Criistal
Criistal
  20 maja 2014 (pierwszy post)
Siemanko , chce was zaprosić do mnie na Fanpage i zarazem do oceny moich audycji , jestem prezenterem radiowym radia EsMusic , Tutaj będę wam wrzucał swoje nagrane Sety/Audycje oraz pojedyncze nuty z klimatu Electro-House | Club/Dance | Dutch-House | 4FunPompa i dla chętnych będę udostępniał Tracklistę z moich Audycji . Pytania itd , możecie zadawać w tym temacie :) . Zapraszam do odsłuchu i dawaniu swoich opinii :)

DJ Criistal - LIVE MX #1 -- http://www5.zippyshare.com/v/21525216/file.html
DJ Criistal - LIVE MIX #2-- http://www51.zippyshare.com/v/346762/file.html
Fanpage -- Facebook.pl/DJCriistal
codecalm86
codecalm86
  20 maja 2014

Kolejny niby DJ którego jedynym sprzętem jest komputer i program virtual DJ?

Criistal
Criistal
  20 maja 2014
Nie mierz wszystkich jedną miarą , istnieją również sprzęty jak Kontroler + VDJ bądź bezpośrednio z decków i Konsola :> : ) . I zauważ że Słowo DJ mam w cudzysłowiu więc również tak pisz ;) .

PS. A z czego gram / co mam , to na razie nie będę się wypowiadał :)
Theracords
Theracords
  20 maja 2014

4fun/pompa. Kiedy wy się tego gówna pozbędziecie :-/? To samo z electro house i dutch.

Criistal
Criistal
  20 maja 2014
Każdy słucha to czego lubi i tak samo z graniem , dużo ludzi słucha tych klimatów , jest najbardziej rozpowszechnianie w Klubach jak i na masowych imprezach :) .
Theracords
Theracords
  20 maja 2014

Lecz pójdziesz do klubu i nawet jak chcesz zagrać coś innego to nie możesz xD. Beka jak uj. Niestety w tych czasach lepiej być producentem niż djem bo za dużo dzieciarni nawet jest co gra za 50zł i 2 piwa xD.

Criistal
Criistal
  20 maja 2014
No to już zależy od właściciela Klubu jaką on muzykę preferuję i jaką chce by była grana w jego Klubie , ewentualnie od Rezydenta , noo ale nie ma co się dziwić gdy Electro-House i Club/Dance jest najbardziej rozpowszechnianym klimatem na świecie , typu Tomorowland , duża masowa impreza , dużo Producentów/DJ'i gra właśnie tam Electro-House Club/Dace i Dutch , noo ale są też Trance i czasem Hardstyle ;p .
Są też kluby nie widnieje tylko muzyka Disco Polo bądź duży Club gdzie są po 2/3 sale gdzie różne klimaty są typu Arena Wysoka / Energy itd ;p
Theracords
Theracords
  20 maja 2014

Dobrze że ja producent i remikser ;d. Czasami zrobie kompilacje Dark ProgHouse i Hardstyle pod innym aliasiem ;d

Criistal
Criistal
  20 maja 2014
No to zycze powodzenia w dalszej karierze :) . Oby bylo glosno o Tobie hehe :D
Theracords
Theracords
  20 maja 2014

No ja już jestem w labelu supportowanym przez Dj Shog czyli Roger Shah ;). Oraz w japońskiej wytwórni mam kontrakt na 3lata. A teraz będzie jeszcze chyba brazylijska wytwórnia i tak dalej i dalej

Criistal
Criistal
  20 maja 2014
No to sie rozwijasz ladnie :) . Oby tak dalej i do przodu
Theracords
Theracords
  20 maja 2014

Jeżeli chcesz mogę Ci dać exclussive :3?

Criistal
Criistal
  20 maja 2014
Hmm , czemu nie . A zajmowales sie tworzeniem wstawek / intro ?
Theracords
Theracords
  20 maja 2014

Intro robię jedynie bez głosu do kompilacji :).

Criistal
Criistal
  20 maja 2014
Aha , noo spoko :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.