CichyMetal
Posty: 1 (po ~457 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
CichyMetal
  12 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Dawajcie im NIE, wtedy zobaczycie, jak Fotka się zmieni. Róbmy tak wszyscy jako faceci, bo inaczej będziemy mieli masę pustych księżniczek, zamiast fajnych wartościowych dziewczyn. Dlaczego to facet ma mieć średnio 8/11, a dzieczyny 10/11? Zmieńmy to tym prostym sposobem. Nawet jeśli nam si3r podoba jakaś dziewczyna, zaniżmy jej ocenę NIE, inaczej będziecie pompowali jej tą głupotę, że jest 11/10 i może sovie mieć każdego na pstryk

F0X
F0X
  12 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Uuuuu ból dupunii o wirtualne ocenusie które nie mają żadnego odwzorowania w rzeczywistym życiu d83dde1d Sugeruję wyjść na dwór i przewietrzyć się.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  12 sierpnia 2019

Osobiście powiem Ci że Nie ocenia się książki po okładce jeśłi ktoś mi daje na NIE to daje to samo, a tak to nie przejmuje się tym wcale

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  12 sierpnia 2019
CichyMetal
CichyMetal: Dawajcie im NIE, wtedy zobaczycie, jak Fotka się zmieni.


Wcześniej dawaliśmy również kobietą oceny 1 lub 2 potem 3 bo mogły takie osoby posiadające Gwiazdę usunąć negatywy w postaci 1 i 2 :) Ale po dodaniu opcji decyzji na Tak i Nie nie wiele się to zmieniło wiele kobiet i również mężczyzn dają negatyw z Automatu w postaci NIE!
CichyMetal
CichyMetal: Dlaczego to facet ma mieć średnio 8/11, a dzieczyny 10/11?

Tak to bywało zawsze że Panie miały większe średnie od Panów i to pozostało do dziś :ninja:
CichyMetal
CichyMetal: Zmieńmy to tym prostym sposobem. Nawet jeśli nam si3r podoba jakaś dziewczyna, zaniżmy jej ocenę NIE

Człowiek jest człowiekiem i nie każdy w to się bawi, podoba się dana osoba dajemy TAK, nie podoba się dajemy NIE, nawet jeżeli otrzymam NIE a mi sie spodoba Kobieta daje TAK :)
HardStyled83ddd0a
selgros1987
selgros1987
  12 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Aro34
Aro34: jeśłi ktoś mi daje na NIE to daje to samo, a tak to nie przejmuje się tym wcale

Ja tak samo, a ja sam nie oceniam tylko one same oceniają na "NIE", to ja też klikam "NIE" .

Aro34
Aro34: Osobiście powiem Ci że Nie ocenia się książki po okładce

Ale one 96% oceniają książki po okładce, a faceci nie.

A wiecie dlaczego klikają na "NIE" 2754
Za "ODLEGŁOŚĆ" i "WYGLĄD (twarz, ciałko, oczy, usta, wzrost) wiadomo musi sobie wybrać jak najładniejszego xD" 2755 W mojej miejscowości, to samo na "NIE" .
oam
oam
  12 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Cóż za płytkie myślenie.. "dam jej ❌ bo ona pierwsza dala mi ❌", serio? Az tak sie tym przejmujecie? Może lepiej wylogujcie sie do prawdziwego świata, skoro boli was wirtualna ocena?
Średnia wam nie pasuje? To sobie ja wyzerujcie.
Nie podoba wam sie, ze dostajecie ❌? To usuńcie sobie zdjęcia.
Osobiście dalam ❌ znajomemu, ktory dal mi ❤️. Nie bez powodu! On w odwecie cofnął swoja decyzje i dał mi ❌, w tym zaczął mnie totalnie zlewac gdziekolwiek na siebie natrafimy na tym cudnym portalu. No i co? Miało mnie to zabolec? Dla mnie to jest mega dziecinne, ale widać meskie ego jest strasznie delikateńkie.
Więcej dystansu Panowie, zamiast zmawiać się przeciwko kobietom, bo boli was IKS. :ziew:
:rotfl:

KrasnyCzapek
KrasnyCzapek
  12 sierpnia 2019

Czy to poczatki beta-uprisingu? Mam ostrzyć bagnet?

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  12 sierpnia 2019

Ja to nawet sam sobie dałem NIE i dodałem się do czarnej listy.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  12 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: bo boli was IKS.


I tak będzie chyba bolało co nie których do póki fotka będzie istnieć:)
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Ja to nawet sam sobie dałem NIE i dodałem się do czarnej listy.

Jak to zrobiłeś że ja tego nie potrafię :afro:
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 sierpnia 2019
Aro34
Aro34: Osobiście powiem Ci że Nie ocenia się książki po okładce jeśłi ktoś mi daje na NIE to daje to samo, a tak to nie przejmuje się tym wcale

Czyli to dowód na to, że ocena na NIE Cię tak uwiera, że czujesz potrzebę zemsty. Mnie się zdarza dac 💗 komuś, kto dał mi X. Oceniam zdjęcia, a nie rewanzuję się ☺
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
CichyMetal
CichyMetal: Dawajcie im NIE, wtedy zobaczycie, jak Fotka się zmieni. Róbmy tak wszyscy jako faceci, bo inaczej będziemy mieli masę pustych księżniczek, zamiast fajnych wartościowych dziewczyn. Dlaczego to facet ma mieć średnio 8/11, a dzieczyny 10/11? Zmieńmy to tym prostym sposobem. Nawet jeśli nam si3r podoba jakaś dziewczyna, zaniżmy jej ocenę NIE, inaczej będziecie pompowali jej tą głupotę, że jest 11/10 i może sovie mieć każdego na pstryk

Mnie możes smiało dac NIE (jeśli Ci to w czyms pomoże 😜) bo ja nie mam w zwyczaju przejmowac się takimi pierdołami.
Tobie dałam NIE, bo Twój wpis na profilu jest dla mnie delikatnie mówiąc: prostacki i tandetny.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 sierpnia 2019

Narzekacie Panowie, ze kobiety oceniają Was po okładce, a po czym maja oceniać??? Przecież od tego jest ten portal własnie- OD OCENIANIA. Regulamin nic nie mówi o obowiązku poznania drugiej osoby przed oddaniem głosu. Swoja drogą- jakie trzeba mieć kompleksy zeby się tym przejmować...

MGTOWsweet
MGTOWsweet
  13 sierpnia 2019
CichyMetal
CichyMetal: Nawet jeśli nam si3r podoba jakaś dziewczyna, zaniżmy jej ocenę NIE, inaczej będziecie pompowali jej tą głupotę, że jest 11/10 i może sovie mieć każdego na pstryk

W idealnym świcie, gdzie kolesie mają mózg nigdy nie spotkałbyś białorycerzy ani spermiarzy - a takich jest 90-95% czy Ci się podoba czy nie. Laski będą miały pompowane ego do granic możliwości przez stulejarską ekipę, dlatego nic się w tej kwestii nie zmieni.
Jedyne co możesz zrobić to zmienić swoje działanie, a opcje masz 3:
1) nauczyć się manipulować laskami zgodnie z zaleceniami PUA,
2) chodzić na roksy,
3) być na dobrowolnym celibacie.
Poza tym over 80% facetów nie podoba się kobietom, więc nie masz się czym przejmować - jesteś w przytłaczającej większości d83dde0a





Kiedy nie jesteś Chadem to liczy się tylko MIŁOŚĆ, pieniążki nic a nic d83dde02






F0X
F0X: Uuuuu ból dupunii o wirtualne ocenusie które nie mają żadnego odwzorowania w rzeczywistym życiu

W prawdziwym życiu laska nigdy nie powie Ci co o Tobie myśli, bo ma za dużo do stracenia - jak trafi na agresora może wysprzęglić jej w zęby, jak trafi na frajera to może go sobie trzymać na orbicie jako "kolegę" którym będzie się wysługiwała w zamian za mglistą wizję przepoczwarzenia się przyjaźni w coś więcej... W obu przypadkach jeśli wyraziłaby negatywną ocenę o kolesiu to traci, a kobiety nie są debilkami.
praksyda
praksyda
  13 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

fascynujace ocenki na jakims serwisie randkowo-społecznosciowym, :rotfl: serio ktos się tym jeszcze przejmuje? nawet nie wiem kto daje jakie decyzje.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  13 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: fascynujace ocenki na jakims serwisie randkowo-społecznosciowym, serio ktos się tym jeszcze przejmuje? nawet nie wiem kto daje jakie decyzje.

Siemka
Masz 0 połaczeń w parę. ale racja kto się ty przejmuje
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.