu :mrgreen:
Fabuly opowiadać nie będe, bo
- nie straczyłoby mi czasu
-w sprawach tego "serialu" kompetenta nie jestem i wiem jedynie kim jest Brooke i Ridge :mrgreen:
Jeżeli ktoś ma jednak ochotę zaglębic się w sprawy rodzinne Forresterów, to gorąco polecam nonsensopedie, tam jest dokladnie przedstawiona historia związków Brooke z męzami swoich dzieci, ojcami swoich byłych męzów i całą resztą :pavarotti: .

Temat nie został tutaj zalozny, aby odnalesc wielbicieli The Bold and the Beauty, boń Boże !
Najpierw kilka pytan nie wymagających pracy szarych komórek:
1. Jest tutaj chociaz jedna osoba, ktora nie obejrzala chociażby przypadkiem ani jednego odcinka, a moze co więcej, nie wie co to Moda na sukces?
2. Oglądaliście, a może oglądacie? Orientujecie się tak mniej wiecej o co tam chodzi?

Teraz przechodze do bardziej wymagającej części tematu :pavarotti:
Otóż, co sprawilo, że serial ten, bądz co bądz jest swojego rodzaju fenomenem , przecież biorąć pod uwage fabułe, grę aktorów i całą reszte, Moda na sukces jest wprost żenująca, a jednak ponad 300 mln ludzi śledzi losy bohaterow tej opery mydlanej.
Moje zdanie na ten temat:
Serial ukazuję rzeczywistośc przez rózowe okulary, owszem zdarzaja się tam jakieś wypadki, bariery etc., ale życie bohaterów jest zawsze bardzo pociągające, pelne wrażen, luksusowe, zawsze dostaja to, czego chcą. Może to własnie widzom sie podoba, że "przenosza" się na jakiś czas w ten świat pelen wrażen, pieniedzy i luksusu? Podoba im się to na tyle mocno, że nie zwracają uwagi na durną fabule, na to, że każdy mial już praktycznie z kazdym romans, że niedlugo może dojsc do jakiegoś kazirodztwa . :lol2:
3. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Nie chcę odpowiedzi typu :"mysle, że to jest durne", bo wlasnie problem polega na tym, ze ponad 300 mln ludzi tak nie twierdzi.
To na tyle.
Mam nadzieje, że przeze mnie nie powstanie tutaj żaden klan fanów Mody na Sukces. :pavarotti:
Aaa i zapomnialabym, tak całkiem poza tematem, gorąco prosze o przeczytanie i skomentowanie tematu Qbkensa a konkretnie jego "wiersza", bo przecież nie chcemy, żeby chlopak pociął się rózowymi żyletkami jak jakiś pospolity imoł.
Wszystko już :mrgreen:
Pozdrawiam jeszcze raz i mam nadzieje na owocną dyskuje.
:calusek:

wiolus007
wiolus007
  28 lipca 2008

Myślę, że ludzie chcą oderwać się od "szarej rzeczywistości" oglądając takie właśnie seriale. Tam jak sama napisałaś wszystko ukazane jest przez "różowe okulary" i to sprawia, że tyle ludzi to ogląda. Mają swoje problemy w realnym świecie i to wystarczy. Taka jest moja opinia.
Ps. nie oglądam tego :mrgreen:

TransAm90
TransAm90
  28 lipca 2008

Momentami rzuce na to okiem gdy moja mama albo babcia to oglądają i aż zaczynają Mnie piec oczy... Film przez tyle lat opiera sie na tej samej fabule, jedynie dochodza nowi bohaterzy. Gdy zobacze jak Brook'e i Rich (yebać pisownię) żenią się to sobie przypominam...."Jakieś 10 lat temu robili to samo.... a może to z jego ojcem" I jaka tutaj rzeczywistość? To jakiś inny wymiar a nie odskocznia to innego typu zycia.

poetess
poetess
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: żenią się

Slub biorą, żenić może się tylko facet, ew. facet z facetem tez chyba mozna nazwać "żenieniem się", ale może nieswiadomie masz racje i w najbliższym odcinku okaże się, ze Brooke jest facetem :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: inny wymiar

Ooo, trafiles w dziesiątke w tym momencie. :mrgreen:
666kamilka666
666kamilka666
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: . 2. Oglądaliście, a może oglądacie? Orientujecie się tak mniej wiecej o co tam chodzi?

Oglądałam ostatnio, jak na jakąś dziewuchę spadł taki ładny zyrandol, jak jakiś kolesi porwali, a potem taki przystojny nawet spalił się :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż, co sprawilo, że serial ten, bądz co bądz jest swojego rodzaju fenomenem ,

Nie mam pojęcia, rzadko oglądam...
poetess
poetess
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądałam ostatnio, jak na jakąś dziewuchę spadł taki ładny zyrandol, jak jakiś kolesi porwali, a potem taki przystojny nawet spalił się

:wtf:
Brzmi jak matrix :lol2:
Krystian48
Krystian48
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Na wstępie witam i pozdrawiam wszystkich

Hellou :]

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jest tutaj chociaz jedna osoba, ktora nie obejrzala chociażby przypadkiem ani jednego odcinka, a moze co więcej, nie wie co to Moda na sukces?

Ja tylko napisy końcowe oglądałem, jak moja babcia udostępniała mi telewizor zaraz po odcinku to przed zmianą kanału widziałem

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Oglądaliście, a może oglądacie? Orientujecie się tak mniej wiecej o co tam chodzi?

Dzieci mają dzieci swoich rodziców i dziadków i kłócą sie o :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Uwazam, że ludzie ogladają ten nazwijmy to "serialem" ponieważ utożsamiają sie z aktorami, i w pewien sposób im zazdroszczą tak owych luksusów....
Takze jak by nie patrzeć był to 1 z pierwszych jak nie pierwszy "serial" takliego typu przez co zdobył wielu fanów...
Myśle też, że niektórzy ludzie ogladają go po prostu z przyzwyczajenia
i wiesz co

Konto usunięte
Konto usunięte: "mysle, że to jest durne"

:mrgreen:
TransAm90
TransAm90
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Slub biorą, żenić może się tylko facet,

Jako facet mam prawo do takiej pomyłki. Nie zakładam mieć żony więc może mi wypaść ten termin z głowy:mrgreen:
666kamilka666
666kamilka666
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Brzmi jak matrix

Co nie? ;p
Śmiszne to było ;d
poetess
poetess
  28 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Ja tylko napisy końcowe oglądałem, jak moja babcia udostępniała mi telewizor zaraz po odcinku to przed zmianą kanału widziałem

:lol2:
Krystian48
Krystian48: mysle, że to jest durne

Ponad 300 mln ludzi nie może się doczekac nastepnego odcinka, ciśnienie im podskakuje, gdy słyszą ścieżke dzwiekową Mody na Sukces i dostaja depresji, gdy psuje im się telewizor podczas seralu, a Ty mowisz, że to durne :and: Jak możesz :mrgreen:
Krystian48
Krystian48
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak możesz

Wiem jestem straszny...
mam serce z kamienia... :mrgreen:
W sumie jak by nie patrzeć to ich subkultura ma więcej ludzi jak Skin Head'zi i Punki :ninja:
poetess
poetess
  28 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Wiem jestem straszny... mam serce z kamienia... W sumie jak by nie patrzeć to ich subkultura ma więcej ludzi jak Skin Head'zi i Punki

Fani Mody na Sukces tworzą subkulturę, dobre, o tym nie pomyslalam. :mrgreen:
No wlasnie, a ze zyje na swiecie 6 milardow ludzi, wychodzi, że 5% ogląda Mode na Sukces, niby malo, ale biorac pod uwage, że wielu z nich to dzieci 0-5 lat i nawet gdyby chcialy to ogladac, to nie zrozumieja, to oglada serial masa osob.
Krystian48
Krystian48
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: że wielu z nich to dzieci 0-5 lat i nawet gdyby chcialy to ogladac, to nie zrozumieja, to oglada serial masa osob.

:szok2:
Oni Im robia pranie mózgó :szok2:[color=white] specjalnie tak napisałem żeby nie było :ssh:
poetess
poetess
  28 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Oni Im robia pranie mózgó :szok2: specjalnie tak napisałem żeby nie było

Wiem, że specjalnie, po Twoim stylu pisania moge stwierdzić, ze [color=white]głupi nie jesteś :nie:
:mrgreen:
Krystian48
Krystian48
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ze głupi nie jesteś

Alesz dziękuje :] :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.