MaciekDzifko
MaciekDzifko
  31 maja 2013 (pierwszy post)

Pewnie powiecie że to słabe czy coś ale no chociaż posłuchajcie później dopiero oceńcie i udostępnijcie jeśli możecie lub jeśli wgl chcecie ;)
----> https://www.youtube.com/watch?v=dI5tdEKMLVA <---- O TO MÓJ KAWAŁEK :) Rozkminkowo na deszczowe dni :D

lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  1 czerwca 2013

naprawwde dobry bit! naprawde fajna masz barwe, ale jedyne co bym zmienił to rymy :)

MaciekDzifko
MaciekDzifko
  3 czerwca 2013

z zeszłego roku nutka ;p znaczy się nagrana w zeszłym roku xd tu masz świeższą :) https://www.youtube.com/watch?v=M6GjLVEgOWA

Bons0n
Bons0n
  3 czerwca 2013

Tyle wytwórni przyjmuje dema, a ty na fotce chcesz siędowartościować?

Jak masz wątpliwości to wyślij demo do profesjonalistów...

BuraczanyRaper
BuraczanyRaper
  7 czerwca 2013

eee tam ;D do jest mój pierwszy projekt i mam dopiero 17 lat ... więc wiesz ;)) może kiedyś wyśli i dzięki w sumie za pomysł ;D ale na moje to jestem za słaby by się pchać do wytwórni jakiś...

RexMundl
wpis jest ukryty
Olkieee
Olkieee
  11 czerwca 2013

Mam lepsze flow po połówce czystej, ale trening czyni mistrza, powodzenia :)

Chris
Chris
  16 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam lepsze flow po połówce czystej, ale trening czyni mistrza, powodzenia :)

Interesujące, może to nagraj i wrzuć?
Chris
Chris
  16 czerwca 2013

Co do nagrania to są dobre. Jeżeli chcesz się wybić to próbuj wysłać swoje demo- nic Ci to nie zaszkodzi, a może pomóc. Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś kto Ciebie poprowadzi ;)

EMIL3M
EMIL3M
  18 czerwca 2013

Zaawansowany amator z Ciebie. Proste pojedyncze rymy, wypadasz z rytmu. Jakieś flow jest, ale słabe bardzo monotonne. Wokal masz dobry, dykcję też. Jeśli chodzi o podkład producentem jest danson, a nazwa beatu to rainy eyes Drugiego bitu chyba nie trzeba przedstawiać:) nie oceniam bitów z pobranych z internetu. (Shadowville) O demo zapomnij za słaby jesteś. Musisz wiele ćwiczyć. Skup się bardziej nad tekstami, bo są słabe technicznie. Układy rymów są proste. Jeśli chcesz być dobry nie możesz pływać równo z bitem. Spróbuj go wyprzedzać. Zwalniać itp. A nie jednym tempem to bardzo wpływa na całokształt utworu, staje się on monotonny. Nie jesteś słaby, ale nie jesteś też dobry. Przeciętniak. Jeżeli chodzi o Twój rozwój pod względem 1 i 2 tracka to mały progres. Moja ocena: Wokal 6/10 Dykcja 7.5/10 Akcentowanie 3/10 flow 5/10 tekst 7/10 układy rymów 3/10 pozdrawiam.

papacz3
papacz3
  23 czerwca 2013

Podpowiadam że końcówek nie musisz tak wyraźnie bo to nie brzmi dobrze.Lepiej jak byś tak końcówek nie przedłużał tylko szybszy bit i nie mulić na końcówkach.Początek 2 zwrotki dobry:)

papacz3
papacz3
  23 czerwca 2013

Ale tak to nie jest źle.Ale musisz ćwiczyć

papacz3
papacz3
  23 czerwca 2013

A w refrenie mogłeś dać "Nic po za tym i jestem sam w tym" Ja bym chociaż tak dał :) Bo jest nazwa nutki "Sam"

papacz3
papacz3
  23 czerwca 2013

W 2 nucie Lepiej już są postępy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.