krejzolcia
krejzolcia
  5 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Kiedy zmarł jej dziadek Miała wtedy 9 lat Dowiedziała się że ma tarczycę Miała piękny głos, lecz przez operację jej się zmienił Myślę sobie dlaczego Bóg tak chciał Piękna dziewczyna młoda ,uzdolniona ref. Jej imię to wiktoria ,poznałam ją na koloni To przemiła dziewczyna, piękna , uzdolniona Lecz nie wieży w to ...w to co potrafi Ten przekaz jest dla niej niech ona o tym wie wzr. Ona jest piękna, choć nam w to nie wierzy Mimo tylu przykrości Trwa dalej w swoim życiem się cieszy Ja i Jowita w tym jej pomagamy Mamy zamiar trwać.. przy niej na wieki ref. Mówię ci koteczku wierz w siebie , bądź dumna Wygląd się nie liczy hemio w tym ci nie przeszkodzi Jesteś piękna nie ukrywaj tego w sobie bądź otwarta na ludzi którzy cię kochają zobaczysz w przyszłości że zawsze z tobą trwają ref. Jesteś silną dziewczyną Każdy o tym wie Odpowiadasz szczerze Bez wysiłku zmieniasz mnie Za to cię kochamy Zamaskujesz wszystkie złe plamy Wiesz że tęsknimy za tobą i zawsze będziemy sobą ref. Zawsze będziemy obok ciebie Poczujesz się jak w niebie Bo czujemy tą ... tą przyjacielską więź ...(przerwa)... WIERZ I KOCHAJ (szept)

JuIia
JuIia
  6 sierpnia 2013
krejzolcia
krejzolcia: Dowiedziała się że ma tarczycę

Uświadamianie 9 latki że ma organy jest bardzo ważne.
krejzolcia
krejzolcia
  8 sierpnia 2013

wiem i to na dodatek zmarł jej dziadek w ten dzień co się dowiedziała że choruje na tarczycę

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.