Avatar u偶ytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znak贸w)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  9 lutego 2016 (pierwszy post)
W tym temacie dodajemy pojedyncze śmieszne znaleziska, czyli dowcipy, obrazki, gify etc.

Nie wolno zamieszczać linków do innych serwisów.
Dodawanie znaleziska, nie mogą naruszać przyjętych zasad działu Humor.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar u偶ytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znak贸w)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  13 lutego 2016
...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
xMadridista
xMadridista
  14 lutego 2016

Dzwoni facet do firmy reklamującej odchudzanie i po krótkiej rozmowie zamawia pakiet o nazwie "5 kilo w 5 dni".Następnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi cudowna blondyneczka, około 20 lat i oprócz sportowego obuwia i tabliczki zawieszonej na szyi nie ma nic na sobie. Dziewczyna przedstawiła się jako pracownica wspomnianej firmy i programu "5 kilo w 5 dni". Na tabliczce napis:"Mam na imię Kasia. Jak mnie złapiesz będę Twoja!".Facet rzuca się bez namysłu w pościg za blondynką. Po paru kilometrach i pewnych początkowych trudnościach, w końcu łapie swoją nagrodę. Sytuacja powtarza się przez kolejne 4 dni.Facio staje na wadze i zadowoleniem stwierdza, że rzeczywiście schudł 5 kilo! W takim razie znów dzwoni do firmy i zamawia program - tym razem "10 kilo w 5 dni".Następnego dnia: w drzwiach staje zapierająca dech w piersiach kobieta, najpiękniejsza, najbardziej seksowna, jaką widział w życiu. Na sobie nie ma nic oprócz butów sportowych i tabliczki na szyi:"Mów mi Ewa. Jak mnie złapiesz, będę Twoja!"Ta kobieta ma jednak taką super kondycję, że faciowi niełatwo jest ją złapać od razu i gonitwa trwa znacznie dłużej. W końcu jednak okazuje się że nagroda warta jest nadludzkiego wysiłku.Historia powtarza się przez następne 4 dni i w końcu facet staje na wadze i jest całkowicie zadowolony: schudł obiecane 10 kilo!W takim razie postanawia pójść na całość i dzwoni do firmy trzeci raz. Zamawia pakiet "25 kilo w 7 dni". Pani przez telefon pyta:- Jest Pan absolutnie pewien? To jest nasz najtrudniejszy program!Facet jest jednak głęboko przekonany, że tego właśnie chce.- Całe lata nie czułem się tak wspaniale!Następnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi potężny, muskularnie zbudowany, intensywnie opalony dwumetrowy facet. Na sobie ma tylko różowe buty sportowe i tabliczkę:"Jestem Franek. Jak Cię złapię, będziesz mój!"

Avatar u偶ytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znak贸w)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  15 lutego 2016

Dzień bez...

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
CrazyBONE
CrazyBONE
  22 lutego 2016

Jestem znaleziskiem haha

bezcenna
bezcenna
  27 kwietnia 2016
http://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif
twardy77
twardy77
  27 kwietnia 2016

Niewidomy i jąkała mieli jechać skuterem, jąkała się bal i posadził za kierownicą niewidomego,jadą kawałek i nagle jąkała krzyczy: w pra w pra w prawo, niewidomy skręcił w prawo, jada dalej prosto, po chwili jąkała krzyczy: w le w le w lewo, niewidomy skręcił w lewo jada dalej, a jąkała sz sz sz niewidomy dał gaz do końca,a jąkała szlaban uważaj Pozdrawiam czytajacych.

Quince
Quince
  8 maja 2016
;))
UniqueAmnesia
Posty: 2 (po ~57 znak贸w)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
UniqueAmnesia
  27 czerwca 2016

Polej mi szklanki, do tej wódki d83dde01d83dde01

IHSI
IHSI
  31 lipca 2016

Będzie boleć !

Avatar u偶ytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znak贸w)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  22 sierpnia 2016

Żona do męża:
- Jak wygrasz w lotto, to od razu robię sobie naciąganie zmarszczek, botoks i sztuczne cycki. Co ty na to?
- A co byś powiedziała, gdybym za tę kasę zrobił tuning naszego Tico?
- No co ty? Po co będziesz ładował kasę w starego grata, jak możesz mieć nówkę sztukę?
- Cieszę się, że mnie rozumiesz.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Kuki141189
Kuki141189
  3 wrze艣nia 2016
https://www.youtube.com/watch?v=nPxD_o3UOXI :)
Wojtas54
Wojtas54
  4 wrze艣nia 2016

Polecam kolegę wyżej

greencollarworker
greencollarworker
  4 wrze艣nia 2016

A takie coś znalazłem ;) Zresztą kojarzycie pewnie "Dziwnego Pana..."

Avatar u偶ytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znak贸w)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  11 wrze艣nia 2016
..
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.