kundziorka86
Posty: 8675 (po ~152 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 30
kundziorka86
  29 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Ale mnie tu długo nie było. Łohoho aż się odnaleźć nie mogę :D
Czy ktoś się stęsknił za tymi kropeczkami w tytule ? :)

Po pierwsze śmiem zapytać gdzie kułwa jest moja baba z avatara na forum d83dde21.
dokładnie ta O! :ninja:




Żona, grzebiąc mężowi w kieszeniach, znalazła mały notesik. A w nim 99 notatek: kiedy, gdzie, kogo i jakim sposobem wydymał. Wieczorem wiarołomny mąż wraca z pracy, bierze piwko i siada przed telewizorem. Po chwili przychodzi żona z kuchni, ręce ma w cieście: - Jędruś, zdejmij mi majteczki, chcę do toalety. Mąż zdejmuje, a żona biegnie do łazienki. Po chwili wraca: - Załóż, proszę. Jędrzej zakłada. - A teraz weź swój notesik i zapisz setny sposób: mąż zdejmuje i zakłada żonie majtki, ale rucha sąsiad.





Jasio idzie z mamą do sklepu. Przed sklepem widzi pijaka z krzywymi nogami. I głośno mówi do mamy: - Mamo, ale ten pan ma krzywe nogi! - Jasiu, ale tak nie wolno! Możesz tego pana obrazić! Następnego dnia Jasio znowu idzie z mamą do sklepu, widzi tego samego faceta z krzywymi nogami i głośno mówi: - Ale ten pan ma krzywe nogi! Wtedy mama już straciła cierpliwość i mówi do Jasia: - Jasiu, ile mam ci powtarzać że tak nie wolno! Za karę będziesz siedzieć w domu i nie wyjdziesz dopóki nie przeczytasz Szekspira. Po trzech miesiącach Jasio znowu idzie z mamą do sklepu i widząc faceta z krzywymi nogami mówi: - Cóż to za moda nastała w tych czasach, żeby swe jaja nosić w nawiasach...





Nauczycielka tłumaczyła dzieciom z pierwszej klasy : - Ludzie są jedynymi istotami żywymi, które się jąkają. W tym momencie mała dziewczynka podniosła dłoń do góry: - Ale ja miałam kotka, który się jąkał - powiedziała. Nauczycielka spodziewając się jakiejś cennej okazji do nauczenia dzieci czegoś nowego, poprosiła dziewczynkę, by opowiedziała o kotku. - A więc, bawiłam się z naszą kicią na podwórku, przed domem, kiedy usłyszałam jak rottweiler sąsiada przeskoczył płot i wbiegł na nasze podwórko. - To musiał być straszne - przyznała nauczycielka. - Było! A mój kotek podniósł ogon, zaczął syczeć " Kkkkkkh... Khhhh" I zanim wrzasnął "Ku**wa" rottweiler go zjadł!





I Na sam koniec z pozdrowieniami dla moich znajomych z forum suchar nad suchrami :ninja:




Idzie czerwony Kapturek do chorej babci. W pewnej chwili wyskakuje zza drzewa Wilk i mówi
-Cześć Kapturku...zaraz cię pocałuje tam gdzie jeszcze nikt cię nie całował.. Kapturek parchnął i mówi
-Ta...chyba k**wa w koszyczek!!

Pozdrawiam Madziutek :*

BU! :**
kundziorka86
Posty: 8675 (po ~152 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 30
kundziorka86
  29 kwietnia 2013

Ahaaa i pielęgniarka dla Patrysi :mrgreen: :**

BU! :**
Valsyt
Valsyt
  30 kwietnia 2013
kundziorka86
kundziorka86: Idzie czerwony Kapturek do chorej babci. W pewnej chwili wyskakuje zza drzewa Wilk i mówi -Cześć Kapturku...zaraz cię pocałuje tam gdzie jeszcze nikt cię nie całował.. Kapturek parchnął i mówi -Ta...chyba k**wa w koszyczek!!


no za to nalezy sie owacja, stesknilem sie za tym

a forum zdechlo smiercia naturalnad83dde1e
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 kwietnia 2013

Dawno Cie tu nie bylo :mrgreen:

kundziorka86
kundziorka86: Po pierwsze śmiem zapytać gdzie kułwa jest moja baba z avatara na forum .


usuneli nam avatary :and: teraz wyswietla sie miniaturka z profilu :/
kundziorka86
kundziorka86: Idzie czerwony Kapturek do chorej babci. W pewnej chwili wyskakuje zza drzewa Wilk i mówi -Cześć Kapturku...zaraz cię pocałuje tam gdzie jeszcze nikt cię nie całował.. Kapturek parchnął i mówi -Ta...chyba k**wa w koszyczek!!


:mrgreen:
LuznyGosc
LuznyGosc
  3 maja 2013

Mocne. Usmialem sie.

Earth
Earth
  6 maja 2013
kundziorka86
kundziorka86: Czy ktoś się stęsknił za tymi kropeczkami w tytule ? :)

Jaaaaa! :)
kundziorka86
kundziorka86: Po pierwsze śmiem zapytać gdzie kułwa jest moja baba z avatara na forum .

Za nią też tęsknie. :3

kundziorka86
kundziorka86: Ahaaa i pielęgniarka dla Patrysi :**

O, dziekuję! Dopiero teraz odpisuję bo wróciłam z wakacjowania i tylko z tel wcześniej zajrzałam. ;c

Temacik miły, od razu widać, że tworzył ktoś ze starej ekipy. :D
:**************!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.