Foczka7181xd
Foczka7181xd
  13 czerwca 2015 (pierwszy post)
https://youtu.be/d9PTWolqpCo
pograzonywplaczu2
pograzonywplaczu2
  13 czerwca 2015

więcej niż raczej nie

AbductionOfSoul
AbductionOfSoul
  13 czerwca 2015

znając Roberta M. Bit kupowany na zachodzie ;3

TakiWyjatkowy
TakiWyjatkowy
  24 czerwca 2015

Popieram kolegę z góry:) niestety taka prawda:D

Konrado90
Konrado90
  25 czerwca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A Co to ma wspólnego z muzyką a Robo M jeśli kupił bit to zrobił z siebie wała bo taki shit to można samemu na fruti w 3 minuty zrobić to po prostu KOMERA i wiocha ale ty masz 17lat to sory

AbductionOfSoul
AbductionOfSoul
  26 czerwca 2015

Konrado smieszny jestes. Praktycznie kto się interesuje muzyka klubowa ten wie co Robert odwalil ;).

Konrado90
Konrado90
  26 czerwca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Konrado smieszny jestes. Praktycznie kto się interesuje muzyka klubowa ten wie co Robert odwalil ;).


a o czym ja tu się staram powiedzieć ale jak widzę sprawia ci przyjemność pisanie tylko po to aby pisać i to jest nie śmieszne tylko żałosne.
Zmykaj do swojej jamki.bo ci ostatnie karaluchy uciekną i z głodu nam tu padniesz.
AbductionOfSoul
AbductionOfSoul
  26 czerwca 2015

Ty jesteś zjebem czy tylko udajesz? Ok. Z debilem jednak konwersacji nie będę dalej kontynuował.

Konrado90
Konrado90
  26 czerwca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty jesteś zjebem czy tylko udajesz? Ok. Z debilem jednak konwersacji nie będę dalej kontynuował.


Imbecylu bo łagodniejszego określenia nie użyję zwróć uwagę jakich słów używasz i jak łatwo dałeś się z równowagi wyprowadzić znawco wiejskiej muzyki przytupowej. Więc teraz się zastanów kto tu jest debilem. Ogarnij się bo pleśń w twojej jamie za bardzo zjadła ci mózg więc wracaj widły ostrzyć bo widzę tu dorodny przykład średniowiecznego trybu myślenia.
KlaudiaNoga
KlaudiaNoga
  26 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Imbecylu bo łagodniejszego określenia nie użyję zwróć uwagę jakich słów używasz i jak łatwo dałeś się z równowagi wyprowadzić znawco wiejskiej muzyki przytupowej. Więc teraz się zastanów kto tu jest debilem. Ogarnij się bo pleśń w twojej jamie za bardzo zjadła ci mózg więc wracaj widły ostrzyć bo widzę tu dorodny przykład średniowiecznego trybu myślenia.


ale piękny pocisk jak poeta!!!
a swoją drogą to ObstructionsOFSoul nie powinien używać takich słów no i gdzie są moderzy
Konrado90
Konrado90
  26 czerwca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ale piękny pocisk jak poeta!!! a swoją drogą to ObstructionsOFSoul nie powinien używać takich słów no i gdzie są moderzy


swoją drogą mógł by się tematu trzymać a nie szukać u każdego na forum powodów do tego by komuś coś wrzucić tylko po to aby się wylansować
AbductionOfSoul
AbductionOfSoul
  26 czerwca 2015

Wiejskiej muzyki xD? hahahhahahaha. Ty w ogóle wiesz jakiej ja słucham muzyki xD. Wiem więcej na temat muzyki bo się tym interesuje od lat ale ty wiesz XD. Śmiać mi się chce

Konrado90
Konrado90
  26 czerwca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiejskiej muzyki xD? hahahhahahaha. Ty w ogóle wiesz jakiej ja słucham muzyki xD. Wiem więcej na temat muzyki bo się tym interesuje od lat ale ty wiesz XD. Śmiać mi się chce


Nie masz pojęcia ile lat się tym interesuje i nie wypowiadaj się na ten temat. nawet nie wiesz ile pracowałem w klubach a jak ci wesoło to dobrze bo śmiech to zdrowie a tobie zdrowie się przyda.
AbductionOfSoul
AbductionOfSoul
  26 czerwca 2015

A ja zajmuje się produkcją a nie interesuje mnie to w jakim ty klubie bądź remizie pracowałeś :). Ja się wypowiedziałem na temat Roberta ale jak widać boli Cię to że ktoś go skrytykuje. Oj jaka szkoda. A zdrowy to jestem ;3

Konrado90
Konrado90
  26 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja zajmuje się produkcją a nie interesuje mnie to w jakim ty klubie bądź remizie pracowałeś :). Ja się wypowiedziałem na temat Roberta ale jak widać boli Cię to że ktoś go skrytykuje. Oj jaka szkoda. A zdrowy to jestem ;3


daj sobie spokój człowieku bo się spocisz a jeśli chodzi o zdrowie to może fizyczne tak ale psychiczne to nie bardzo bo masz buszmeńskie podejście do rzeczy widze że jesteś jednym z tych który twierdzi że to jego słowo jest najważniejsze a to ty pierwszy napisałeś że jestem śmieszny więc to już nie jest krytyka tylko obraza krytyka jest konstruktywna a ty chcesz tylko zwrócić na siebie uwagę. Nudzisz mnie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.