| Fotka.com
Nieeosiagalny
Nieeosiagalny
  15 December 2020 (pierwszy post)

Podziel się swoim zdaniem/wypowiedzią . Bardziej chodzi o osoby przebywające tutaj

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14847 (po ~46 znaków)
Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 December 2020

Fotka to spoko portal i jestem z niego zadowolony prawie tutaj 13 lat koczuję i poznałem stąd ciekawych ludzi w realu. Portal zmienia i rozwija się w dobrym kierunku i oby tak dalej było tylko ludzie z niego robią syf i nie da się tego zauważyć i prze to Fotka traci dużo użytkowników.
Tak w skrucie.

HardStyle d83ddd0a
Inaccessibleee
Inaccessibleee
  15 December 2020
Owad
Owad: Fotka to spoko portal i jestem z niego zadowolony prawie tutaj 13 lat koczuję i poznałem stąd ciekawych ludzi w realu. Portal zmienia i rozwija się w dobrym kierunku i oby tak dalej było tylko ludzie z niego robią syf i nie da się tego zauważyć i prze to Fotka traci dużo użytkowników.Tak w skrucie.

Wow O.o . To trochę czasu jest , nawet więcej niż trochę :D . Nie no ja kiedyś też tutaj byłem i zupełnie inaczej to wyglądało . Ale myślę że to raczej moje podejście się zmieniło . Ja też myślę że jest spoko. A jak jeszcze nauczę się nie zwracać uwagi na osoby tutaj i mniej się przejmować to będzie " Zaajebiście " ;)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14847 (po ~46 znaków)
Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 December 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no ja kiedyś też tutaj byłem i zupełnie inaczej to wyglądało

Dokładnie, dało się normalnie popisać np w prywatnych wiadomościach. W 2012r jak kamerki weszły w życie Fotki to też było o 80% lepiej niż teraz. Szczerze to wszystko lepiej wyglądało ahh.
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak jeszcze nauczę się nie zwracać uwagi na osoby tutaj i mniej się przejmować to będzie " Zaajebiście " ;)

:ziober2:
HardStyle d83ddd0a
Inaccessibleee
Inaccessibleee
  15 December 2020
Owad
Owad: Inaccessibleee: Nie no ja kiedyś też tutaj byłem i zupełnie inaczej to wyglądało Dokładnie, dało się normalnie popisać np w prywatnych wiadomościach. W 2012r jak kamerki weszły w życie Fotki to też było o 80% lepiej niż teraz. Szczerze to wszystko lepiej wyglądało ahh. Inaccessibleee: A jak jeszcze nauczę się nie zwracać uwagi na osoby tutaj i mniej się przejmować to będzie " Zaajebiście " ;)

Morał z tego taki :D " By nie zwracać uwagi " :D Nawet się zrymowało hehe ;
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.