Imfakie
Imfakie
  8 października 2018 (pierwszy post)

Trzy akordy i darcie mordy rozumiane powszechnie. Na wstępie zaznacze że nie mam zamiaru dyskryminować osób słuchającyh innych gatunków. Elektro, Trance, House i inne tego typu gatunki są naprawde dobre i sam osobiście słucham wielu dobrych tracków. Słowami wstępu witam też muzykę rap, która gości na moich słuchawkach bardzo bardzo czesto. Ale teraz do sedna, bowiem w naszym świecie jest też wiele innych gatunków muzyki, z czego większośc to podgatunki rocka i metalu.

Imfakie
Imfakie
  8 października 2018

Chciałbym zaprosić właśnie miłośników brzmień gitarowych, lżejszych lub jak w moim wypadku cięższych, z tak zwanym darciem mordy do aktywności w tym forumowym wątku. Wiele jest zapewne osób którym tego w tym portalu brakuje. Prostej i jasnej grupy zrzeszającej nieliczne osoby słuchające ostrzejszych gatunków muzyki, nie uwłaczając rapowi i dubstepowi który nieraz potrafi rozbujać! Skoro słowa wstępu już za mną i wyjaśniłem swój stosunek do każdego popularnego na tym portalu gatunku - nadmieniając dla leniwych. nie istnieje zły gatunek muzyki a jedynie złe piosenki - Chciałbym zaprosić do konwersacji każdego fana i fankę ostrzejszych brzmień. Was zapraszam przede wszystkim ponieważ tu zgodnie z konwencją mamy się poznawać. Ale również zapraszam otwartych na ludzi fanów innych brzmień do harmonicznej rozmowy o muzyce, która zresztą, we wszelkiej postaci scala nas od kiedy istnieje cywilizacja. Szacunek dla każdego kto przeczytał moje przemyślenia Xd I zachęcam do konwersacji.

SpiacyKsieciunio
SpiacyKsieciunio
  11 października 2018

Ja to preferuje Alter bridge z mylesem kennedym na czele , ghost , sixx am czasami in flames :)

Spac3runner
Spac3runner
  13 października 2018

Oj brakowało mi tego typu wątku poruszonego na forum, sam playliste mam rozrzuconą od muzyki elektronicznej po "darcie mordy " i nie wyobrażam sobie skupienia się na jednym gatunku/ rodzaju muzyki. Nie raz i nie dwa w przeciągu godziny przez moje słuchawki przepływają utwory od rapu po metalcore. Ważne aby utwór przekazywał jakąś energię nie ważne czy to Słoń- Thx czy Arch Enemy- World is yours .
Pozdrawiam ;)

KornKornicki
Posty: 1 (po ~50 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KornKornicki
  11 listopada 2018

Nikt nie słucha metalu?:) Aż nie do uwierzenia:P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.