| Fotka.com
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  25 July 2019 (pierwszy post)

W realiach wolności seksualnej i zasady Pareto 80% kobiet startuje do 20% samców alpha. Jak więc w warunkach tak zaciętej rywalizacji można się wybić będąc typowym beta orbiterem? Drogi w internecie są dwie:
1) można zostać spermiarzem
2) można zostać białorycerzem
Bycie spermiarzem jest prostsze, bo wymaga tylko natrętnego stalkowania i spamowania na PW/PRIV użytkowniczkom licząc, na szczyptę uwagi z ich strony. Stąd też mistrzowie w tym fachu którzy rozsyłają swoje organy randomowym użytkowniczkom, czego one zdają się nie rozumieć - niemniej dla spermiarza zwycięstwem jest kiedy dziewczyna odpisze choćby "spadaj zboczeńcu".

Białorycerze natomiast, przyjmują inną strategię, bardziej wysublimowaną choć działają dokładnie z tych samych powodów co spermiarze. Starają się zawsze i wszędzie stawać po stronie uciśnionych Pań, dam w opałach, bez względu na obiektywną ocenę sytuacji. Taki białorycerz, oczywiście ma większe szanse na zdobycie uwagi kiedy posiada pozycję najlepiej dzięki poparciu "dam w opałach" które go poprą, licząc na odwzajemnienie owej przysługi. Na fotce najprostszą drogą kariery, jest obrona samotnych mam szukających tatusia na portalu, kobiet szukających sponsora lub po prostu każdej opinii Pań choćby były całkowicie oderwane od realiów. Typowy białorycerz spędza całe dnie szukając uwagi takich pań, zawsze staje w ich obronie, szybko dostaje poklask, zostaje modkiem. Powstaje krąg wzajemnej adoracji pomiędzy "uciśnionymi damami", a białorycerzami gdzie te pierwsze chcą mieć obronę przed logiczną i moralną oceną ich zachowania/tego co piszą, a Ci drudzy desperacko poszukują uwagi kobiet poświęcając w tej intencji Rozum i Godność Człowieka.

Znacie jakiś modków którzy nie są białorycerzami? Lepiej zachować RiGCz czy poświęcić go dla iluzorycznego awansu mając oparcie wśród Pań które logicznymi argumentami nie potrafią obronić swojego stanowiska?

KaBe
KaBe
  25 July 2019

Przecież to jasne że mowa o Dante ;-) coś ma z rycerza ;) ale nie mówię tutaj cnotach rycerskich ;-)

oam
oam
  25 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: spermiarz
Ale to śmiesznie brzmi. d83dde02 Jeszcze na takiego tutaj nie natrafiłam, chyba.. A może i jednak.. Tylko nie wiedziałam, że takowe słówko jest po prostu celnym określeniem. d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: Bycie spermiarzem jest prostsze, bo wymaga tylko natrętnego stalkowania i spamowania na PW/PRIV użytkowniczkom licząc, na szczyptę uwagi z ich strony.
W końcu coś zabawnego i szczerego o facetach. d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: Białorycerze natomiast, przyjmują inną strategię, bardziej wysublimowaną choć działają dokładnie z tych samych powodów co spermiarze. Starają się zawsze i wszędzie stawać po stronie uciśnionych Pań, dam w opałach, bez względu na obiektywną ocenę sytuacji.
Oh, tak sie nie robi.. d83dde12
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki białorycerz, oczywiście ma większe szanse na zdobycie uwagi kiedy posiada pozycję najlepiej dzięki poparciu "dam w opałach" które go poprą, licząc na odwzajemnienie owej przysługi.
Konto usunięte
Konto usunięte: Na fotce najprostszą drogą kariery, jest obrona samotnych mam szukających tatusia na portalu, kobiet szukających sponsora lub po prostu każdej opinii Pań choćby były całkowicie oderwane od realiów.
Ej, to nie fair. Naturalne jest to, że jeśli komuś nie brakuje klepek to stanie w obronie drugiej osoby wobec której wymierzone jest działo ludzi, nabite najczęściej obraźliwymi słowami. Ja osobiście nie widzę w tym nic złego, a wręcz same pozytywy. Nie ważne kogo szukają, czego szukają i w jaki sposób, nie nam to oceniać. Niestety właśnie ocenianie kogoś bez poznania tej osoby przoduje u wielu ludzi, SICK. Widocznie tacy rycerze są potrzebni, żeby walczyli z takimi okropnymi trollami jakie egzystują w sieci, trudne czasy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Typowy białorycerz spędza całe dnie szukając uwagi takich pań, zawsze staje w ich obronie, szybko dostaje poklask, zostaje modkiem. Powstaje krąg wzajemnej adoracji pomiędzy "uciśnionymi damami", a białorycerzami gdzie te pierwsze chcą mieć obronę przed logiczną i moralną oceną ich zachowania/tego co piszą, a Ci drudzy desperacko poszukują uwagi kobiet poświęcając w tej intencji Rozum i Godność Człowieka.
Jakie to jest płytkie. d83dde01 Atak na moderatora, ponieważ: staje w czyjejś obronie, pilnuje by był przestrzegany regulamin, karci trolli za to, że atakują innych, poniżają, ubliżają i wprowadzają niemiłą atmosferę. Jest coś takiego jak wyrażanie własnej opinii- okej, ale dlaczego ludzie robią to w sposób bezczelny, łamiący wszelkie zasady i normy, byle tylko dopiec i upokorzyć drugiego człowieka? To żałosne. Chętnie przybije piątkę temu moderatorowi.
Konto usunięte
Konto usunięte: zasady Pareto
nie wiem co to wszystko ma wspólnego z ekonomią i zarządzaniem, ale spermiarze.. zabawnie. d83dde02
Tomekk2019
Posty: 171 (po ~143 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 9
Tomekk2019
  25 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: MGTOWsweet: spermiarzAle to śmiesznie brzmi. Jeszcze na takiego tutaj nie natrafiłam, chyba.. A może i jednak.. Tylko nie wiedziałam, że takowe słówko jest po prostu celnym określeniem. MGTOWsweet: Bycie spermiarzem jest prostsze, bo wymaga tylko natrętnego stalkowania i spamowania na PW/PRIV użytkowniczkom licząc, na szczyptę uwagi z ich strony.W końcu coś zabawnego i szczerego o facetach. MGTOWsweet: Białorycerze natomiast, przyjmują inną strategię, bardziej wysublimowaną choć działają dokładnie z tych samych powodów co spermiarze. Starają się zawsze i wszędzie stawać po stronie uciśnionych Pań, dam w opałach, bez względu na obiektywną ocenę sytuacji.Oh, tak sie nie robi.. MGTOWsweet: Taki białorycerz, oczywiście ma większe szanse na zdobycie uwagi kiedy posiada pozycję najlepiej dzięki poparciu "dam w opałach" które go poprą, licząc na odwzajemnienie owej przysługi.MGTOWsweet: Na fotce najprostszą drogą kariery, jest obrona samotnych mam szukających tatusia na portalu, kobiet szukających sponsora lub po prostu każdej opinii Pań choćby były całkowicie oderwane od realiów.Ej, to nie fair. Naturalne jest to, że jeśli komuś nie brakuje klepek to stanie w obronie drugiej osoby wobec której wymierzone jest działo ludzi, nabite najczęściej obraźliwymi słowami. Ja osobiście nie widzę w tym nic złego, a wręcz same pozytywy. Nie ważne kogo szukają, czego szukają i w jaki sposób, nie nam to oceniać. Niestety właśnie ocenianie kogoś bez poznania tej osoby przoduje u wielu ludzi, SICK. Widocznie tacy rycerze są potrzebni, żeby walczyli z takimi okropnymi trollami jakie egzystują w sieci, trudne czasy. MGTOWsweet: Typowy białorycerz spędza całe dnie szukając uwagi takich pań, zawsze staje w ich obronie, szybko dostaje poklask, zostaje modkiem. Powstaje krąg wzajemnej adoracji pomiędzy "uciśnionymi damami", a białorycerzami gdzie te pierwsze chcą mieć obronę przed logiczną i moralną oceną ich zachowania/tego co piszą, a Ci drudzy desperacko poszukują uwagi kobiet poświęcając w tej intencji Rozum i Godność Człowieka.Jakie to jest płytkie. Atak na moderatora, ponieważ: staje w czyjejś obronie, pilnuje by był przestrzegany regulamin, karci trolli za to, że atakują innych, poniżają, ubliżają i wprowadzają niemiłą atmosferę. Jest coś takiego jak wyrażanie własnej opinii- okej, ale dlaczego ludzie robią to w sposób bezczelny, łamiący wszelkie zasady i normy, byle tylko dopiec i upokorzyć drugiego człowieka? To żałosne. Chętnie przybije piątkę temu moderatorowi. MGTOWsweet: zasady Paretonie wiem co to wszystko ma wspólnego z ekonomią i zarządzaniem, ale spermiarze.. zabawnie.


Smiechlem x2

Raz za spiermiarza a dwa za cala wypowiedz. Problem w tym ze dziew zyny nie widza nic zlego we wchodzeniu sobie w tylek ale potem majja pretensje jak to faceci je oklamuja. Potem żal że zakochalam sie w kim innym a koles jest synusiem mamusi ze sklonnosciami socjopatycznymi. Kolega mowi tutaj o kolesiach broniacych bez obiektywnej oceny sytuacji. Tacy ludzie to idioci. Czesto znajduja sie dziewczyny wykorzystujace bialorycerskosc typow co czasami konczy sie zle kiedy obecny jej sie znudzi. W gruncie rzeczy dziewczyny pozwalaja cipeuszami byc stulejarzami. Nie zlicze fotkowiczow ktorzy zrobili z siebie idiote broniac tyoiar. Dlatego im sie tak wali w glowach i uwazaja sie za Bog wie kogo. Zakaz stulejarstwa powinien byc uczony w szkolach i wpisany do komstytucji.

A moderatorzy xD kto z modow jest tu z "powolania" xD Kazdy mysli o wycieraniu stulejki o klawiature. To jakby byc dyzurnym od moczenia gabki i podrywac dziewczyny na taka funkcje XD
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  26 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem co to wszystko ma wspólnego z ekonomią i zarządzaniem

Zasada 80/20 odnosi się do hipergamii, ekonomia przekłada się na każdą dziedzinę życia, bo ludzie nawet w życiu osobistym prowadzą rachunek zysków i strat (za potwierdzenie tego odkrycia Gary Stanley Becker został laureatem Nagrody Nobla z ekonomii w roku 1992).
Więcej o hipergamii tutaj: https://youtu.be/dCwZxJtCjyA
Konto usunięte
Konto usunięte: Ej, to nie fair. Naturalne jest to, że jeśli komuś nie brakuje klepek to stanie w obronie drugiej osoby wobec której wymierzone jest działo ludzi, nabite najczęściej obraźliwymi słowami. Ja osobiście nie widzę w tym nic złego, a wręcz same pozytywy.

Tomekk2019
Tomekk2019: Kolega mowi tutaj o kolesiach broniacych bez obiektywnej oceny sytuacji. Tacy ludzie to idioci.

Dokładnie jak napisał Tomekk2019. Chodzi o sytuację w stylu - pijana laska w barze sapie się do każdego, białorycerze już obcinają komu pierwszemu puszczą nerwy i powie takiej kobiecie kilka niecenzuralnych słów, żeby stanąć w jej obronie zyskując w jej oczach. Jeśli uważasz, że to takie fajne Oam to postaw się w sytuacji gdzie jakiś pijany typ zaczyna do Ciebie sapać bo np. odrzuciłaś jego bełkotliwe zaloty, a wszystkie Panie dookoła stają w jego obronie żeby mu się przypodobać - fajnie by było?
Konto usunięte
Konto usunięte: Atak na moderatora, ponieważ: staje w czyjejś obronie, pilnuje by był przestrzegany regulamin, karci trolli za to, że atakują innych, poniżają, ubliżają i wprowadzają niemiłą atmosferę. Jest coś takiego jak wyrażanie własnej opinii- okej, ale dlaczego ludzie robią to w sposób bezczelny, łamiący wszelkie zasady i normy, byle tylko dopiec i upokorzyć drugiego człowieka? To żałosne. Chętnie przybije piątkę temu moderatorowi.

Mhm gorzej kiedy moderator sam łamie regulamin, całkowicie ignorując chamskie, prostackie zaczepki/baity jakiejś Pani względem użytkownika, a kiedy on jej ostrzej lub nawet ironicznie odpowie to dostaje bane na tydzień za wprowadzanie niemiłej atmosfery - klasyka na fotce. To tak jakby Ciebie jakiś koleś ciskał non stop że jesteś brzydka, gruba niska, a Twój facet to stulejarz w tym czasie moderacja "hi hi ale śmiesznie, ale jej dogadałeś, no co za typiara, ale ją masakruje hi hi hi", a jakbyś mu odp. "spadaj typie" to ban z automatu na tydzień i wzajemne klepanie po pleckach "straciła hamulce hahahaha drugi raz już Ci tak nie napisze, sobie odpocznie od fotki hahahahaha" - fajnie by było? No chyba nie za fajnie d83dde09

PS. Ja już wolę żeby userzy sami się bronili, niż to co robi 95% moderatorów-białorycerzy.
oam
oam
  26 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie jak napisał Tomekk2019. Chodzi o sytuację w stylu - pijana laska w barze sapie się do każdego, białorycerze już obcinają komu pierwszemu puszczą nerwy i powie takiej kobiecie kilka niecenzuralnych słów, żeby stanąć w jej obronie zyskując w jej oczach. Jeśli uważasz, że to takie fajne Oam to postaw się w sytuacji gdzie jakiś pijany typ zaczyna do Ciebie sapać bo np. odrzuciłaś jego bełkotliwe zaloty, a wszystkie Panie dookoła stają w jego obronie żeby mu się przypodobać - fajnie by było?
Tylko, że ja miałam na mysli obraźliwe zwroty kierowane pod adresem innych, a nie końskie zaloty. Przykłady sa różne, ale gdyby takie panny dolewaly oliwy do ognia, z jednej strony broniąc go a z drugiej nakrecajac na więcej, szybko bym straciła cierpliwość. Osobiście wole spokojna rozmowę, więc jakby to ujac.. Lepiej zapobiegać niz leczyć. Oczywiście takowe sytuacje - porowokacja arogancja, również maja miejsce, nie dementuje tego.
Konto usunięte
Konto usunięte: Mhm gorzej kiedy moderator sam łamie regulamin, całkowicie ignorując chamskie, prostackie zaczepki/baity jakiejś Pani względem użytkownika, a kiedy on jej ostrzej lub nawet ironicznie odpowie to dostaje bane na tydzień za wprowadzanie niemiłej atmosfery - klasyka na fotce. To tak jakby Ciebie jakiś koleś ciskał non stop że jesteś brzydka, gruba niska, a Twój facet to stulejarz w tym czasie moderacja "hi hi ale śmiesznie, ale jej dogadałeś, no co za typiara, ale ją masakruje hi hi hi", a jakbyś mu odp. "spadaj typie" to ban z automatu na tydzień i wzajemne klepanie po pleckach "straciła hamulce hahahaha drugi raz już Ci tak nie napisze, sobie odpocznie od fotki hahahahaha" - fajnie by było? No chyba nie za fajnie PS. Ja już wolę żeby userzy sami się bronili, niż to co robi 95% moderatorów-białorycerzy.
Slabe, mega słabe. Nie widzialam takowego zachowania u moderatorow - i sie cieszę. Nie wiem, moze nie bywamy w tych samych miejscach jednoczescie, badz wychodze przed samym zdarzeniem. Powinienes zglosic to do MG, serio.

Ps. Taaak wiem, ze masz to gdzies.
Ps. Twoje ps. 👍🏻🦌
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  26 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przykłady sa różne, ale gdyby takie panny dolewaly oliwy do ognia, z jednej strony broniąc go a z drugiej nakrecajac na więcej, szybko bym straciła cierpliwość.

No i dlatego facet powinien jak najmniej okazywać uczucia i uczyć się samoopanowania już od dziecka. W opisanej historii, gdy doszłoby do bójki to ten który był zaczepiany i podjudzany zostałby okrzyknięty sprawcą zajścia. Jako, że ilość Białorycerzy rośnie wprost proporcjonalnie do wolności seksualnej, to lepiej ograniczyć relacje z pozostałą częścią populacji do niezbędnego minimum aby minimalizować ryzyko - albo zostać białorycerzem / spermiarzem d83dde09

PS. Zjawisko to ma znacznie większy zakres w dużych miastach, na prowincji gdzie jeszcze są jakieś normy i strach przed lokalnym ostracyzmem społecznym hamującym seksualny hedonizm zjawisko ma znacznie mniejsze rozmiary - więc alternatywą jest spędzanie możliwie dużo czasu w spokojnych sennych wioskach, gdzie tzw. "cywilizacja z Zachodu" jeszcze nie dotarła.
Tomekk2019
Posty: 171 (po ~143 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 9
wpis jest ukryty
oam
oam
  29 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No i dlatego facet powinien jak najmniej okazywać uczucia i uczyć się samoopanowania już od dziecka.
Co do tych uczuć to nie tylko facet.. Kobiety również.
Konto usunięte
Konto usunięte: W opisanej historii, gdy doszłoby do bójki to ten który był zaczepiany i podjudzany zostałby okrzyknięty sprawcą zajścia.
Pewnie tak...
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  29 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do tych uczuć to nie tylko facet.. Kobiety również.

Kobiety w 80% gadają o tym co czują, bez tego w zasadzie musiałyby się ograniczyć do tak/nie d83dde02
oam
oam
  29 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety w 80% gadają o tym co czują, bez tego w zasadzie musiałyby się ograniczyć do tak/nie
My po prostu jesteśmy szczere i bezpośrednie a nie tak jak 80% facetów, którzy kłamią d83dde02
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  29 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: My po prostu jesteśmy szczere i bezpośrednie a nie tak jak 80% facetów, którzy kłamią

Gadanie o uczuciach ma się nijak do szczerości i bezpośredniości.
Kłamstwo faceta: zaraz wyniosę śmieci, Kłamstwo kobiety: to Twoje dziecko. d83dde02
Jest nawet ewolucyjne wytłumaczenie tego kto bardziej kłamie. W jaskini (czyli przez 95% istnienia gatunku Homo Sapiens) dominującą rolę przyjmował, najsilniejszy i dość cwany ogr w jaskini, on dominował dzięki przewadze fizycznej i sprytowi. Z drugiej strony samice były dużo mniejsze, słabsze, uzależnione od grupy w trakcie rodzenia + wychowywania małych dzieci czyli przez większość życia - ich jedyną bronią podczas zdobywania pozycji w stadzie były uroda (mogły nią skusić największego ogra z jaskini) i manipulacja (kłamstwa i półprawdy, żeby mogła sterować owym ogrem dla własnego profitu).
Tomekk2019
Posty: 171 (po ~143 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 9
Tomekk2019
  30 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: MGTOWsweet: Kobiety w 80% gadają o tym co czują, bez tego w zasadzie musiałyby się ograniczyć do tak/nieMy po prostu jesteśmy szczere i bezpośrednie a nie tak jak 80% facetów, którzy kłamią


:D :D :D :D :D :D :D :D :D
praksyda
praksyda
  30 July 2019
Tomekk2019
Tomekk2019: :D :D :D :D :D :D :D :D :D

no elo.d83dde0f
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) można zostać spermiarzem 2) można zostać białorycerzem


w internetach można zostać każdym. Mnie też irytuja "faceci fotkowi" jak próbują bronic kobiety jakby sama była nieudolna, zabawnie to z boku wyglada jak próbuje sie przypodobać przypadkowej loszce a i tak nie zamoczy biedulekd83dde02
Dobrze, że to tylko fotka...
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 129
anfet4minka
  30 July 2019

puk puk znowu piszesz o białorycerzach.

A ty do jakich się zaliczasz?? Tak z ciekawości
\

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.