NNNNNNNNN
Posty: 1208 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
NNNNNNNNN
  8 grudnia 2019 (pierwszy post)

SYLWESTER 2019/2020 gdzie sie wybieracie ? ja albo berlin albo monachium , jak ktos jest chetny tez , pisac na prv

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
NNNNNNNNN
NNNNNNNNN: gdzie sie wybieracie ?

Do Polski, z rodzina go spędzę.
HardStyled83ddd0a
Goska
Posty: 5729 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Goska
  8 grudnia 2019
NNNNNNNNN
NNNNNNNNN: SYLWESTER 2019/2020 gdzie sie wybieracie ?


Najstarsi górale tego nie wiedzą :and:
Gdy sprawy są pozornie jasne i zrozumiałe należy siać konfuzje leczniczą i owe jasności pozornie pokrywać cieniem niepewności. :zakochany:
NNNNNNNNN
Posty: 1208 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
NNNNNNNNN
  8 grudnia 2019
Goska
Goska: xbogx69: SYLWESTER 2019/2020 gdzie sie wybieracie ?Najstarsi górale tego nie wiedzą


czyli nie masz planow jeszcze
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 grudnia 2019
Goska
Goska: Najstarsi górale tego nie wiedzą

Wystarczy jak wiedzą że znów w Zakopanym będzie impreza Sylwestrowa to na pewno maja już dość.
HardStyled83ddd0a
Goska
Posty: 5729 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Goska
  8 grudnia 2019
NNNNNNNNN
NNNNNNNNN: Goska: xbogx69: SYLWESTER 2019/2020 gdzie sie wybieracie ?Najstarsi górale tego nie wiedzączyli nie masz planow jeszcze

Najlepsze plany to te na spontanie :)

Owad
Owad: Goska: Najstarsi górale tego nie wiedzą Wystarczy jak wiedzą że znów w Zakopanym będzie impreza Sylwestrowa to na pewno maja już dość.


Część pewnie tak a część się z pewnością cieszy bo i zarobek będzie :)
Gdy sprawy są pozornie jasne i zrozumiałe należy siać konfuzje leczniczą i owe jasności pozornie pokrywać cieniem niepewności. :zakochany:
SmutekK
Posty: 1 (po ~66 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SmutekK
  8 grudnia 2019

A ja nigdzie się nie wybieram. Samemu to nie ma gdzie iść. 😥

Abymlizal
Posty: 1 (po ~121 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Abymlizal
  8 grudnia 2019

Ktoś chce udanego Sylwka ? Zaproście mnie , we własnej osobie Sylwester przynajmniej prawdziwy 😉😀🤗 pozdrawiam

kasiakasiex
kasiakasiex
  8 grudnia 2019

a ja nie lubię Sylwestra, i całej tej otoczki, fajerwerki, szampan o północy i zdychanie na kaca dnia następnego d83dde1d mój plan: serial, kocyk i wyspać się :D

NNNNNNNNN
Posty: 1208 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
NNNNNNNNN
  8 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja nie lubię Sylwestra, i całej tej otoczki, fajerwerki, szampan o północy i zdychanie na kaca dnia następnego mój plan: serial, kocyk i wyspać się :D


Kazdy ma wlasne pomysly na powiatnie nowego roku , w domu zawsze najbezpieczniej , ale mysle ze jaki sylwester to i taki caly rok ;)
Sarox
Sarox
  9 grudnia 2019
NNNNNNNNN
NNNNNNNNN: SYLWESTER 2019/2020 gdzie sie wybieracie ? ja albo berlin albo monachium , jak ktos jest chetny tez , pisac na prv

Nigdzie się nie wybieram i nie mam nikogo (Nikt mnie nie zaprosił) nie lubię wielkich balów, wolę na co innego kasę wydać.
Tradycyjnie::Sam spędzę przed telewizorem/laptopem (seriale, filmy) w moim pokoju, wypiję piwko, sałatki jarzynowej, gołąbki i nie tylko.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  9 grudnia 2019

W tym roku wyjatkowo plany sylwestrowe jeszcze sie nie wyklarowaly...
Postawie raczej na nasze wybrzeze... Moze Trojmiasto... Jesli okaze sie, ze ejst na to za pozno, to pewnie jakis bal sylwestrowy w moim miescie ;)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
NNNNNNNNN
Posty: 1208 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
NNNNNNNNN
  10 grudnia 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: W tym roku wyjatkowo plany sylwestrowe jeszcze sie nie wyklarowaly... Postawie raczej na nasze wybrzeze... Moze Trojmiasto... Jesli okaze sie, ze ejst na to za pozno, to pewnie jakis bal sylwestrowy w moim miescie ;)

Jeszcze jest czas na plany , jak zaplanujesz wszystko do konca tygodnia to wyjdzie ;)
tomeklech86
Posty: 1 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
tomeklech86
  10 grudnia 2019

Cześć :) ja najprawdopodobniej spędzę Sylwestra z rodziną :) ale nie wiem dokładnie w jakim mieście :)

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  10 grudnia 2019

Prześpię go jak rok temu no chyba że coś się zmieni

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.