| Fotka.com
wither
wither
  5 November 2012 (pierwszy post)

Road to Rock Festival, Belgium


Bartosz Ogrodowicz – polski kompozytor, instrumentalista z Wrześni. Od 2009 roku realizuje projekt solowy wykonując autorski repertuar. Tworzy symfoniczny/progresywny metal z elementami muzyki filmowej. Jesienią 2010 roku ukazała się jego pierwsza płyta „Forsaken”. Płyta została mile przyjęta w Polsce i za granicą, o debiucie napisali m.in. w Progression Magazine (USA), PowerPlay Magazine (Anglia), Mindview Magazine (Belgia), Progressive Newsletter (Niemcy), Lords Of Metal (Holandia), Imperiumi (Finlandia) i w wielu innych portalach muzycznych. Płyta dotarła również do rozgłośni radiowych, najdalej zagrano ją w Meksyku w audycji "Mexicali Prog", ale grano ją również w Niemczech (OsRadio, Radio Weser.TV) i na rodzimym podwórku ("Trójka" Polskie Radio, Polskie Radio PiK, Polskie Radio Opole, ProRadio, Radio Aktywne i wiele innych). W roku 2011 "Forsaken" doczekał się premiery na żywo w koncertowym studiu Polskiego Radia PiK, był to debiut w graniu koncertu jednocześnie dla ludzi zgromadzonych w studiu, a również dla słuchaczy. Debiutancki album dotarł do wielu miejsc na świecie, jest to wielki sukces zważając na to, że praca nad płytą, produkcją, wydaniem i promocją była dziełem jednego człowieka. W 2012 roku zaczęto pracę nad kolejnym albumem "The Legend of The Lost Land", singla można było już posłuchać w wyżej wymienionych stacjach radiowych. W kwietniu 2012 roku, współpraca z poznańskim zespołem Pathfinder zaowocowała graniem koncertów m.in. na takich festiwalach jak: Power Prog & Metal Festival (Mons, Belgia), Ursynalia Festival (Warszawa), Dokk'em Open Air (Dokkum, Holandia), TaRock Festival (Tachov, Czechy) i graniem z takimi zespołami jak: Sonata Arctica, Arch Enemy, Epica, Rhapsody of Fire, Moonspell, Evergrey, Nightwish i wiele, wiele innych.

Strona oficjalna:
http://www.bartoszogrodowicz.pl

Fan Page:

http://www.facebook.com/pages/Bartosz-Ogrodowicz/139293126365

Przykładowe utwory:

Zajawka koncertu w Tczewie: http://www.youtube.com/watch?v=BXz8VeYEgC0

Demo najnowszego utworu: http://www.youtube.com/watch?v=HQLOB1tTxEI

The Legend of the Lost Land: http://www.youtube.com/watch?v=Dtt_D_2TTLM

Silence (Demo version): http://www.youtube.com/watch?v=InpsE5EJ99M
Strobista
Strobista
  6 November 2012

nie da sie tego sluchacd83dde16
przypomina mi gotyk,a nie trawie tego.
wole takiego Slipknota, Led Zappelin lub Pearl Jam:ninja:

MuyBueno
MuyBueno
  6 November 2012

No ale moment , jak to jest symphonic metal to czym jest Jelonek ? :ninja:

PS:Nie podoba mi się .

PsychoKiller
Posty: 3079 (po ~93 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
PsychoKiller
  7 November 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czym jest Jelonek ?


Rock/metal z wplywami muzyki klasycznej ;-)

Co do wykonawcy to moze byc. Dzwiek syntezatora moglby byc inny.

Bedziemy chronic tylko to co kochamy,
Bedziemy kochac tylko to co rozumiemy,
Bedziemy rozumiec tylko to co poznamy.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 November 2012

powiewa pod reklamę

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

inka17k
inka17k
  14 November 2012

Moja wypowiedz będzie bardzo twórcza, więc.... słucham utworu Forsaken i uważam iż koleś d83ddc8b( mega przystojny) może i ma talent, ale ta muzyka jest wg. mnie prosta, nie zachwyciła mnie w żadnej małej kruszynce. Słuchałam ,żeby nie było ,że koncentruje się na jednym utworze -Demo of new song, utwór w jakiś sposób przyciągnął mnie jakoś do siebie, ale nie było tzw. walnięcia! Niech koleś gra i się rozwija, może za 5 lat mnie powali i opadnę na swoje zdarte kolana! :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.