Czagataj
Czagataj
  22 marca 2020 (pierwszy post)

A czy Ty czujesz już wiosnę?

Tu zdjęcie lubuskiej policji. Panowie się nudzili w drugi dzień wiosny. Przygotowali kominiarki i maski na twarz i stworzyli sobie genialną rozrywkę. Chronieni przed koronawirusem postanowili skorzystać z ładnej wiosny.


Co Ty lubisz robić w ładny słoneczny dzień?
Co ci ludzie mają w głowach?
Cenzura na forum kazała mi zmienić tytuł tematu....A jak wiadomo na wiosnę zamiast liści będą wisieć....ja tylko ostrzegam!

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  22 marca 2020

Jak to widze słyszę w myślach piosenkę Waszka G - ja to p... zdejmuje kominiare 🤣

Czagataj
Czagataj
  22 marca 2020
wziac
wziac: Jak to widze słyszę w myślach piosenkę Waszka G - ja to p... zdejmuje kominiare 🤣


Wiem, że to jakiś raper ale nie dorosłem do jego poziomu.
Słyszysz w myślach to pewnie jakieś control mind. Załóż jakąś aluminiową czapeczkę na głowę. :ziober2:
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  23 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: wziac: Jak to widze słyszę w myślach piosenkę Waszka G - ja to p... zdejmuje kominiare 🤣Wiem, że to jakiś raper ale nie dorosłem do jego poziomu.

Ciężko mi potwierdzić ze to raper 😁
Czagataj
Czagataj
  23 marca 2020
wziac
wziac: Ciężko mi potwierdzić ze to raper 😁


Ma teraz swoich następców, oni są gorsi jeszcze bardziej od niego, choć go nie słyszałem. A jak używają autotune'a to wydaje mi się, że są po kastracji. Strasznie ubodzy to artyści.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Ty lubisz robić w ładny słoneczny dzień?

Opalać się :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Co ci ludzie mają w głowach?

Nie wiem i wolę nie wiedzieć.
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy Ty czujesz już wiosnę?

Nie czuję, czuję tylko rano minusową temperaturę - 9 stopnia.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.