DzejSi85
DzejSi85
  11 listopada 2019 (pierwszy post)

Trochę to dziwne że dostaje same X jestem aż tak brzydki? Czy po prostu uznajecie się za królowe a X dajecie każdemu, bo tak trzeba... Trochę to nie sprawiedliwe co nie?

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  11 listopada 2019

To tez tak oceniaj, albo oceniaj jak uważasz za stosowne. Ciężko żeby ktoś dał Ci serce skoro nie jesteś w jego typie, bo i po co? Tzn ja akurat rzadko daje x, wole przemilczeć niż potem czytać obelgi w wiadomościach. W moim typie też nie jesteś 🤣 ale w moim typie powaga mało kto jest.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

DzejSi85
DzejSi85
  11 listopada 2019

Typ typem, ale mam takie wrażenie jakby te X były wystawiane bez żadnego przemyślenia xd

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  11 listopada 2019

Tego nie wiem, ja akurat jak już mam coś ocenić, to sobie patrzę na profil czytam, oglądam. Szkoda że mało kto to robi

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

DzejSi85
DzejSi85
  11 listopada 2019

No właśnie i to mnie martwi

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  11 listopada 2019

A czego oczekujesz od fotki? Na przestrzeni 15 lat zauważyłam że coraz mniej ludzi czyta a wyznacznikiem wszystkiego jest sex. W sumie w życiu codziennym też agresja od wszystkiego bije także no coz

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

DzejSi85
DzejSi85
  11 listopada 2019

No niestety, dawno dawno temu fotka była ok teraz to już nie to samo

GRADEK83
GRADEK83
  11 listopada 2019

Mi ułamek sekundy wystarczy aby na oko ocenic dane zdjęcie i zapewne nie tylko faceci są wzrokowcami. Kobieta patrząc na Janusza widzi w nim nie tylko kogos do kontaktu cielesnego ale i tez przyszłego potencjalnego ojca jej ich dzieci i wygląd ma tu znaczenie bo jednak dzieci odziedziczają go po rodzicach. A nikt nie chce aby jego dziecko bylo be paskudne.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  11 listopada 2019

Gradek w dzisiejszych czasach wielu jak nie wszystkim matkom wydaje się że ich dzieci są ładne, piękne i najładniejsze. Jedyny feler polega na tym że 99% kobiet nie powie że ma nie ładne dziecko 🙃 ja mam np ślicznego syna jak z obrazka, bo mam bardzo przystojnego męża, w dodatku takiego dokładnie chciałam. Co prawda długo na niego czekałam, ale dziecinne marzenie spełniło się co do joty.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

DzejSi85
DzejSi85
  11 listopada 2019

Ciężkie czasy, prawie codziennie widzę na mieście np ładna dziewczynę i brzydkiego faceta lub na odwrót, i są parą bo idą za rękę, ciekawe jak to jest możliwe, najwidoczniej Ci ludzie są normalni i kierują się miłością

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciężkie czasy, prawie codziennie widzę na mieście np ładna dziewczynę i brzydkiego faceta lub na odwrót

Też to zaobserwowałem i zastanawiałem się jak to możliwe.
Konto usunięte
Konto usunięte: są parą bo idą za rękę, ciekawe jak to jest możliwe, najwidoczniej Ci ludzie są normalni i kierują się miłością

Prawdopodobnie tak musi być.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  11 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy po prostu uznajecie się za królowe a X dajecie każdemu, bo tak trzeba...

Ładnie pan to ujął , ponieważ ta płeć charakteryzuje się dużą wyniosłością w stosunku do kogokolwiek oczekuje więcej niż od siebie , a tutaj na portalu podbudowują sobie tylko ego komentarzami i wiadomościami od facetów , zaś X są tego efektem , gdyż jak rozpieszczone jaśnie panny nie dostają tego czego chcą to muszą jakoś rozładować swoją flustrację .

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciężkie czasy, prawie codziennie widzę na mieście np ładna dziewczynę i brzydkiego faceta lub na odwrót, i są parą bo idą za rękę, ciekawe jak to jest możliwe, najwidoczniej Ci ludzie są normalni i kierują się miłością


Kobieta potrzebuję naiwnej jednostki którą będzie mogła manipulować prowadząc swoją gierkę o korzyści majątkowe , nie cierpią one intelektualistów , bo taki nie da się wciągnąć w puste słowa i zarząda rozdzielności majątkowej , więc takich omijają one szerokim łukiem i biorą co się nawinie nawet starszych panów jeżeli tylko są po ich myśli. Więcej nie napiszę , ponieważ kadra moderatorów odbierze tę niewygodną dla wielu prawdę rzeczywistą jako hejt i ubliżnie komuś .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

CzarnobyI
CzarnobyI
  11 listopada 2019

Normalne na fotce i innych serwisach randkowych

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  11 listopada 2019

A to ciekawe, kurde to ja zarządała rozdzielności majątku i to już po ślubie 🤣 niestety ten musimy w końcu znowu złączyć właśnie ze względu na korzyści majątkowe - za dużo nas państwo okrada.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Ziemia
Ziemia
  11 listopada 2019
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: flustrację

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: intelektualistów


:rotfl:

Swoją drogą, zarzucanie frustracji i ta ściana bólu dupy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.