DjWojtekxp
DjWojtekxp
  8 lutego 2020 (pierwszy post)

Fotka jest portalem społecznościowym pomaga integrować się wzajemnie .

Damian241
Damian241
  8 lutego 2020

Niczym się nie różni od roksy. No i na plus jest też to, że to nie portal z anonsami erotycznymi (oficjalnie) więc mamy złudzenie, że dziewczyny tu są bardziej naturalne, niewinne, ale prawda jest taka, że wszystkie dupy tu są w jednym celu żeby się lansować i zebrać jak najwięcej sponsorów. Normalna dziewczyna nie ma profilu na portalu typu fotka, a normalny chłopak nie zagląda nawet w takie miejsca jak to tutaj

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  8 lutego 2020
Damian241
Damian241: a normalny chłopak nie zagląda nawet w takie miejsca jak to tutaj


strzeliłeś sobie w kolano, bolało?

z wyrazami współczucia
nienormalna dziewczyna mająca profil na portalu typu Fotka

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Damian241
Damian241
  8 lutego 2020
BabaxJaga
BabaxJaga: strzeliłeś sobie w kolano, bolało?


A czy ja kiedyś pisałem że jestem normalny??? Chyba nie....
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  8 lutego 2020
Damian241
Damian241: A czy ja kiedyś pisałem że jestem normalny???


i jak cię nie kochać?

Damian241
Damian241: Chyba nie....

chyba nie da się

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dragon842
Dragon842
  8 lutego 2020

Fotka jest fajnym miejscem gdzie można poznać ciekawych ludzi z całej Polski ale z drugiej strony też trzeba uważać bo tu liczy się wygląd i kasa a jeśli masz inne zdanie to jesteś gorszy.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Fotka jest fajnym miejscem gdzie można poznać ciekawych ludzi z całej Polski ale z drugiej strony też trzeba uważać bo tu liczy się wygląd i kasa a jeśli masz inne zdanie to jesteś gorszy.


Jestem tego samego zdania co 'Łukasz".
Podpisuję się pod tym.
HardStyled83ddd0a
Dragon842
Dragon842
  8 lutego 2020
Owad
Owad: Dragon842: Fotka jest fajnym miejscem gdzie można poznać ciekawych ludzi z całej Polski ale z drugiej strony też trzeba uważać bo tu liczy się wygląd i kasa a jeśli masz inne zdanie to jesteś gorszy. Jestem tego samego zdania co 'Łukasz". Podpisuję się pod tym.

Ja się przekonałem że pisząc z szacunkiem i tak jesteś gorszy bo kobiety patrzą na wygląd
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się przekonałem że pisząc z szacunkiem i tak jesteś gorszy bo kobiety patrzą na wygląd


Też się przekonałem. Jeszcze jest tak że jak Kobieta da ci "NIE" i jak jej nie odp decyzja tylko +10 na 2 zdjęcia to od razu zmienia decyzje i jak ma możliwość cofnięcia decyzji to robi i daję "TAK" jak nie mam takiej możliwości to przeważnie dostaję PW że się pomyliła dając "NIE". Hmm i potem zaczyna się długa rozmowa i mam wrażenia ze próbują poderwać, ale dlaczego taka diametralna zmiana i to jest w tym wszystko ciekawe.
HardStyled83ddd0a
Dragon842
Dragon842
  8 lutego 2020
Owad
Owad: Dragon842: Ja się przekonałem że pisząc z szacunkiem i tak jesteś gorszy bo kobiety patrzą na wygląd Też się przekonałem. Jeszcze jest tak że jak Kobieta da ci "NIE" i jak jej nie odp decyzja tylko +10 na 2 zdjęcia to od razu zmienia decyzje i jak ma możliwość cofnięcia decyzji to robi i daję "TAK" jak nie mam takiej możliwości to przeważnie dostaję PW że się pomyliła dając "NIE". Hmm i potem zaczyna się długa rozmowa i mam wrażenia ze próbują poderwać, ale dlaczego taka diametralna zmiana i to jest w tym wszystko ciekawe.

Niestety coraz więcej takich
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety coraz więcej takich


Dokładnie. Emm chciałbym żeby te dawne lata Fotki powróciły.
HardStyled83ddd0a
Dragon842
Dragon842
  8 lutego 2020
Owad
Owad: Dragon842: Niestety coraz więcej takich Dokładnie. Emm chciałbym żeby te dawne lata Fotki powróciły.

Nie realne bo za dużo jest kobiet skarbonek
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie realne bo za dużo jest kobiet skarbonek

No tak. Moim zdaniem portal się rozwija w dobrym kierunku ale user/ludzie z tego portalu robią siarę/sex, a zresztą sam to pewnie zauważyłeś.
HardStyled83ddd0a
Dragon842
Dragon842
  8 lutego 2020
Owad
Owad: Dragon842: Nie realne bo za dużo jest kobiet skarbonek No tak. Moim zdaniem portal się rozwija w dobrym kierunku ale user/ludzie z tego portalu robią siarę/sex, a zresztą sam to pewnie zauważyłeś.

Tak ludzie są różni więc wiem doskonale
Damian241
Damian241
  8 lutego 2020

Owad i dragon hahaha d83dde04

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.