| Fotka.com
Dragon842
Dragon842
  5 January 2020 (pierwszy post)

Kończy się ten dzień, czas tak szybko płynie a człowiek zastanawia się nad sensem życia i przychodzą do głowy pewne słowa Jana Pawła II,, tylko życie poświęcone innym jest coś warte,, jak interpretować te słowa? Życie nie jest idealne,czasami skomplikowane ale mając wokół siebie przyjaciół i najbliższych staje się łatwiejsze. Czy ktoś nam obiecywał że w życiu będzie wszystko proste? Gdy wszystko dostajemy w prosty sposób to nie zawsze doceniamy to co posiadamy. Co jeśli gdy brakuje tych najważniejszych osób w naszym życiu? Smutki chowamy w sercu pod kamuflażem uśmiechu i prostych gestów by nikt nie widział naszego smutku,uciekamy w świat pracy codziennych obowiązków i tak wpadamy w rutynę nie zauważając że ucieka nam życie przed oczami. Tak jakoś wzięło mnie na takie wnioski wieczorem gdy człowiek odpoczywa po całym dniu a jak tam u ciebie? Jestem jaki jestem i nie zmienię się, by poznać człowieka trzeba rozmawiać bo każdy człowiek jest inny i wyjątkowy w swojej niedoskonałości, lubię rozmawiać na każdy temat. Zawsze chętnie pogadam, miłego wieczoru i spokojnej nocy życzę pozdrawiam serdecznie.

dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  19 January 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Kończy się ten dzień

Jeszcze nie tak szybko :tak:
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  19 January 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: mając wokół siebie przyjaciół i najbliższych staje się łatwiejsze

Jestem urodzoną pesymistką,więc nie uważam że mając przyjaciół mam życie kolorowe jak w różowych okularach.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś nam obiecywał że w życiu będzie wszystko proste? Gdy wszystko dostajemy w prosty sposób to nie zawsze doceniamy to co posiadamy.

Może nie tyle co nam ludzie naobiecywali ale w dzisiejszych czasach mediów i internetu gdzie każdy wstawia swoje idealne życie na instagrama czy facebooka zaczynamy się "inspirować" że wyjdzie nam,że będzie cudownie lub po prostu że inni maja życie jak w sielance tylko my jesteśmy nieudacznikami życiowymi i zaczynamy się dołować coraz bardziej.
Konto usunięte
Konto usunięte: Co jeśli gdy brakuje tych najważniejszych osób w naszym życiu? Smutki chowamy w sercu pod kamuflażem uśmiechu i prostych gestów by nikt nie widział naszego smutku,uciekamy w świat pracy codziennych obowiązków i tak wpadamy w rutynę nie zauważając że ucieka nam życie przed oczami.

Mam dwie dorosłe osoby w moim życiu z relacjami prawdziwymi ale np. nie zawsze im wszystko powiem co mnie boli,więc to zależy od osobowości.
BabaxJaga
Posty: 5764 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2126 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  19 January 2020

po prostu dalszy proces ewolucji

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.