WhatHaveIdone
WhatHaveIdone
  16 lipca 2008 (pierwszy post)

Napisałem wiersz xd

Zasypiam w ciemnościach
Gdzieś za moimi koszmarami i samotnością
Gubię ostatnie resztki mojego ziemskiego istnienia
Uwolnię się i zostawię za sobą ten szkarłatny całun
Jakim była miłość do Ciebie , i zniknie mgła z oczu
Zanim wzejdzie świt będę już daleko
To co zostawię za sobą zniknie pod ziemią
Przykryte cierpieniem i zalane łzami
Być może nakryjesz mnie garstką piasku na dobranoc , i zatęsknisz ostatni raz ..

KatatonikHC
KatatonikHC
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisałem wiersz xd Zasypiam w ciemnościach Gdzieś za moimi koszmarami i samotnością Gubię ostatnie resztki mojego ziemskiego istnienia Uwolnię się i zostawię za sobą ten szkarłatny całun Jakim była miłość do Ciebie , i zniknie mgła z oczu Zanim wzejdzie świt będę już daleko To co zostawię za sobą zniknie pod ziemią Przykryte cierpieniem i zalane łzami Być może nakryjesz mnie garstką piasku na dobranoc , i zatęsknisz ostatni raz ..


No fajnie, że piszesz, choc tematyka średnia - w moim odczuciu.
Poza tym, temat poniżej.
dnmMili
dnmMili
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

nawet fajny, ma głębie;> - a przynajmniej ja ja widzę :P
ilonkaas
ilonkaas
  16 lipca 2008

ładny. ;]

NobodyLadyy
NobodyLadyy
  16 lipca 2008

On cos do mnie mówi, ale jeszcze nie wiem co.

VvBluszczVv
VvBluszczVv
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zasypiam w ciemnościach Gdzieś za moimi koszmarami i samotnością Gubię ostatnie resztki mojego ziemskiego istnienia Uwolnię się i zostawię za sobą ten szkarłatny całun Jakim była miłość do Ciebie , i zniknie mgła z oczu Zanim wzejdzie świt będę już daleko To co zostawię za sobą zniknie pod ziemią Przykryte cierpieniem i zalane łzami Być może nakryjesz mnie garstką piasku na dobranoc , i zatęsknisz ostatni raz ..

Tak jakoś no w miarę.
Wydaje mi się, że chodzi tu o złamane serce :woot:
pauline321
pauline321
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zasypiam w ciemnościach Gdzieś za moimi koszmarami i samotnością Gubię ostatnie resztki mojego ziemskiego istnienia Uwolnię się i zostawię za sobą ten szkarłatny całun Jakim była miłość do Ciebie , i zniknie mgła z oczu Zanim wzejdzie świt będę już daleko To co zostawię za sobą zniknie pod ziemią Przykryte cierpieniem i zalane łzami Być może nakryjesz mnie garstką piasku na dobranoc , i zatęsknisz ostatni raz ..


ujdzie :tak:
z rymami lepsze by bylo :ssh:
WaszVitoCorleone
WaszVitoCorleone
  16 lipca 2008

Jeszcze troszkę ci brakuje, ale pisz dalej, może kiedyś osiągniesz tak genialny poziom:

Jonasz Kofta
Czułość

Nie chcę cię dotknąć
Boję się
Boję się twego bólu
Chcę ci zostawić twą samotność
A swą obecność zmienić w czułość
Jesteśmy inni
Każde z nas
Ma swoje tajemnice ciemne
Kolczasty
Dziki
Suchy chwast
Nadzieje nadaremne
Spotkali się
Któryś tam raz
Śpiąca królewna ze ślepym królem
Chcę dać ci to
Co mogę dać
Czule
Czulej
Najczulej

Aneczka3009
Aneczka3009
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:


Bardzo ładnie ;) lubię takie wiesze.
Amibia
Amibia
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zasypiam w ciemnościach Gdzieś za moimi koszmarami i samotnością Gubię ostatnie resztki mojego ziemskiego istnienia Uwolnię się i zostawię za sobą ten szkarłatny całun Jakim była miłość do Ciebie , i zniknie mgła z oczu Zanim wzejdzie świt będę już daleko To co zostawię za sobą zniknie pod ziemią Przykryte cierpieniem i zalane łzami Być może nakryjesz mnie garstką piasku na dobranoc , i zatęsknisz ostatni raz ..

jak dla mnie trochę za ciężki :and: ale nie powiem, podoba się :tak:
DzIeFFcZyNaa00
DzIeFFcZyNaa00
  16 lipca 2008

nie no calkiem niezle ;]

katie88
katie88
  16 lipca 2008

az mnie taka ciareczka przeszla :)

heo
heo
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zasypiam w ciemnościach Gdzieś za moimi koszmarami i samotnością Gubię ostatnie resztki mojego ziemskiego istnienia Uwolnię się i zostawię za sobą ten szkarłatny całun Jakim była miłość do Ciebie , i zniknie mgła z oczu Zanim wzejdzie świt będę już daleko To co zostawię za sobą zniknie pod ziemią Przykryte cierpieniem i zalane łzami Być może nakryjesz mnie garstką piasku na dobranoc , i zatęsknisz ostatni raz ..


opatrz go tytułem :)
tak na marginesie

Konto usunięte
Konto usunięte: Zasypiam w ciemnościach Gdzieś za moimi koszmarami i samotnością


sformułowania zbyt "objechane" i niestety błache.
No bo któż nie czuje samotności zasypiając w ciemności?
Oczywista oczywistość...
Ja w wierszach szukam zawsze czegoś nowego, uczuć niewyrażalnych tak dosłownie.. ale ok..
jedziem dalej...

Konto usunięte
Konto usunięte: Gubię ostatnie resztki mojego ziemskiego istnienia Uwolnię się i zostawię za sobą ten szkarłatny całun Jakim była miłość do Ciebie , i zniknie mgła z oczu Zanim wzejdzie świt będę już daleko

całkiem zgrabny tu ten pierwszy wers..
aż ma się ochotę "pociągnąc dalej" w tym stylu...
generalnie na tle innych pozytywnie..

Ale kto teraz o nieszczęśliwej miłości chce jeszcze pisać?
jeśli jesteś zupełnie początkujący, bądź początkujący w pisaniu to musze powiedzieć, że naprawdę obiecująco.
Wygląda jak byś sporo czytał poezji..

Ale tymczasem jedziemy dalej ;) :P
Konto usunięte
Konto usunięte: To co zostawię za sobą zniknie pod ziemią Przykryte cierpieniem i zalane łzami Być może nakryjesz mnie garstką piasku na dobranoc , i zatęsknisz ostatni raz

Bardzo przemyślany ostatni wers.. :)

Dało by się jeszczcze poprawić tu co nieco..
Jest pomysł (choć obejchany, ale jest) i generalnie ok.
agnesns
agnesns
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisałem wiersz xd

Mnie się bardzo podoba. "Działa na mnie". :zakochany:
anisia130
anisia130
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisałem wiersz xd

Nawet niezły, podoba mi się [;
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.