Amfetaminewriter
Amfetaminewriter
  17 września 2013 (pierwszy post)

Czy horror core w polsce ma szanse stać się czymś innym niż dodatkiem do grozy i horrorów typowego fana strachu ?
Czy w dobie gdzie króluje pandemonium a ludzie często chowają się za grozą i creepy pastami ten styl muzyki może stać się kultem?
Sama lubuję w demonicznych i paranoidalnych tekstach słonia , zasłuchuję się także biorącymi grozę na wesoło Krwawych drwali :D

http://www.youtube.com/watch?v=hDrWbz1Id3s

tibauld
Reputacja: -53 | BluzgometrTM: 33
tibauld
  17 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy horror core w polsce ma szanse stać się czymś innym niż dodatkiem do grozy i horrorów typowego fana strachu ?

Nie ma szans.
Remu94
Remu94
  19 września 2013

Jeśli chodzi o mnie, to horrocore nie wywołuje we mnie w ogóle żadnych emocji, ani nie straszy, ani nie śmieszy, w dodatku źle mi się tego słucha.
Co masz na myśli pod pojęciem "stać się czymś innym"? Taki typ muzyki to zawsze będzie nisza.

Sztajmex
Reputacja: 27 | BluzgometrTM: 109
Sztajmex
  19 września 2013

Co do Drwali, Odyna lubię, choć wolałem jego udział w A.J.K.S. niż w Drwalach. Co do horrorcore - on nie przebił się nigdzie ;-).

Ona wierzy w Boga z powodu swoich defektów i wie o tym. Gdyby nie miała defektów, to by nie wierzyła. Ona wierzy w Boga, ale jednocześnie wie o tym, że Bóg to jedynie plaster na jej psychofizyczne defekty.

FabrykaUranu
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  20 września 2013

drwale to szit. kilka utworow maja spoko reszta to syf.u słonia czekam na DII i mam nadzieje ze bedzie to zajebiscie chore gowno w stylu Necro i Ill Billa

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.