Jacekk94
Jacekk94
  22 kwietnia 2013 (pierwszy post)

;)

AndyLine
AndyLine
  22 kwietnia 2013

90% klubow w Polsce to wieśniackie kluby puszczajace DP,Pompy,4funy i pseudo electro ;).

WeLoveTrance
Posty: 3 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
WeLoveTrance
  22 kwietnia 2013

@up Prawda
Dozywotnia beka z polskich klubow i pseudo grajkow.

We :zakochany: Trance ! ! !

leser
leser
  23 kwietnia 2013

no coz... polscy klubowicze nie dojrzali jeszcze do prawdziwej, klubowej muzyki :)
co do pompek... nie ma co porownywac jednej, do drugiej... sa dobre, sa slabe :) jak wszystko...
wszystko to jest kwestia gustu... jeden nie potrafi sie bawic przy dp a drugi przy electro :)
juz nie wspominajac o trance, bo wielu ludzi, ktorych znam nie czuje tej muzyki... nie wiedza jak sie przy niej bawic :)
nie ma co... powinny byc kluby dla kazdego... i te dla ambitnych i te dla mniej :)
i nie ujmujmy zadnemu gatunkowi... o gustach sie nie dyskutuje :)
muzyka ma laczyc!

AndyLine
AndyLine
  23 kwietnia 2013

Muzyka łączy ale rozdziela jak widać. Pompke robisz 30min bo byle co dasz. Bass moze falszowac itd dodac pedalski wokal i wszystko cacy. Perka ujowa nie rozbudowana i mamy stylowa pompe. Co do klubów to 70-90% ma w dupie technike dj oraz co gra i na ile sie wycenia. Sorry bardzo ale jak mam iść do klubu co pseudo grajek robi konie na przejsciu i na dodatek gra pompy to mi się wymiotować chce. Bo zawsze Ci co ćwiczą,ćwiczą i ćwiczą by dobrze wypaść przy publiczności i zrobić tzn show to wlaściciele biorą tych tanich nie patrzą na technike jak to robi i co gra. ;)

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  26 kwietnia 2013

do piwnicy u fricla

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

BijMnieLaczkiem
BijMnieLaczkiem
  26 kwietnia 2013
Jacekk94
Jacekk94: ;)

Nie bywam.. wolę patrzeć samotnie w ścianę.
sheersavvy
sheersavvy
  8 maja 2013

Tak, ale do jazzowych. Zapewne jestem w 0,00001 % mniejszości.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.