GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Jak wiadomo na fotka.com ludzie mają szczęście i mogą bez przeszkód nawiązywać nowe znajomości....no właśnie niby wszystko ok ale jak tego dokonać....mając dziennie biedacką jedną szansę...i tu właśnie jest problem a mianowicie mając tzw jedyną szansę na milion jak jej nia zaprzepaścic i nawiązać kontakt z kimś kto dla utrudnienia nie ma gwiazdy i zdjęcia. Czekam na wasze propozycje jak zagadać aby nawiązać kontakt.... porady typu ...napisz jej CO TAM odpadają wielokrotnie testowałem i nie zdawały egzaminu. Chciał bym pozdrowić ludzi wynoszących i segregujących śmieci. Pozdrawiam. Temat z dupy konia tak wiem...ale co pan zrobisz jak pan nic nie zrobisz.

piekloWgDantego
Reputacja: 106 | BluzgometrTM: 1
piekloWgDantego
  30 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: . Chciał bym pozdrowić ludzi wynoszących i segregujących śmieci..

Od razu przypomina mi się kumpel,zaraz po ślubie zamieszkał w bloku i co wieczór wychodził wyrzucić śmieci , zajmowało mu to 20 min . Po tym czasie wracał zalany w trupa do domu,codziennie z innym sąsiadem był umówiony . Żona jego wytrzymała miesiąc ,od tamtej pory to ona wyrzuca śmieci i odziwo też zajmuje jej to 20 min ,a sąsiedzi Ci sami.😉

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: ,a sąsiedzi Ci sami

:ziober2:
praksyda
praksyda
  30 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

o co chodzi z ta jedną szansą? jedną wiadomosc mozesz wysłac? te komunistyczne zasady nadal panują? Kup gwiazdę inaczej nie mozesz podrywać? seriously?

praksyda
praksyda
  30 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: kontakt.... porady typu ...napisz jej CO TAM odpadają wielokrotnie testowałem i nie zdawały egzaminu.

no gdzie na serwisie gdzie pełno samców wchodzi w dupe loszce 2/10...weeee..
GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019

No Komuna kumam 3 max ale jedna? Nie kupie gwiazdy nie dam im zarobić mi nikt nie płaci za wchodzenie na fotke XD. Olać to tak czy inaczej pewnie 2/10 musiał bym zaczepiać no ale z moim ego nie dał bym rady samego siebie oszukiwać XD.

praksyda
praksyda
  30 sierpnia 2019

Wolałabym wesprzeć piracki serwis z filmami i dobry film obejrzec, niż kupować gwiazde żeby widziec jakie placki mi na profil wchodzą, albo dają TAK :lol:
ale co kto lubi, niektórym to sie przydaje.:D

GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019

Nie mam zdjęcia więc TAK i NIE po mnie spływa tak czy siak jak by nie forum to fotka była by jak instagram lub inne badziewie.

Tomekk2019
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 9
Tomekk2019
  31 sierpnia 2019

Ciagle nie rozumiem kolesi ktorzy nie zrozumieli ze zagadywanie typiar na necie to na 99% nic innego jak tylko wlazenie w dupe.

GRADEK83
GRADEK83
  31 sierpnia 2019

Masz na myśli sex analny czy naprzykrzanie się :woot:. Jeśli to drugie to jak ktoś na tym portalu ma nawiązać znajomość inaczej jak pisząc na PW ?.

oam
oam
  1 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wiadomo na fotka.com ludzie mają szczęście i mogą bez przeszkód nawiązywać nowe znajomości....no właśnie niby wszystko ok ale jak tego dokonać....mając dziennie biedacką jedną szansę...i tu właśnie jest problem a mianowicie mając tzw jedyną szansę na milion jak jej nia zaprzepaścic i nawiązać kontakt z kimś kto dla utrudnienia nie ma gwiazdy i zdjęcia. Czekam na wasze propozycje jak zagadać aby nawiązać kontakt.... porady typu ...napisz jej CO TAM odpadają wielokrotnie testowałem i nie zdawały egzaminu. Chciał bym pozdrowić ludzi wynoszących i segregujących śmieci. Pozdrawiam. Temat z dupy konia tak wiem...ale co pan zrobisz jak pan nic nie zrobisz.
Jedna szansa, w sensie dobre pierwsze wrażenie? :D
Ciężko zaufać osobie której sie nie widzi i z ktora nigdy wcześniej się nie rozmawialo. Szczególnie gdy dzwoni Ci z tylu głowy alarm bo wcześniej od takich osob (brak zdjęć i kontaktu) dostawałes same zboczone wiadomości, nawet po początkowej wymianie "normalnych" zdan.
Dlatego nie mam pojęcia co poradzić. :(
Co innego gdy wcześniej byla rozmowa poza PW, no np forumek. Nawet pomimo tego, ze Cie nie widzę uważam ze jestes spoko! 😄
GRADEK83
GRADEK83
  1 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedna szansa, w sensie dobre pierwsze wrażenie? :D

O dobre wrażenie zapewne też chodzi aczkolwiek trudno czasem trafić z gustem danej osoby zagadując do kogoś kogo się nie zna :P

Oczywiście chodzi o możliwość wysłania jednej wiadomości PW na 24h mowa o robaczkach bez gwiazdy :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciężko zaufać osobie której sie nie widzi i z ktora nigdy wcześniej się nie rozmawialo

Niewidomi maja przerąbane dobierając kogoś na partnera życiowego.
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczególnie gdy dzwoni Ci z tylu głowy alarm bo wcześniej od takich osob (brak zdjęć i kontaktu) dostawałes same zboczone wiadomości, nawet po początkowej wymianie "normalnych" zdan.

A to ci podstępne szelmy :D Czyli jeśli niewiasta X dostaje Y wiadomości to nie kiedy nawet nie ma szans aby przeczytała twoją wiadomość i już na starcie jesteś przegranym .... :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego nie mam pojęcia co poradzić. :(

ukryta prawda trudne sprawy dlaczego ja :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet pomimo tego, ze Cie nie widzę uważam ze jestes spoko!

Całe szczęście ze jeszcze jest to forum oby tylko nie wpadli na pomysł ...albo lepiej nie podsuwać złych pomysłów :D niech forum zostanie nietykalne :P
Tomekk2019
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 9
Tomekk2019
  5 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wiadomo na fotka.com ludzie mają szczęście i mogą bez przeszkód nawiązywać nowe znajomości....no właśnie niby wszystko ok ale jak tego dokonać....mając dziennie biedacką jedną szansę...i tu właśnie jest problem a mianowicie mając tzw jedyną szansę na milion jak jej nia zaprzepaścic i nawiązać kontakt z kimś kto dla utrudnienia nie ma gwiazdy i zdjęcia. Czekam na wasze propozycje jak zagadać aby nawiązać kontakt.... porady typu ...napisz jej CO TAM odpadają wielokrotnie testowałem i nie zdawały egzaminu. Chciał bym pozdrowić ludzi wynoszących i segregujących śmieci. Pozdrawiam. Temat z dupy konia tak wiem...ale co pan zrobisz jak pan nic nie zrobisz.

Normalnie. Chyba ze mowisz wackiem to jak go nie masz to nie zagadasz.

Nastepne pytanie prosze.
Pure4
Pure4
  6 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: napisz jej CO TAM odpadają wielokrotnie testowałem i nie zdawały egzaminu

Dziwne, u mnie działa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.