AdamZa
AdamZa
  8 września 2017 (pierwszy post)

d83dde0f1.Ty mówisz, że ta muzyka gubi, ale ja przestaje słuchać tego co mówisz ty jesteś jakiś inny hejtujesz każde moje słowo i tak nic nie wygrasz bo ja wygram tu na solo.Ej niemów tak już o mnie patrz ile ludzi jest koło mnie obok ciebie nikt i co nadal chcesz jechać po mnie.Jesteś nikim dla mnie bo udajesz kogoś kim niejesteś dałeś znowu wyżej tą życiową poprzeczke.Morale podniesione ja jestem tu na szczycie jeśli mnie obrażacie to znaczy zadrościcie.
Mi niepotrzebny fejm by osiągnoć sławe mam przyjaciół którzy pomogą w każdej sprawie.Moi przyjaciele ze mną i wiem że będą tu na zawsze nieważne gdzie pomogą mi zawsze.
Ref; Tyle kilometrów tyle przetrwanych chwil moja walka sprawiła że jestem wyżej dziś
Każde twoje słowo moją psychike rujnuje oj przepraszam teraz to żartuje.Już się niedołuje bo po co mi to potrzebne wiem że z moim wsparciem nigdy nie polegnę.
2.Tyle ile dasz to na pewno zyskasz niepatrz na swoje błedy tylko z życia korzystaj.Masz jedno tylko życie na inne jego niezmienicie kochaj wszytskich bądź tak dobry żyj niesamowicie.
Stawaj w obronie słabszych przyznawaj się do błedu będziesz kiedyś kim ale tylko cieżko trenuj.
Należy się zmieniać by jakim kimś jest pozostać tylko z mocną wiarą wszytskiemu możesz sprostać.
Wartości nie kupisz nawet najdroższą monetą zapracuj nad nią sam póki do śmierci masz daleko.
Ja jestem ponad wami a wy tu ciągle na dole co powala was to co ja tutaj robie.Niejestem żadnym Bogiem jestem fanatykiem bit jest mym lekarstwem a świat jest częscią liter.
Ref; Tyle kilometrów tyle przetrwanych chwil moja walka sprawiła że jestem wyżej dziś
Każde twoje słowo moją psychike rujnuje oj przepraszam teraz to żartuje.Już się niedołuje bo po co mi to potrzebne wiem że z moim wsparciem nigdy nie polegnę.
3.Ej ziomek o ja adam nie jestem jakiś mega popularny ale nie interesuje mnie to co mówią o mnie dauny.Nie mam czasu na Twoje przepraszam i proszę jestem bardzo wysoko i nadal się unoszę.Nie uwierzy w słońce kto wychowany w mroku ja stoje tutaj teraz w tym bardzo ciemnym bloku.
Wychowany na regaułach ale to nie ja to zrobiłem jeśli cie zraniłem to przepraszam się pomyliłem.
Mi niepotrzebna sława ja niemusze mieć miliona łapek wiesz czego żałuje że niemogę się pochwalić tym mamie i tacie.
Jak jestem tutaj przy kimś uśmiech widać na mej twarzy jak niema nikogo jestem smutny niech ktoś patrzy. Mówiłem o tym kiedyś bede lepszy tu od innych a ci w którzy mi niewierzą to wierzyć mi powinni.

lHSl
lHSl
  8 września 2017

Taki se nie podoba mi się. Ale próbuj dalej.
Powodzenia.

Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  14 września 2017

Sporo błędów, ciężko się czyta.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.