Zulkaaaaa
Zulkaaaaa
  15 lipca 2012 (pierwszy post)

Wybiera się ktoś? co sądzicie o line up?

Strobista
Strobista
  16 lipca 2012

za daleko mam

Sebuch
Sebuch
  16 lipca 2012

nigdzie nie jade , mam inne plany :)

DaroDeeJay
DaroDeeJay
  16 lipca 2012

wole sunrise :)

Zulkaaaaa
Zulkaaaaa
  17 lipca 2012

Nic co jest pod patronatem śmiesznego radia Eska nie przekonuje mnie.

DaroDeeJay
DaroDeeJay
  17 lipca 2012

radio eska nie tak dawno objęło patronat nad sunrise, wcześniej była planeta.. i cóz sie tam takiego przez to zmieniło? a no w sumie nic, tyle że jest większa promocja tego festivalu i muzyki KLUBOWEJ. Sunrise jaki był taki jest, fakt dodali paru komercyjnych producentów, co nie zmienia faktu że to i tak jest najlepszy u nas festival :) aż 9 dni! 80 artystów! :) wiekszosc wlasnie słucha eski (taka prawda) wiec może ta stacja chce pokazac cos innego tej większej rzeszy słuchaczy :) ze muzyka klubowa to nie tylko guetta, kudi czy jakis tam avici..... moze w końcu coś sie zacznie dziac w PL ;)))

Zulkaaaaa
Zulkaaaaa
  17 lipca 2012

A ja nie zgodzę się z Tobą że sunrise to najlepszy festiwal w PL! Są o wiele lepsze festiwale w Polsce. A po za tym to jest temat o Audioriver, więc jak nie masz nic do powiedzenia na ten temat, to nie wypowiadaj się.

DaroDeeJay
DaroDeeJay
  17 lipca 2012

W czym niby sa lepsze inne festivale? Bylas raz na jednym i tak chwalisz a na sunrise nie bylas

Zulkaaaaa
Zulkaaaaa
  17 lipca 2012

Lepsze chociażby w tym że jest różnorodność muzyczna.
Na sunrise nie byłam i nie zamierzam, szkoda czasu :D

DaroDeeJay
DaroDeeJay
  17 lipca 2012

haha po to sa festivale żeby grac okreslony gatunek a poza tym to sprawdź sobie tego roczny line up Sunrise:)

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  18 lipca 2012
Zulkaaaaa
Zulkaaaaa: Lepsze chociażby w tym że jest różnorodność muzyczna.

To akurat jest wadom, sunrise przez swoja jednolitosc muzyczna skupia okreslonych ludzi, cpunow, wiesniakow, dresiarzy, blachary to tworzy klimat. A na taki Opener czy Coke Music przyjerzdzajom zupelnie przypadkowi ludzie.
DaroDeeJay
DaroDeeJay
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: BigBabyJesus


proponuje zajrzec do słownika. a wgl to w dupie byłes gówno widziałes :)
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: proponuje zajrzec do słownika.

liczy się przekas a nie ortografia
Konto usunięte
Konto usunięte: a wgl to w dupie byłes gówno widziałes :)

Przez lata mialem do tej chujni ok. 20km wiec gwaranuje ci ze wiem wiencej o tym nisz ty.
DaroDeeJay
DaroDeeJay
  18 lipca 2012

po co sie udzielasz jak nie słuchasz nawet takiej muzy?

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  18 lipca 2012

Ze słucham gluwnie rapu nie znaczy ze innych gatunkow nie znam lub nie slucham wcale.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.