| Fotka.com
martinakrk
martinakrk
  19 February 2014 (pierwszy post)

Witajcie, Spędziłem ostatnie dwa tygodnie na portalu randkowym fotka.pl. Założyłem tak lewe konto jako studentka Marta. Byłem ciekaw jak zachowują się typowi faceci i jednym słowem - MASAKRA. Zainteresowanych odsyłam na:
http://www.mrkfashion.pl/2014/02/jak-podrywaja-na-fotkapl.html

Są tam screen`y wiadomości, a więc to co otrzymuje przeciętnie wyglądająca kobieta na tym portalu.

ZacnyUser
ZacnyUser
  20 February 2014

zatwierdzam i polecam

zioolek1979
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
zioolek1979
  21 February 2014

Grubo....
Teraz jakiś małolat założy konto i będzie zbierał doładowania hehe

ZacnyUser
ZacnyUser
  21 February 2014
zioolek1979
zioolek1979: założy konto i będzie zbierał

ale tak robią od kilku lat już tutaj.

sam sobie doładowałem telefon kilka razy
zioolek1979
zioolek1979
  21 February 2014
ZacnyUser
ZacnyUser: zioolek1979: założy konto i będzie zbierał ale tak robią od kilku lat już tutaj.sam sobie doładowałem telefon kilka razy

jak ktoś naiwny hehe
wesolaja
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wesolaja
  23 February 2014

heh...masakra...

zatańcz ze mną:)

karusia19
karusia19
  23 February 2014

szkoda sie wypowiadac na temat jak faceci tu podrywaja dziewczyny ;P

voiceofyourhea
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
voiceofyourhea
  25 February 2014
karusia19
karusia19: szkoda sie wypowiadac na temat jak faceci tu podrywaja dziewczyny ;P

Dokładnie szkoda słów na to jak faceci podrywają dziewczyny.
romsiaa
romsiaa
  25 February 2014

to nawet nie jest podobne do ''podrywu''..
śmieszne jest również to , że ''Dojrzali '' mężczyźni szukają względów u o wiele młodszych od siebie kobiet.. ;p
Wy też tak uważacie ? ;p

karusia19
karusia19
  25 February 2014

tak ja tez tak uważam to jest żenujące po prostu ;P

romsiaa
romsiaa
  25 February 2014

Dokładnie !
takie ''Akcje'' irytują ..:)
lub te "Sex oferty" to też jest obleśne..
nie rozumiem ludzi, którzy godzą się na takie propozycje, a szczególnie młodym Kobietom.
Ci panowie równie dobrze mogliby pójść do Agencji towarzyskich które z pewnością im nie odmówią
Dobrze Mówię ?:) ;p

karusia19
karusia19
  26 February 2014
bardzo dobrze mowisz ;) ale oni mysla ze w tym wieku laski ktore sa w mlodym wieku sa tak glupie i naiwne. Ze dadza sie im podejsc i je wykorzystaja... ale my na szczescie myslimy logicznie i takim jak oni sie nie dajemy :-D
zioolek1979
zioolek1979
  26 February 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie ! takie ''Akcje'' irytują ..:) lub te "Sex oferty" to też jest obleśne.. nie rozumiem ludzi, którzy godzą się na takie propozycje, a szczególnie młodym Kobietom. Ci panowie równie dobrze mogliby pójść do Agencji towarzyskich które z pewnością im nie odmówią Dobrze Mówię ?:) ;p

Myślisz, że ktoś się godzi?
karusia19
karusia19
  26 February 2014

zioolek1979]Myślisz, że ktoś się godzi?
oczywiście ze tak napewną są takie dziewczyny bo nie wierze w to zeby wszystkie były takie grzeczne , ale mam nadzieje ze to juz rzadkość... takich dziewczyn....

romsiaa
romsiaa
  27 February 2014
zioolek1979
zioolek1979: romsiaa: Dokładnie ! takie ''Akcje'' irytują ..:) lub te "Sex oferty" to też jest obleśne.. nie rozumiem ludzi, którzy godzą się na takie propozycje, a szczególnie młodym Kobietom. Ci panowie równie dobrze mogliby pójść do Agencji towarzyskich które z pewnością im nie odmówią Dobrze Mówię ?:) ;p Myślisz, że ktoś się godzi?

uuu.. wiele dziewczyn po takich incydentach trafia na pierwsze strony gazet xd ze niby zostaly zgwalcone.. tak na prawde same sie wpakowały w to gówno.. same narobily sobie tego godząc się na spotkania z mężczyznami z takich komunikatorów jak facebook, nk i fotka.. itd itp.
później ściemniają ,że nigdy nikogo nie chciały w ten sposób poznac.. i myślę też ,że często godzą się na te spotkania dla pieniędzy xd
Ale to moje zdanie na ten temat..
jak mówiła karusia19]
-rozsądne Młode dziewczyny mają jeszcze mózgi i nawet nie odpowiadają lub spławiają takich ludzi :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.