DrToxic
Posty: 60 (po ~199 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 21
DrToxic
  2 maja 2016 (pierwszy post)

co to ma być?
1) wczoraj przez 40 minut szukałem otwartego tematu
2) tematy z linkami do ... wszędzie
3) (nie odbierać tego źle) jaką posiadacie wiedzę "o muzyce" ?

to forum już nie żyje, prawda?

so all you gotta do is focus and see that I'm the fuckin loccest with this hocus pocus

Lajkonik
Lajkonik
  3 maja 2016

ten dział to gówno :D. Czego się spodziewałeś? Fajerwerków :D? Bo ja nie :D

DrToxic
Posty: 60 (po ~199 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 21
DrToxic
  3 maja 2016
Więc dlaczego o to nie dbają?

-Domyślam się, że nie chce nikomu się sprzątać teraz tego bałaganu, który powstawał od długiego czasu.

-No cóż, lepiej zapobiegać niż leczyć. Można też "wyłączyć" prawie najciekawszą funkcję tej strony poza oglądaniem zdjęć pięknych kobiet i mieć to z głowy.

Jednakże co za tym idzie?

1) Diametralnie spada ilość użytkowników serwisu z tego względu, że wiele osób przyciągnęłoby właśnie forum.
2)Użytkownicy narażeni są na zagrożenia uszkodzenia systemu odwiedzając adresy linków, które są wklejane niemalże zewsząd.
3) Osoby nieletnie narażone są również na odwiedzenie stron z materiałami nieodpowiednimi dla nich.
4)Ja osobiście jestem przekonany, że spora część userów również chciałaby porozmawiać na konkretny temat i nie być wręcz zmuszona do pisania na czacie, którego nazwy kanałów mówią same za siebie a poziom IQ ludzi i prowadzonych między nimi rozmów nie przekracza często temperatury pokojowej.
5) Nawet jeśli ktoś jest bardziej błyskotliwy to po kilku minutach i tak zaczyna "wyrywać sexi 16tki"

Proszę Was: OBSŁUGA FOTKA.PL Przemyślcie to na poważnie a biorąc się za to nic nie stracicie a tylko i wyłącznie zyskacie, słowo. Mi od dawna takie "make-upy" serwisów przynoszą profit.

Pozdrawiam serdecznie, Maciek

so all you gotta do is focus and see that I'm the fuckin loccest with this hocus pocus

DrToxic
Posty: 60 (po ~199 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 21
DrToxic
  5 maja 2016

Widzę, że osoby z gildii trzymającej ład w tej części serwisu zwanego forum wypełniają swoje obowiązki tak jak należy.
-Wspaniała postawa, duma wypełnia me ciało!

-Nie sądziłem, że tak szybko stawicie czoła tym strasznym wyzwaniom.
-Zapewne nie ominęły Was pułapki zastawione (niestety nieświadomie) przez Wojowników Płonącego Pergaminu z bractwa Złamanego Ołówka, które szczypały w oczy i kaleczyły języki, zmuszając do czytania zapisków niepojętych dla ludzkiego mózgu.
-Dostrzegłem również, że ktoś z Was odkrył w sobie ducha prawdziwego gracza i postanowił zaktualizować listę tematów na forum niczym Quest Log w prawdziwym RPG.

Niech chwała wam będzie,
za te czyny szlachetne,
by gó kowale
czytając zapiski dzisiejsze,
łez me oczy pełne
tej ocy
wokół niczym ognie piekielne,

so all you gotta do is focus and see that I'm the fuckin loccest with this hocus pocus

DrToxic
Posty: 60 (po ~199 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 21
DrToxic
  5 maja 2016

lecz wdarł się ponownie między nas wróg,
ataku celem był zasób mych słów,
a niebezpieczne dla uszu znał on wyrazy,
uwielbiał je pisać, wiedząc dobrze że od czytania zaczynały oczy szczypać.

so all you gotta do is focus and see that I'm the fuckin loccest with this hocus pocus

DrToxic
Posty: 60 (po ~199 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 21
DrToxic
  5 maja 2016

Gumki też nie ma, po co to komu?
W tych czasach liczą się przecież tylko 10 od ziomów.
Poprawnie zdania to sobie pisz w szkole,
tutaj to nie jest na topie, wrzuć lepiej fotki jak robisz w sex shopie,
Zbyt wielki dylemat, by dodać opcję Edytuj temat?
Hakery klikają coś w html'ach,
To jakies kody, pewno kosmiczne,
Trudne niczym zrobienie dobrej aplikacji Androidzie
Może tam kiedyś ta opcja bydzie, bo teraz odpada zmieniać tak życie,

so all you gotta do is focus and see that I'm the fuckin loccest with this hocus pocus

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  9 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: ) wczoraj przez 40 minut szukałem otwartego tematu


malo tu otwartych tematow ?złe żeś szukal widocznie....

Kazdy chyba juz wie ze ogolnie forum olali na fotce...taka prawda...
Konto usunięte
Konto usunięte: Osoby nieletnie narażone są również na odwiedzenie stron z materiałami nieodpowiednimi dla nich.


pisalismy do adminow w tej sprawie...dziennie naprawde blokujemy mnostwo kont.

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.