BananowySernik
BananowySernik
  7 stycznia 2020 (pierwszy post)
Pochwalcie się jak dużo osób macie na Czarnej Liście i dlaczego? 😁
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znak贸w)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 lutego 2020
Principessa
Principessa: Ponad 1000


U mnie niewiele ponad tysiąc.
Kowalsky34
Kowalsky34: w tym oczywiście Principessa

To samo u mnie, blokuje ale nawet wiem za co.

Otóż jest to moja sąsiadka w sensie z mojego województwa i często się pojawia na stronie głównej jak tylko doda zdjęcie. A dodaje często jak wiadomo. Po tym jak dostała NIE, dodała mnie co czarnej listy. Czego z resztą nie ukrywa pisząc na profilu że zbiera TAKi. Każdy może wejść na jej profil nie zalogowany i przeczytać opis i obejrzeć zdjęcia, nawet nazwisko o ile jest prawdziwe poznać. Tak więc taka blokada nie ma większego sensu.

Kolejna ciekawostka to jako tutejszy obiektywny moderator kiedyś tłumaczyłem jej zachowanie i prawo wstawiania zdjęć w bieliźnie wściekłej mężatce. Pośladki nie są uznawane za miejsca intymne i można je oglądać m.in na plaży więc takie zdjęcia są dopuszczalne na fotce.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znak贸w)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  27 lutego 2020

Mam jedną osobę (dwa jego konta). Nigdy nie bawiłam się w dodawanie na tę listę więc ten użytkownik jest wyjątkowym.

Mnie ma 27 osób, nad czym ubolewam mocno. :-(

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znak贸w)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nigdy

Potwierdza się reguła mówiąca o tym, że kiedy kobieta mówi "nigdy" to znaczy "czasem" a jak mówi "nie" to znaczy "może". Jak to możliwe że nigdy nie dodałaś a masz dodane dwa konta?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znak贸w)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  27 lutego 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: jestemwczorajsza: Nigdy Potwierdza się reguła mówiąca o tym, że kiedy kobieta mówi "nigdy" to znaczy "czasem" a jak mówi "nie" to znaczy "może". Jak to możliwe że nigdy nie dodałaś a masz dodane dwa konta?

Nie czepiaj się słów, Ryszard.
Miałam na uwadze "nigdy wcześniej" i myślałam, że da się to wywnioskować z reszty wypowiedzi. 🙃
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znak贸w)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Miałam na uwadze "nigdy wcześniej" i myślałam, że da się to wywnioskować z reszty wypowiedzi. 🙃

Powinnaś być bardziej precyzyjna w określeniach. I tak dobrze, że nie napisałaś około 2 konta :)
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
GRADEK83
GRADEK83
  27 lutego 2020
BartekI987
BartekI987: zeby pozniej nie trafic ponownie na dany profil

Ja ładne dodaję do Ulubionych ty brzydkie na czarna listę czyli odsiewasz plew od ziarna XD

Ja nie mam nikogo na czarnej iście ale łatwo tam trafić wystarczy wejść na kamerki bez zdjęcia.
GRADEK83
GRADEK83
  27 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Mnie ma 27 osób, nad czym ubolewam mocno. :-(

Ich strata XD
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znak贸w)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 lutego 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ich strata XD

Można też na tym zyskać. Jeśli zablokujesz kogoś (czara lista pomieści 5000 kont) to usuniesz głos tej osoby ze średniej ocen. Każdy głos na NIE to 6,0 i w ten sposób możesz usunąć 5000 głosów 6,0 aż do średniej 11,0 czyli same TAK. Dodatkowo masz pewność że ta osoba drugi raz nie zagłosuje na Ciebie, gdy głosy ulegną przedawnieniu.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znak贸w)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  27 lutego 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: jestemwczorajsza: Miałam na uwadze "nigdy wcześniej" i myślałam, że da się to wywnioskować z reszty wypowiedzi. 🙃 Powinnaś być bardziej precyzyjna w określeniach. I tak dobrze, że nie napisałaś około 2 konta :)

Powinnam? Nie sądzę, że cokolwiek powinnam. Więc nie pisz mi jak mam żyć. :ziober2:
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: jestemwczorajsza: Mnie ma 27 osób, nad czym ubolewam mocno. :-( Ich strata XD

W większości to kobiety robiące transmisje na kamerkach. Chyba nie bardzo chciały mnie widzieć i patrzeć na mnie w przyszłości. :mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GRADEK83
GRADEK83
  27 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: W większości to kobiety robiące transmisje na kamerkach. Chyba nie bardzo chciały mnie widzieć i patrzeć na mnie w przyszłości

Nie były liberalne to tak jak by facet blokował kolesia który wszedł na jego kamerkę za to że jest tylko facetem ...A nie lepiej dodać opcję w ustawieniach kamerki tylko dla Panów albo Pań o ile tam takiej opcji nie ma już nawet nie wiem :P
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znak贸w)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 lutego 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: jestemwczorajsza: W większości to kobiety robiące transmisje na kamerkach. Chyba nie bardzo chciały mnie widzieć i patrzeć na mnie w przyszłości Nie były liberalne to tak jak by facet blokował kolesia który wszedł na jego kamerkę za to że jest tylko facetem ...A nie lepiej dodać opcję w ustawieniach kamerki tylko dla Panów albo Pań o ile tam takiej opcji nie ma już nawet nie wiem :P

Powiem Ci szczerze, że faceci też tak robią. To się nazywa likwidacja konkurencji. Jakaś tam logika w tym jest. Gdy kobieta robi transmisje to ma nadzieję na poznanie płci przeciwnej, a potencjalne rozmówczyni odwracają uwagę mężczyzn od nadającej. :-D
Szczerze to sama nie wiem, ale wydaje mi się, że nawet jeśli taka funkcja była to zniknęła, bo się jeszcze z tym nie spotkałam.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GRADEK83
GRADEK83
  28 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: a potencjalne rozmówczyni odwracają uwagę mężczyzn od nadającej

Zazdrość :D Ale przecież Królowa jest tylko jedna XD
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: bo się jeszcze z tym nie spotkałam.

Ciekawa opcja do dodania zwłaszcza że sporo kobiet woli inne kobiety i nie życzy sobie wizyt Panów.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znak贸w)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 lutego 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Zazdrość :D Ale przecież Królowa jest tylko jedna XD

Mi to mówisz? Ja bym w życiu kobiet czy tam dziewczyn nie wyganiała. Niech patrzą i się ślinią jeśli chcą. :rotfl:
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ciekawa opcja do dodania zwłaszcza że sporo kobiet woli inne kobiety i nie życzy sobie wizyt Panów.

Załóż temat na "Pomysłomat", jeśli się przyjmie to dostaniesz gwiazdkę za friko na tydzień. To pierwszy krok do nowej kasty milionerów. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GRADEK83
GRADEK83
  28 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Niech patrzą i się ślinią jeśli chcą

A wiem że są na fotce takie laski z ślinotokiem :P
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Załóż temat na "Pomysłomat"

E tam maja ludzi ot takich błyskotliwych pomysłów za które im płacą tak więc nie będę się wychylał przed szereg :P Ale jak jesteś chętna to za małe co nieco odsprzedam ci ten cenny pomysł :ziober2: :P
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znak贸w)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 lutego 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: A wiem że są na fotce takie laski z ślinotokiem :P

Nie znam tu żadnych lesbijek, często do mnie piszą osoby z damskich kont, ale widać gołym okiem, że to fejk w postaci mężczyzny.
Nigdy się nie nauczycie pisać i myśleć jak kobieta. :jezyk:
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ale jak jesteś chętna to za małe co nieco odsprzedam ci ten cenny pomysł :P

To się nazywa bezinteresowność XXI wieku, kochany jesteś. :mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.