Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
12Następna
DzejSi85
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
DzejSi85
  11 listopada, o 00:26 (pierwszy post)

Trochę to dziwne że dostaje same X jestem aż tak brzydki? Czy po prostu uznajecie się za królowe a X dajecie każdemu, bo tak trzeba... Trochę to nie sprawiedliwe co nie?

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Reputacja: -69 | BluzgometrTM: 95
anfet4minka
  11 listopada, o 01:01

To tez tak oceniaj, albo oceniaj jak uważasz za stosowne. Ciężko żeby ktoś dał Ci serce skoro nie jesteś w jego typie, bo i po co? Tzn ja akurat rzadko daje x, wole przemilczeć niż potem czytać obelgi w wiadomościach. W moim typie też nie jesteś 🤣 ale w moim typie powaga mało kto jest.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

DzejSi85
DzejSi85
  11 listopada, o 01:09

Typ typem, ale mam takie wrażenie jakby te X były wystawiane bez żadnego przemyślenia xd

anfet4minka
  11 listopada, o 01:11

Tego nie wiem, ja akurat jak już mam coś ocenić, to sobie patrzę na profil czytam, oglądam. Szkoda że mało kto to robi

Я удалю secret chat

DzejSi85
DzejSi85
  11 listopada, o 01:14

No właśnie i to mnie martwi

anfet4minka
  11 listopada, o 01:21

A czego oczekujesz od fotki? Na przestrzeni 15 lat zauważyłam że coraz mniej ludzi czyta a wyznacznikiem wszystkiego jest sex. W sumie w życiu codziennym też agresja od wszystkiego bije także no coz

Я удалю secret chat

DzejSi85
DzejSi85
  11 listopada, o 01:33

No niestety, dawno dawno temu fotka była ok teraz to już nie to samo

GRADEK83
GRADEK83
  11 listopada, o 06:12

Mi ułamek sekundy wystarczy aby na oko ocenic dane zdjęcie i zapewne nie tylko faceci są wzrokowcami. Kobieta patrząc na Janusza widzi w nim nie tylko kogos do kontaktu cielesnego ale i tez przyszłego potencjalnego ojca jej ich dzieci i wygląd ma tu znaczenie bo jednak dzieci odziedziczają go po rodzicach. A nikt nie chce aby jego dziecko bylo be paskudne.

anfet4minka
  11 listopada, o 07:14

Gradek w dzisiejszych czasach wielu jak nie wszystkim matkom wydaje się że ich dzieci są ładne, piękne i najładniejsze. Jedyny feler polega na tym że 99% kobiet nie powie że ma nie ładne dziecko 🙃 ja mam np ślicznego syna jak z obrazka, bo mam bardzo przystojnego męża, w dodatku takiego dokładnie chciałam. Co prawda długo na niego czekałam, ale dziecinne marzenie spełniło się co do joty.

Я удалю secret chat

DzejSi85
DzejSi85
  11 listopada, o 13:20

Ciężkie czasy, prawie codziennie widzę na mieście np ładna dziewczynę i brzydkiego faceta lub na odwrót, i są parą bo idą za rękę, ciekawe jak to jest możliwe, najwidoczniej Ci ludzie są normalni i kierują się miłością

Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 listopada, o 13:33
DzejSi85
DzejSi85: Ciężkie czasy, prawie codziennie widzę na mieście np ładna dziewczynę i brzydkiego faceta lub na odwrót

Też to zaobserwowałem i zastanawiałem się jak to możliwe.
DzejSi85
DzejSi85: są parą bo idą za rękę, ciekawe jak to jest możliwe, najwidoczniej Ci ludzie są normalni i kierują się miłością

Prawdopodobnie tak musi być.
HardStyle d83ddd0a
XxXxP4R4NORMALxXxX
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  11 listopada, o 15:16
DzejSi85
DzejSi85: Czy po prostu uznajecie się za królowe a X dajecie każdemu, bo tak trzeba...

Ładnie pan to ujął , ponieważ ta płeć charakteryzuje się dużą wyniosłością w stosunku do kogokolwiek oczekuje więcej niż od siebie , a tutaj na portalu podbudowują sobie tylko ego komentarzami i wiadomościami od facetów , zaś X są tego efektem , gdyż jak rozpieszczone jaśnie panny nie dostają tego czego chcą to muszą jakoś rozładować swoją flustrację .

DzejSi85
DzejSi85: Ciężkie czasy, prawie codziennie widzę na mieście np ładna dziewczynę i brzydkiego faceta lub na odwrót, i są parą bo idą za rękę, ciekawe jak to jest możliwe, najwidoczniej Ci ludzie są normalni i kierują się miłością

Kobieta potrzebuję naiwnej jednostki którą będzie mogła manipulować prowadząc swoją gierkę o korzyści majątkowe , nie cierpią one intelektualistów , bo taki nie da się wciągnąć w puste słowa i zarząda rozdzielności majątkowej , więc takich omijają one szerokim łukiem i biorą co się nawinie nawet starszych panów jeżeli tylko są po ich myśli. Więcej nie napiszę , ponieważ kadra moderatorów odbierze tę niewygodną dla wielu prawdę rzeczywistą jako hejt i ubliżnie komuś .

Nie pokładajcie ufności w książętach ani w człowieku , który nie może pomóc ! , gdy opuszcza go duch wraca do prochu swego; W tymże dniu giną wszystkie zamysły jego .† PSALM 146, 3-4

Na co patrzą Kobiety ? ===========> Hipergamia

CzarnobyI
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 1
CzarnobyI
  11 listopada, o 19:21

Normalne na fotce i innych serwisach randkowych

anfet4minka
  11 listopada, o 19:22

A to ciekawe, kurde to ja zarządała rozdzielności majątku i to już po ślubie 🤣 niestety ten musimy w końcu znowu złączyć właśnie ze względu na korzyści majątkowe - za dużo nas państwo okrada.

Я удалю secret chat

Ziemia
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 11
Ziemia
  11 listopada, o 19:35
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: flustrację

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: intelektualistów

:rotfl:

Swoją drogą, zarzucanie frustracji i ta ściana bólu dupy.
12Następna