Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019

Więc moze ja zaczne : szukam pomysłów na 18ke syna, ktora odbedzie sie za kilka mcy u nas w domu. Chętnie podejrze pomysly na: torta , smieszne dekoracje itp. Sporo tu osób mlodych, wiec napiszcie co Was na Waszych 18kach pozytywnie zaskoczylo, co mozecie polecic , moze pokazecie cos ciekawego ..?

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: pomysły na: torta

Zrób torta w kształcie Pizzy :)
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019
Owad
Owad: Przeczytajmojopis: pomysły na: torta Zrób torta na kształt Pizzy :)

Hey Owadku - Ty juz wiesz ze mlody pracuje w pizzerii wiec pizza juz mu chyba uszami wychodzi 😂. Myslalam o jakim torcie "erotycznym". Np. "cycuszki"
Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ty juz wiesz ze mlody pracuje w pizzerii wiec pizza juz mu chyba uszami wychodzi


Tak Ewka, może mu wychodzi, ale ta pizza będzie całkiem inna od innych bo badzie cała słodka :)
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Myslalam o jakim torcie "erotycznym". Np. "cycuszki"

Lub z pisiorką :lol:
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019

Haha. 😂😂😂😂. Widzialam takie z "pisiorką" ale miały wlosy i wygladalo to malo apetycznie 😝

oam
oam
  11 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło.
Niestety..
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..??
Fajnie, że założyłaś taki temat! Daję okejke! d83ddc4d
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Zobaczymy co z tego wyjdzie
Wyjdzie, na pewno, tylko żebyś się nie poddała jak poprzedniczka :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019

Oam- ja sie nie poddaje tak łatwo - żem uparte babsko to juz wiesz 😜.

oam
oam
  11 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: szukam pomysłów na 18ke syna, ktora odbedzie sie za kilka mcy u nas w domu
Jak dużo osób planujesz ugościć wraz z synem i mężem? Czy będzie przewaga młodzieży?
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Chętnie podejrze pomysly na: torta , smieszne dekoracje itp.
Jak na 18stke, to tort raczej jakiś "zboczony", jako że to facet to cycuszki będą jak najbardziej na miejscu, ale powiedz co on lubi, czym się interesuje, wtedy coś pomyślimy co do tortu i dekoracji :D
oam
oam
  11 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Oam- ja sie nie poddaje tak łatwo - żem uparte babsko to juz wiesz
Zdecydowanie hahah :D
Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Widzialam takie z "pisiorką" ale miały wlosy i wygladalo to malo apetycznie 😝

Tak może wyglądał a mógł być smaczny :)
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019

On kocha sport - to jego całe zycie. Ustalilismy , ze po poludniu robimy skromne przyjecie rodzinne dla kilku osob , a wieczorem domówka dla mlodziezy (ok.10 osób) My wychodzimy na noc do sąsiadów.

I jeszcze sie zastanawiam jako osoba mało pijąca ( abstynentka z braku okazji 😜) co do alkoholi. Pewnie ktos z gosci jeszcze cos poprzynosi, ale w jego towarzystwie króluje desperados i zastanawiam sie jaki do tego ew. Alkohol, zeby po wymieszaniu mlodzież nie udekorowała mi pół domu pawiami😝.

oam
oam
  11 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: On kocha sport - to jego całe zycie.
A jaki konkretnie sport uprawia, siłka czy gra w nożną?
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ustalilismy , ze po poludniu robimy skromne przyjecie rodzinne dla kilku osob , a wieczorem domówka dla mlodziezy (ok.10 osób) My wychodzimy na noc do sąsiadów.
Ja w dekoracjach jestem kiepska, na pewno balony napompuj, baloniki sa super. :D Teraz jest moda na te balony z cyframi, takie złote, jak helem napełnisz, to będzie kosmos. :D
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: I jeszcze sie zastanawiam jako osoba mało pijąca ( abstynentka z braku okazji 😜) co do alkoholi. Pewnie ktos z gosci jeszcze cos poprzynosi, ale w jego towarzystwie króluje desperados i zastanawiam sie jaki do tego ew. Alkohol, zeby po wymieszaniu mlodzież nie udekorowała mi pół domu pawiami😝.
Hmm, jesli będą jeść to mieszkanka nie powinna im wyrządzić krzywdy, wiem to po samej sobie a pije baaardzo mało. Młodzież to pewnie jakaś wódeczka haha:D
Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: On kocha sport - to jego całe zycie.


A jaki sport kocha najbardziej, np : piłka nożna, F1 :)
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: a wieczorem domówka dla mlodziezy (ok.10 osób)

Tylko bądź czujna, młodzi nie nauczeni picia to nie wiadomo jak na nie których działa Alkohol.
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: zeby po wymieszaniu mlodzież nie udekorowała mi pół domu pawiami😝.


Dekoracja za darmo będzie :lol:
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019

Haha. On kocha siłke, mma , kick bixing, kalistenika. coś mowil o tych balonach '18' ze kolega mial srebrne i ze jeszcze mozna kondomy nadmuchac.Myslalam nad kubkami i talerzykami typowo z motywem 18ki z tektury.
Owad - nie żartuj 😢. Nasz pokoj bedzie tez udostepniony, zeby bylo gdzie sie przespac. Wiec nie usmiecha mi sie w pawikach grzebac 😨. A czego proponujecie unikac do jedzenia zeby jak najmniej zaszkodzic przy ew.mieszance alkoholi ?

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.