MGTOWsweet
MGTOWsweet
  14 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Pani tłumaczy: https://youtu.be/4ioLR-2DoGw?t=58
Pan tłumaczy: https://youtu.be/mIOY2ezMy9A?t=50
Potężne ciosy w serduszka każdego spermiarza i białorycerza o feministkach nie wspominając d83dde09

GRADEK83
GRADEK83
  14 sierpnia 2019

Moja sąsiadka mnie lała mam uraz na całe życie :and:

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 sierpnia 2019

Raz do czasu powinien uderzyć, ale tylko w pośladki.

HardStyled83ddd0a
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  14 sierpnia 2019
Owad
Owad: Raz do czasu powinien uderzyć, ale tylko w pośladki.

Kiedyś zadałem pytanie na forum czy ktoś zna moderatora który nie jest białym rycerzem - do tej pory taki się nie znalazł, to chyba już wpisane w funkcję jest d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja sąsiadka mnie lała mam uraz na całe życie

https://youtu.be/_-o0kfFFtBQ d83dde02
praksyda
praksyda
  14 sierpnia 2019

zależy od sytuacji, lanie i znęcanie sie to nie bardzo, ale jak kawał suczy z kobiety, to liśc na pożegnanie nie zaszkodzi.

GRADEK83
GRADEK83
  14 sierpnia 2019

Jak kobieta mdleje to też można skorzystać z okazji i wytrzaskać po buzi :D

praksyda
praksyda
  14 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak kobieta mdleje to też można skorzystać z okazji i wytrzaskać po buzi :D

Gorzej jak kobieta odda i facet zejdzie :rotfl:
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  14 sierpnia 2019

Kobiety nawet kwiatkiem nie wolno uderzyć - tyle w temacie

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

BossMen
BossMen
  14 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy od sytuacji, lanie i znęcanie sie to nie bardzo, ale jak kawał suczy z kobiety, to liśc na pożegnanie nie zaszkodzi.


Dokładnie.
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  14 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Kobiety nawet kwiatkiem nie wolno uderzyć - tyle w temacie

Nie wiem skąd ta dyskryminacja i traktowanie kobiety jako kogoś gorszego? Jeśli kobieta zachowuje się jak facet to może oberwać jak facet - proste.
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy od sytuacji, lanie i znęcanie sie to nie bardzo, ale jak kawał suczy z kobiety, to liśc na pożegnanie nie zaszkodzi.

Sytuacja wygląda tak, że teraz jest moda na panny "badass" "łobuziary" itp. itd. Wtłoczone mają do głów, że bezkarnie sobie mogą robić co chcą, bo "kobiety nawet kwiatkiem nie wolno uderzyć" + bezstresowe wychowanie = Karyna szuka zaczepki.
Jeśli chodzi o znęcanie i lanie to tutaj coś ciekawego: https://youtu.be/tUdTB0Dj1jQ?list=PL2qWKqSbI_338Qwnz4gUkC4awHfnWItly&t=1111 - miłość silniejsza niż 2 ogłuszacze na szczękę d83dde02
Damian241
Damian241
  15 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Kobietę należy trzymać na krótkiej smyczy. Bo gdy tylko dajesz jej chociaż trochę władzy, to wtedy ta chodzi po mieszkaniu taka sfrustrowana, bo podświadomie wie, że dominacja należy do mężczyzny. Co jak co, lecz raczej każda baba lubi być uległą i posłuszną suczką wtedy czuje się spełnioną. Także Panowie brać w łapę bicz, wprowadzać swoje rządy, pokazać kto w waszych związkach nosi spodnie i lać je bez oporów- one to uwielbiają

F0X
F0X
  15 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: Kobietę należy trzymać na krótkiej smyczy. Bo gdy tylko dajesz jej chociaż trochę władzy, to wtedy ta chodzi po mieszkaniu taka sfrustrowana, bo podświadomie wie, że dominacja należy do mężczyzny.
Wierzę że tak nie myślisz na poważnie i że to tylko zwykły Trolling

Facet który jest w stanie podnieść rękę na kobietę traci miano faceta, staje się podludziem.
Damian241
Damian241
  15 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Żaden trolling po prostu takie są fakty Panie FOX. Kobietę należy sobie wychować i od początku pokazywać, że to my władamy w naszym azylu. A jak taka nie będzie chciała się dostosować i wciąż będzie opierała się, to ją wtedy walimy w pysk, łapiemy za kudły i ostro przeciągamy po całym mieszkaniu i tak robimy do skutku, aż efekt końcowy nas w pełni zadowoli. Także mój niedrogi Foxie, jeśli nie chcesz być na dole w tym kołchozie, no to musisz chłopie zacząć działać i zastosować tego typu zachowania - powodzenie gwarantowane :)))

F0X
F0X
  15 sierpnia 2019

sugerujesz że jest się albo męską pipką która pozwoli opleść się kobiecie albo twardym panem domu który rządzi i to wymaga poświęcenia w postaci regularnego bicia panny dla treningu ?

Damian241
Damian241
  15 sierpnia 2019

ech... Panie FOX nie oszukujmy się, ale w związku zawsze ktoś musi mieć cięższą rękę. I tak właśnie sugeruję: trzeba taką tresować, jak psa, bo inaczej wejdzie nam na głowę. Najtrudniej idzie im z aportowaniem, ale to też z czasem idzie u nich wyrobić :)))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.