DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  6 lutego 2020 (pierwszy post)

Można by zmienić nazwę serwisu na samotnematki.pl, sądzę że bardziej by pasowała. Na drugim miejscu są skrajnie otyli ludzie ale jest ich mniej.

A wam jak minął dzień? Przypominam że hyde park to "piszesz co chcesz" a zamykanie tematu bo uraża wasze wątpliwe uczucia jest oznaką zaburzenia psychicznego, pozdro! :D

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  6 lutego 2020
DevilsEye
DevilsEye: Można by zmienić nazwę serwisu na samotnematki.pl


Zacznę od końca. Mnie dzień minął rewelacyjnie, a teraz pytanie do Ciebie, skąd tak "ambitny" pomysł na zmianę nazwy portalu z "Fotki"na "Samotnematki"? Że o drugim Twoim pomyśle nie wspomnę, bo nie warto. W tak młodym wieku, w dobie tolerancji, taka ksenofobia?

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  6 lutego 2020
Aganiok22
Aganiok22: . W tak młodym wieku, w dobie tolerancji, taka ksenofobia?

skąd pomysł o ksenofobii?
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  6 lutego 2020
DevilsEye
DevilsEye: skąd pomysł o ksenofobii?


Inność - ludzie otyli. Chyba nie ,muszę rozkładać na czynniki pierwsze każdego wyrazu. Zadałam konkretne pytanie, skąd pomysł na "samotnematki'?

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  6 lutego 2020
Aganiok22
Aganiok22: Inność - ludzie otyli. Chyba nie ,muszę rozkładać na czynniki pierwsze każdego wyrazu. Zadałam konkretne pytanie, skąd pomysł na "samotnematki'?


Ksenofobia (stgr. ξένος ksenós – obcy, gość; stgr. φόβος phóbos – strach, czyli strach przed obcymi) – lęk wobec obcych. Ksenofobia może dotyczyć wszystkiego, co wiąże się z obcokrajowcami, osobami nieznanymi, innymi pod pewnymi względami.

gdzie Ty tam w mojej wypowiedzi lęk widzisz? Nazwa stąd że nadreprezentacja samotnych matek tu jest w stosunku do innych tego typu serwisów. Patrzę praktycznie.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  6 lutego 2020
DevilsEye
DevilsEye: innymi pod pewnymi względami.


I tu dopatrzyłam się ksenofobii, nie analizuj tak dogłębnie pochodzenia wyrazu ksenofobia, bo chyba nie to jest tu tak istotne. Może dlatego, że sama jestem kobietą nie widzę tu samotnie "piszczących" matek, ale ja z kolei mogę z całą świadomością powiedzieć, że młodzi panowie zamienili ten portal w miejsce poszukiwania "dojrzałych" pań w im tylko wiadomym celu. I z tego powodu miałabym sugerować zmianę nazwy portalu? Gdybyś wyraził swoje zdanie w nie tak ironicznym stylu, pewnie bym nie zwróciła na to uwagi, ale charakterna ze mnie babka i tak już mam, że jak mnie coś kłuje, to drzazgę wyciągam. Pozdrawiam

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  6 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ja bym zamienił , ale na nazwę szukam-sponsora.pl, , ponieważ to bardziej ogólnie wyrażałoby prawdę o damskim instynkcie hipergamii . :)

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DevilsEye
DevilsEye: Można by zmienić nazwę serwisu na samotnematki.pl,


A co z Panami? Samotniojcowie?

Tutaj możemy gdybać, ale tak do zmiany nie dojdzie.

DevilsEye
DevilsEye: "piszesz co chcesz"

Pozdrawiam.
HardStyled83ddd0a
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  7 lutego 2020

Jak minął dzien? Ciężka noc w pracy dopiero do domu weszłam i czekam aż woda się zagotuje na herbatę.

GRADEK83
GRADEK83
  7 lutego 2020
DevilsEye
DevilsEye: samotnematki.pl

Albo wydziaranesamotnematki.com :ziober2:
wziac
wziac: czekam aż woda się zagotuje na herbatę

mi zalej rumianek d83cdf75
DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lutego 2020
Aganiok22
Aganiok22: DevilsEye: innymi pod pewnymi względami. I tu dopatrzyłam się ksenofobii, nie analizuj tak dogłębnie pochodzenia wyrazu ksenofobia, bo chyba nie to jest tu tak istotne. Może dlatego, że sama jestem kobietą nie widzę tu samotnie "piszczących" matek, ale ja z kolei mogę z całą świadomością powiedzieć, że młodzi panowie zamienili ten portal w miejsce poszukiwania "dojrzałych" pań w im tylko wiadomym celu. I z tego powodu miałabym sugerować zmianę nazwy portalu? Gdybyś wyraził swoje zdanie w nie tak ironicznym stylu, pewnie bym nie zwróciła na to uwagi, ale charakterna ze mnie babka i tak już mam, że jak mnie coś kłuje, to drzazgę wyciągam. Pozdrawiam

Aha definicja nieważna tylko twoje urojenia ważne. Ok.
DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo wydziaranesamotnematki.com

Dokladnie. Jestem w szoku jeszcze Cie tu widzieć po tylu latach :D

Owad
Owad: A co z Panami? Samotniojcowie? Tutaj możemy gdybać, ale tak do zmiany nie dojdzie.

Możliwe, jednak samotni ojcowie to w naszej kulturze marginalne zjawisko.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  7 lutego 2020

Wymień-się-nudesem.com
😎

GRADEK83
GRADEK83
  7 lutego 2020
DevilsEye
DevilsEye: Jestem w szoku jeszcze Cie tu widzieć po tylu latach :D

Jak ten czas leci XD
wziac
wziac: Wymień-się-nudesem.com

nie nie nie musi być coś bez polskich znaków ę ń
DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lutego 2020
wziac
wziac: Wymień-się-nudesem.com

to już jest passe, teraz nudesy się robi na seks randce, polecam d83dde1c

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Ja bym zamienił , ale na nazwę szukam-sponsora.pl, , ponieważ to bardziej ogólnie wyrażałoby prawdę o damskim instynkcie hipergamii . :)

To raczej Instagram :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.