Dragon842
Dragon842
  18 listopada 2019 (pierwszy post)

Powoli kończy się ten dzień, początek nowego tygodnia mogę uznać za udany a ty? Nie wiem dlaczego ludzie tak narzekają na poniedziałek, to taki sam jak każdy inny. Tak naprawdę wszystko zależy od naszego nastawienia, dzień może być naprawdę udany. Oczywiście większość osób po wolnym weekendzie ma lenia i nic nie chcę się ale czy to powód do narzekania? Wydaję mi się że nie, życie jest piękne ale w ludzkiej naturze jest wszystko komplikować. Trzeba cieszyć się życiem i walczyć o swoje szczęście, to od naszych wyborów i decyzji zależy jak nasze życie będzie wyglądać. Kochać szalej i nie pytaj co dalej, z pozytywnym nastawieniem miłego wieczoru życzę i pozdrawiam serdecznie.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  18 listopada 2019

Poczatek tygodnia dosc pracowity ;) Z kolejnymi dniami pewnie rozkreci sie jeszcze bardziej... Jak to mowia byle do piatku :D

p.s.a jak u Ciebie?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Pure4
Pure4
  18 listopada 2019

Chora jestem, zasmarkana. :-c

Dragon842
Dragon842
  19 listopada 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Poczatek tygodnia dosc pracowity ;) Z kolejnymi dniami pewnie rozkreci sie jeszcze bardziej... Jak to mowia byle do piatku :Dp.s.a jak u Ciebie?

Pewnie jak zawsze dasz radę 😁
Dragon842
Dragon842
  19 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chora jestem, zasmarkana. :-c

Życzę zdrowia
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.