jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  3 stycznia 2013 (pierwszy post)

Hej mam do was pytanie może. akurat ktoś. zna się. na dj i podpowie mi jakich programów trzeba by bawić. się. w dj dodam, że.nigdy nie miałam. stycznosci z didzejowaniem więc. jestem poczatkujacą. Jednak interesuje mnie to i chciala bym spróbować. własnych. sił .

sShAdOwCaPoNeE
sShAdOwCaPoNeE
  3 stycznia 2013

musisz mieć sporo pieniędzy na początek xd bo bez sprzętu to gówno zrobisz a symulatory to ścierwa

sShAdOwCaPoNeE
sShAdOwCaPoNeE
  3 stycznia 2013

fl studio na dobry początek potem reasona jak ogarniesz fl a do mixowania to traktor

jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  3 stycznia 2013

Wiesz narazie chce się pobawić programami na konsole i inne bajery nie stać mnie , bo nie mam pracy jestem z tych co szukają.

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  3 stycznia 2013

Chodzi ci o produkcje ?.

Pobierz Fl Studio {fruity loop}, lecz nawet w tym programie czekałaby ciebie długa droga .

Co powinnaś wiedzieć ? daruj sobie tworzenie muzyki bo jest to naprawdę trudne i stracisz tylko cenny czas .

sShAdOwCaPoNeE
sShAdOwCaPoNeE
  3 stycznia 2013

jak chce niech próbuje,może zostanie druga Carla Rocca xd

jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  3 stycznia 2013

Ja nie chce tworzyc dla kogos tylko dla siebie to po pierwsze a po drugie dj nie tylko zajmuje sie tworzeniem muzyki tylko miksowaniem piosenek itp jak juz mowilam chce sie w to pobawic bo interesuje mnie to.

TantraHeart
Posty: 52 (po ~160 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
TantraHeart
  3 stycznia 2013

Dj-Miksuje utwory.
Producent Muzyczny-Tworzy Utwory.
Do miksowania polecam program Traktor DJ Studio, najpierw trzeba ogarnąć co do czego służy później dopiero można myśleć o konsoli :)

jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  3 stycznia 2013

Wiem wiem najpierw chce zobaczyc czy to cos dla mnie no bo dj wedlug mnie powinien mysles o tym zeby czerpac z tego przyjemnosc z tego co robi dopiero potem by to bylo do sluchania dla innych potem o kasie. Nie stety nie zawsze tak jest dj wedlug mnie oczywiscie powinien tworzyc z pasja i dla niej a nie glownie dla kasy.

Nastal
Nastal
  3 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jakich programów trzeba by bawić. się. w dj

Wujek Google pomoże :tak:
jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  3 stycznia 2013

Wujek google nie jest tak ponocny jak osoby z fotki.

bezlitosny
bezlitosny
  4 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wujek google nie jest tak ponocny jak osoby z fotki.

Hahahahahahahaha przywitać :crylol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej mam do was pytanie może. akurat ktoś. zna się. na dj i podpowie mi jakich programów trzeba by bawić. się. w dj dodam, że.nigdy nie miałam. stycznosci z didzejowaniem więc. jestem poczatkujacą. Jednak interesuje mnie to i chciala bym spróbować. własnych. sił .

Nie baw się w żadne wirtual dj, traktory czy inne ścierwa, zainwestuj chociaż w taką zabawkę, a już za miesiąc będziesz mogła wystawić paluszki na ławę i zrobić dżampreze :mrgreen:
http://www.hercules.com/us/DJ-Music/bdd/p/12/dj-console-mk2-virtualdj-djc-ed/
jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  4 stycznia 2013

Tak tylko nie każdego na taką zabawkę stać.

bezlitosny
bezlitosny
  4 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak tylko nie każdego na taką zabawkę stać.

To się weź do roboty.
jestemjakajestemm
jestemjakajestemm
  4 stycznia 2013

Czasami wazniejsze sa inne wydatki niz konsola.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.