olcia364
olcia364
  23 lipca 2013 (pierwszy post)

Hmy wszystkie które wpadną wam do głowy piszcie

Kawkens89
Kawkens89
  25 lipca 2013

Znam setki, ale polecę ci może radio na którym fajnie brzdękają...
Open.fm - tam odszukaj Polski Rock, albo Classic Polski Rock

Kingelynne
Kingelynne
  25 lipca 2013

Polecam Alice Cooper i wczesne utwory Black Sabbath oraz Deep Purple. Ewentualnie Pink Floyd.

Kawkens89
Kawkens89
  25 lipca 2013

Alice Cooper dobry, nutka poison aż grzeje

Kingelynne
Kingelynne
  26 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Alice Cooper dobry, nutka poison aż grzeje

Uwielbiam ją też w wersji live.

Albo jeszcze Alice Cooper- Die for you
Kawkens89
Kawkens89
  29 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kawkens89: Alice Cooper dobry, nutka poison aż grzeje Uwielbiam ją też w wersji live. Albo jeszcze Alice Cooper- Die for you


Ogólnie przyprawia mnie o dreszcze dźwięk gitary :)
ola5102
ola5102
  30 lipca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Lordi- Hard rock alleluja, całe AC/DC, five finger death punch w szczególności under over it, hard to see, the pride, Jeżeli ktoś gustuje w indi rock'ach polecam imagine drgon, coldplay. Ja osobiscie jeszcze wielbię metalice, led zeppelin, sweet, joan jett, farben lehre, skilet, atheryu, xandrie, evanescence, Queen, scorpions'ów głównie za ' wild of changes', 'white dove'; linkin park, . Z nowszych zespołów ( lecz niekoniecznie lepszych) to good charlotte, vypasana fixa, flit, 30 secound to mars, Tego jest dużo dużo więcej :) wystarczy poszukać...

tameimpala
tameimpala
  1 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Lordi- Hard rock alleluja, całe AC/DC, five finger death punch w szczególności under over it, hard to see, the pride, Jeżeli ktoś gustuje w indi rock'ach polecam imagine drgon, coldplay. Ja osobiscie jeszcze wielbię metalice, led zeppelin, sweet, joan jett, farben lehre, skilet, atheryu, xandrie, evanescence, Queen, scorpions'ów głównie za ' wild of changes', 'white dove'; linkin park, . Z nowszych zespołów ( lecz niekoniecznie lepszych) to good charlotte, vypasana fixa, flit, 30 secound to mars, Tego jest dużo dużo więcej :) wystarczy poszukać...

Niezla szmira
IVIrrrau
IVIrrrau
  8 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli ktoś gustuje w indi rock'ach polecam imagine drgon, coldplay.

ja gustuję i stwierdzam, że to co wymieniłaś to gunwo...
IVIrrrau
IVIrrrau
  8 sierpnia 2013

przesłuchaj Queens Of The Stone Age, stoner rock to stoner rock...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.