leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  13 października 2019 (pierwszy post)

czemu w polsce nikt tego nie robi? jak myslicie, czy to mogloby sie to sprawdzic w naszych warunkach?

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 października 2019

Zakładałam kiedys podobny temat :P

Są kraje, gdzie to rowiazanie swietnie sie sprawdza.
Starsi ludzie, czesto samotni i zostawieni samym sobie maja dzieki temu szanse troche 'sie odmlodzic' i na nowo nabrac sily i energii do zycia.
Dzieci natomiast dostaja szanse na posiadanie chociaz namiastki rodziny w postaci 'przyszywanych dziadkow'.
Moim zdaniem swietne rozwiazanie.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Damian241
Damian241
  13 października 2019

W innych krajach to już są latające motocykle. Polska to jest Polska tutaj zawsze wszystko wchodzi z opóźnieniem

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  13 października 2019
Damian241
Damian241: W innych krajach to już są latające motocykle. Polska to jest Polska tutaj zawsze wszystko wchodzi z opóźnieniemleon28

damianek, moze zle to napisalem, nie chodzilo o zapoznienie polski, po prostu nie slyszalem o takich polaczeniach w naszym kraju.

moze nie wygladam, ale wydaje mi sie, ze jestem patriotom.
Damian241
Damian241
  13 października 2019
leon28
leon28: moze nie wygladam, ale wydaje mi sie, ze jestem patriotom.


A ja egoistą i nie interesuje mnie dobro kraju...
Damian241
Damian241
  13 października 2019

ech tylko ktoś niespełna rozumu może być patriotą. Chyba na starość zdziecinniałeś lub po prostu życia nie masz

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  13 października 2019

omg napisalem patriotom"!>!?
masakra

Damian241
Damian241: A ja egoistą i nie interesuje mnie dobro kraju...leon28

damianek dla dobra tego kraju zlikwidowalbym takie jednostki jak ty ';-)
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  13 października 2019

Leon zostaw Damianka on głosował za PiSem. Myśle ze takie rozwiązania to świetny pomysł tylko wiesz Polska to dziwny kraj, aspiracje do najlepszych mentalnie średniowiecze

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Damian241
wpis jest ukryty
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  14 października 2019
anfet4minka
anfet4minka: Leon zostaw Damianka on głosował za PiSem


d83dde02
Jesteś śnieszna kobieto, skoro uważasz, że PO i PiS to dwie różne partie, odmienne światopoglądowo i mający różnych mocodawców.
A ty zagłosowałaś za PO, czyli również na PiS.. albo niee, jeszcze lepiej. Zagłosowałaś na Konfederację d83dde02
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  14 października 2019

Hmm nie oglądam tv, ale wydaje mi się że tym razem partii PO nie było. Więc synku rudy pudło.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika FiftyNygaFiftyNyga
Posty: 41 (po ~152 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 1
FiftyNyga
  14 października 2019

A był ktoś w domu starców lub domu dziecka ? Ja odbywałem praktyki w Domu Pomocy Społecznej i nie wyobrażam sobie takiego połączenia. To co tam się wyrabia to patologia zarówno pod względem personelu jak i rezydentów. Generalnie rezydenci to różny "element" często niestabilny emocjonalnie i dlatego uważa że byłoby to niebezpieczne dla dzieci. Ale w normalnym ośrodku z normalnymi rezydentami można by spróbować.

Damian241
Damian241
  14 października 2019

Nie widzę najmniejszego sensu głosowania na PO, a chociażby dlatego, iż Platforma dla mnie nic nie dała. Za czasów ich panowania nie jednemu Polakowi żyło się o wiele biedniej niż teraz. Łgarstwo, nędzne zarobki polaków, skrojone OFE, wyprzedaż majątku narodowego w łapy szwabów i wiele ,wiele innych lewackich interesów- to zasługi PO

Anfet po cholerę składałaś wniosek i teraz bierzesz te nędzne grosze w postaci 500+ skoro plujesz na Pis i narzekasz na projekt rodzina 500 +, że mało, na nic nie starcza, auta za to się nie zatankuje itd.... zrzeknij się rekompensaty od państwa, w końcu przymusu na to nie ma więc po co każdego miesiąca wyciągasz łapę skoro takie ble heh

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  15 października 2019
Damian241
Damian241: Za czasów ich panowania nie jednemu Polakowi żyło się o wiele biedniej niż teraz.


Śmiem twierdzić, że teraz mi się żyje dużo gorzej niż przed rokiem 2015. Nawet kasa starczała mi na o wiele więcej niż teraz mimo iż miałam jej myślę 3x mniej.
Damian241
Damian241: nędzne zarobki polaków
To już mój drogi zależy od tego co kto chce, co kto potrafi.

Damian241
Damian241: Anfet po cholerę składałaś wniosek i teraz bierzesz te nędzne grosze w postaci 500+

Biorę tylko dlatego żeby zabrać co swoje. Miesięcznie moja składka na urząd skarbowy to ponad 500 zł, męża grubo ponad 1000, na koniec roku doją nas z podatków rzędu średnia krajowa. Dlaczego mam dawać ludziom moją kasę tylko po to aby dać ją ludziom którym nie chce się ruszyć dupy do pracy. I tak z naszych samych podatków utrzymujemy 6 dzieci ekstra. Cudzych dzieci.
Czemu wyciągam łapę? A to teraz zastanów się z czego rząd to płaci?
Jestem rodzicem w przeciwieństwie do 97% rodziców ja nie dostałam becikowego, nie mam ulgi na dziecko, bo po prostu mi się nie należy, bo zarabiam kasę. A to 6 tyś które dostanę od państwa zapłacę za podatek dochodowy w rozliczeniu PIT. Abstrahując od wszystkiego, zabrać social, zabrać datki i niech każdy będzie kowalem swojego losu. Nie pracujesz bo ci się nie chce opieka zdrowotna nie dla ciebie. Nie mówię tu o osobach z niepełnosprawnościami, emerytach tylko o leniwych bubkach na których się składamy.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  15 października 2019
FiftyNyga
FiftyNyga: Generalnie rezydenci to różny "element" często niestabilny emocjonalnie i dlatego uważa że byłoby to niebezpieczne dla dzieci.

super, ze miales takie doswiadczenia. mozna teoretyzowac, ale praktyka najlepsza.
a jak myslisz, moze ten element niestabilny emocjonalnie jest dlatego, ze hmmm, wlasnie brak jest takich wiezi, czucia sie potrzbnym itd. jakie moglyby powstac w przypadku polaczenia z domem dziecka?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.