NiedostepnyDlaCb
Posty: 17 (po ~77 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 9
NiedostepnyDlaCb
  15 czerwca 2019 (pierwszy post)

haha

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019

A można jaśniej...?

dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  15 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A można jaśniej


Nie, nie można bo wystarczy poszperać w internecie
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: A można jaśniej Nie, nie można bo wystarczy poszperać w internecie


Poszperac o czym , skoro nawet temat wiadomosci nie pokazuje sie w calosci "bystrzaku"
Ziemia
Ziemia
  15 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Poszperac o czym , skoro nawet temat wiadomosci nie pokazuje sie w calosci "bystrzaku"


Temat brzmi: "Co łączy porywaczy ładnych kobiet, układ wrocławski i fotka.com ?"

Chyba w telefonie sie nie pokazuje w całości. Na deskopie jest, jak się już w niego wejdzie.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019
Ziemia
Ziemia: Przeczytajmojopis: Poszperac o czym , skoro nawet temat wiadomosci nie pokazuje sie w calosci "bystrzaku" Temat brzmi: "Co łączy porywaczy ładnych kobiet, układ wrocławski i fotka.com ?" Chyba w telefonie sie nie pokazuje w całości. Na deskopie jest, jak się już w niego wejdzie.


Dzięki. 😊 Faktycznie na telefonie się pokazuje tylko częśc
praksyda
praksyda
  15 czerwca 2019

nie wiem, weź naprowadź.. moze poczytam coś ciekawszego niz piepszenie o urlopach .. wakacjach widoków z okna i oczywistych oczywistościach.(nie twierdze ze sama o tym nie piszę)

NiedostepnyDlaCb
Posty: 17 (po ~77 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 9
NiedostepnyDlaCb
  15 czerwca 2019

Fotka ma teraz problem z usunięcie tego postu forum :D No dalej usuńcie, a ludzie dowiedzą się z nowych kont kim jest w układach prezesownia hahaha! Czołem wielkiej Polsce!

Ziemia
Ziemia
  15 czerwca 2019
NiedostepnyDlaCb
NiedostepnyDlaCb: Fotka ma teraz problem z usunięcie tego postu forum :D No dalej usuńcie, a ludzie dowiedzą się z nowych kont kim jest w układach prezesownia hahaha! Czołem wielkiej Polsce!

Wszyscy mają to w dupie, nikt nie próbuje tego usuwać.
GRADEK83
GRADEK83
  17 czerwca 2019

a to dla tego Ziemia ma zdjecie XD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.