Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia45678910111213Następna
oam
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 1
oam
  12 lipca, o 14:40 (pierwszy post)
Cześć i czołem Panie&Panowie! :swir:

Specjalnie dla was, temat do rozmów o:
WSZYSTKIM I NICZYM!

:banan::banan::banan::banan:

Zapraszam do dyskusji, każdy mile widziany!
:ziober:

*nie łamiemy regulaminu*
GRADEK83
GRADEK83: Mój ty Szerloku XD
Regulamin Forum. ¦ descuida digga, estoy listo para atraparte de una vez por todas, ade!
Avatar użytkownika Dragon842Dragon842
Reputacja: 20 | BluzgometrTM: 2
Dragon842
  17 lipca, o 12:16

Uwielbiam lato, w Szczecinie trochę chłodno jest. Muszę odpocząć i zastanowić się na kilkoma sprawami.

Dragon842
  17 lipca, o 12:16

Często mówi się że faceci to wzrokowcy i lecą tylko na jedno. Większość choć nie wszyscy nie potrafią rozmawiać więc żeby nie zaczynać rozmowy od tandetnego hej albo siema postanowiłem ruszyć kontrowersyjny temat rzeka. Dlaczego kobiety idą na łatwiznę, by przyciągnąć zainteresowanie odkrywają biust i pokazują ciało? Oczywiście rozumiem że kobieta chcę poczuć się atrakcyjna i jest przede wszystkim lato dlatego tak ubiera się,nie tłumaczy to dlaczego czesto na zdjęciach bardziej eksponuje biust i ciało. Każda kobieta narzeka że faceci lecą tylko na na jedno,może po prostu same chcą by facet bardziej dostrzegał to jak wygląda a nie jaką jest kobietą? Wypięty biust wyzywająco,ciało na pokaz. To zwykła desperacja,po co wysilać się jak wystarczy pokazać ciało i kobieta zdobywa zainteresowanie. Wystarczy wejść na jakąkolwiek grupę dyskusyjną by zauważyć ile jest kobiet które dowartościowują się ciałem. Każdy szuka kogoś kto dostrzeże jakimi jesteśmy ludźmi,szkoda że większość(nie wszyscy)bardziej chcę być oceniana po pozorach i wyglądzie niż to jakimi jesteśmy ludźmi. Ludzie zamiast rozmawiać by poznać,wolą pokazywać i udawać. Po jakimś czasu okazuje się że człowiek którego znaliśmy,jest całkiem inny niż nam wydawało się. Nie jestem przystojny ani nie wyróżniam się z tłumu ale rozmawiać i poruszać ciekawe czasami banalne tematy. Nie na darmo mówi się że uśmiech jest najpiękniejszym makijażem kobiety, chyba coś w tym jest. Zawsze chętnie pogadam każdy temat,miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Reputacja: -61 | BluzgometrTM: 80
anfet4minka
  17 lipca, o 12:19

Dragon, to załóż temat, w tym nikt się nie wypina, nikt nie eksponuje dekoltu nie pozuje ciałem, no chyba że wydaje Ci się że tu tak jest, ale raczej nie

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dragon842
  17 lipca, o 12:37

Oj to tylko temat do rozmowy, pozdrawiam

Avatar użytkownika Damian241Damian241
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 1
Damian241
  17 lipca, o 20:48
Dragon842
Dragon842: Wypięty biust wyzywająco,ciało na pokaz. To zwykła desperacja,po co wysilać się jak wystarczy pokazać ciało i kobieta zdobywa zainteresowanie. Wystarczy wejść na jakąkolwiek grupę dyskusyjną by zauważyć ile jest kobiet które dowartościowują się ciałem. K

To ty tego nie wiesz, iż męskim atutem jest siła, a kobiecym uroda. Kobiety chcą się podobać, czuć atrakcyjne i wyjątkowe na tym świecie, a skoro mają piękne ciało, to dlaczego to niby miałby je w całości zakrywać...

Ps... jak laska ubierze się w seksowne ciuszki, to nie muszę od razu się na nią rzucać jak niewyżyty buhaj zarodowy... po prostu po patrzę sobie trochę i tyle w tym mojego :D
Dragon842
  17 lipca, o 21:53

Hahaha większość facetów to niewyżyte samce

piekloWgDantego
Reputacja: 88 | BluzgometrTM: 0
piekloWgDantego
  17 lipca, o 21:58
Dragon842
Dragon842: Hahaha większość facetów to niewyżyte samce

Rozwiń tą myśl i uzasadnij.

W życiu licz na najlepsze,ale szykuj się na najgorsze.

Dragon842
  17 lipca, o 22:25

Domyśl się haha

anfet4minka
  17 lipca, o 22:25

Ullalla Dragon 😂 no nie spodziewałam
Się po tobie

Я удалю secret chat

Dragon842
  18 lipca, o 07:37

Anfet dlaczego?

Dragon842
  18 lipca, o 07:37

Każdy powinien znaleźć mówi,,czwartek dzień bez majtek,, a ja mówię kolejny dzień zmagania z szarą rzeczywistością mimo że za oknami piękna pogoda. Dzień dobry, jak samopoczucie z rana? U mnie w miarę w porządku,od jutra zaczynam urlop więc można coś zaplanować. Przede wszystkim odpoczynek i relaks,miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie.

anfet4minka
  18 lipca, o 08:19

Ja tam nie widzę szarej rzeczywistości. Za to czarne plamy zobaczyłam jak moje auto napisało servis i coś tam fullaut czy co to tam napisało ;/ ręce mi opadły ale cóż to francuz po nich mogę się tego spodziewać

Я удалю secret chat

Dragon842
  18 lipca, o 08:32

Hahahaha ciesz się bo że tylko ręce opadają,auto to skarbonka bez dna.

anfet4minka
  18 lipca, o 08:35

Opowiadasz. Ciekawe jakbyś musiał dojechać 35 km w jedną stronę do pracy co autem zrobisz w 20 minut a komunikacją 2h i co byś wtedy powiedział.

Я удалю secret chat

piekloWgDantego
Reputacja: 88 | BluzgometrTM: 0
piekloWgDantego
  18 lipca, o 14:31
Dragon842
Dragon842: Domyśl się haha

No smoku,uzasadnij nie wstydź się. Tylko jako przykladu nie podawaj mi tutaj ludzi z fotki ,bo to zaledwie odsetek populacji,ziarenko przytulii w kwintalu pszenicy.

W życiu licz na najlepsze,ale szykuj się na najgorsze.

Poprzednia45678910111213Następna