MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  12 grudnia 2019 (pierwszy post)

Mając 25 lat wygrałem swoje 78 tys euro od tego czasu minęło 9 lat i mam tyle dlugu co moja początkowa wygrana, choć tego już nie liczę. Chce zaznaczyć, że uzależniłem się w przeciągu 5 dni. Przez pierwsze dwa lub trzy lata grywalem . i przegrywałem ... raz na jakiś czas gorzej gdy gra staje się główną perspektywa w życiu człowieka a w moim życiu gra przeważała. Ogólnie zmieniłem swoje hobby i pasję na granie ... utracajac bliskich przyjaciół, kolegów i koleżanki z czasem i przestałem wychodzić do ludzi każdy swój urlop spędzałem w domu biegajace i grając gdzie każdą przegraną kończyła się śmieszna depresja .... leżąc w łóżku i grając w głupie gry by tylko zająć swoje myśli, że będzie lepiej ... A tak wcale nie jest. Dziś przegrałem pożyczone pieniądze choć to były tylko grosze, ale mogłem kupić jedzenie to jednak wrzuciłem w grę i straciłem do końca miesiąca daleko. Nawet ostatnio wystawilem meble na sprzedaż żeby mieć za co wrócić do pracy i mieć na jedzenie. A tak szczerze to już tym zmęczony jestem żadna terapia nie pomoże a długi tylko nasilają we mnie niskie poczucie wartości. Wiem że tego roku mogę nie dożyć. Chętnie bym sprzedał swoje narządy żeby tylko pograć.

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

Godyr
Godyr
  13 grudnia 2019

Hazard to ciezka sprawa bo lekarstwa na to nie ma.

Szukasz pomocy? Jezeli to nie jakis post blagajacy o atencje to napisz do mnie stary.
Wsparcie to wazna sprawa a ja wiem jak to jest znaleźć sie w twojej sytuacji (jezeli chodzi o aspekt psychiczny, finansowy to AZ TAK nie). Nie jestes jedynym na swiecie🙃

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  21 grudnia 2019

to ze nie jestem jedyny to nie jest pocieszajace

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

Damian241
Damian241
  21 grudnia 2019

Jedyną skuteczną metodą jest terapia, skoro silna wola zawodzi. Dobrze, że w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś uzależniony i uznajesz się za człowieka uzależnionego od hazardu-to jest podstawa do wszelkiego działania.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  22 grudnia 2019

@MikeOne
Księciuniu wróciłeś? a co u cb? kłopoty z kasiorą?
a wiesz, że Lodzia odeszła na amen?
barrrdzo mi jej brakuje, Jaga płacze, gdacze i pokutuje

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.