agoosiaaa
agoosiaaa
  27 lutego 2013 (pierwszy post)
Hej, ho :)

Lecim:

1.
''Och boze, jeszcze chwila i exploduje!''
''Na moje cycki'' - wyszeptala - ''celuj w moje cycki''
''Eee... Jestes tego pewna?''
''Tak, szybko! Zrob to dla mnie!''
''Ok, w takim razie... idzieeeee...''
W kazdym badz razie moral tej historii jest taki, ze kiedy masz sraczke - powinienes wyrazac sie BARDZO jasno.

2.
Egipska ekipa ratownicza, ktora przyjechala jako pierwsza na miejsce zderzenia sie balonu z ziemia nie wie dlaczego zaden z pasazerow nie wzial ze soba aparatu fotograficznego, zegarka, pieniedzy ani w ogole zadnych rzeczy, posiadajacych chocby minimalna wartosc.

3.
Czy to nie byloby ironiczne, gdyby nowym papiezem zostal czlowiek czarny - bylby okrazony przez mezczyzn w bialych szatach, szpiczastych kapeluszach i machajacych przed nim krzyzami...

4.
Bylem dzisiaj w Tesco. I tak - nie wiem, co znajduje sie w ich miesie, ale jestem pewny ze na kasie stala glupia krowa.

5.
Rozmowa kwalifikacyjna:
''Co nazwalby pan swoja najwieksza wada?''
''Szczerosc''
''Nie uwazam, ze szczerosc to wada.''
''Uj mnie obchodzi co Ty uwazasz.''

6.
Lotto daje Ci jedna na 14 milionow szanse, ze jutro nie pojdziesz do pracy.
Alkohol daje szanse 1 na 5.

7.
Strach przed naplywem tysiecy cyganow do UK zmniejszyl sie dwukrotnie po tym, jak okazalo sie, ze zjedlismy ich transport.

8.
Nigdy nie zrozumiem dzisiejszych nastolatkow...
Bzykaja sie bez zabezpieczenia, ale na telefonach obowiazkowy ochraniacz...

9.
Widze co Pistorius proboje zrobic... Pojdzie do wiezienia na 25 lat a kiedy go wypuszcza.... Bam!
Zostanie prezydentem Poludniowej Afryki.
Tak to dziala, co nie?

10.
Nie dziwie sie, ze papiez zrezygnowal z dalszego pelnienia obowiazkow.
Tez bym odszedl z pracy gryby moj szef sie nigdy nie pokazywal.

Pozdro, Ag :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 lutego 2013

5 stare, ale zawsze brechtam
7 i 8 dobre :rotfl:
gdzie wiekszy ruch? tu czy na forumyme?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

nie
nie
  27 lutego 2013
massacre
massacre: gdzie wiekszy ruch? tu czy na forumyme?

Przecież można wejść i sprawdzić. :>
Na humorze chyba większy u nas :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 lutego 2013
nie
nie: Przecież można wejść i sprawdzić. :>


przeciez mozna odpisac :-)
sa ludzie, ktorzy bywaja na czatach, forumach i jedno wiecej nie robi im roznicy. ja jestem tylko na fotce, wiec dla mnie to dosc uciazliwe sie rozdwajac. stad pytanie.
bylam, ale nic ciekawego nie ma. Mowilam Ci, ze zrobie research, niestety przegrywa w starciu z fotka.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

nie
nie
  28 lutego 2013
massacre
massacre: bylam, ale nic ciekawego nie ma. Mowilam Ci, ze zrobie research, niestety przegrywa w starciu z fotka.

Kwestia podejścia. Wiele osób siedzi tam i tylko tam, nie zamierzając wracać, posiadając odwrotne do Twojego zdanie :)
ViQaax3
wpis jest ukryty
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 lutego 2013
nie
nie: Wiele osób siedzi tam i tylko tam, nie zamierzając wracać


nikogo mi tu nie brakuje, wiec podejrzewam, ze odeszli ci niewazni dla mnie :)
moze i chciales lepiej, ale wydaje mi sie, ze Twoje forum przyciagnelo wiecej plebsu. Wg mnie lepiej dla fotki ;)
nie
nie: posiadając odwrotne do Twojego zdanie :)


to chyba oczywiste, w koncu dlatego tam sa :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

nie
nie
  28 lutego 2013
massacre
massacre: moze i chciales lepiej, ale wydaje mi sie, ze Twoje forum przyciagnelo wiecej plebsu. Wg mnie lepiej dla fotki ;)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 lutego 2013

No więc właśnie :-)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TheOnlyForFun
Posty: 12 (po ~73 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
TheOnlyForFun
  3 marca 2013

hehe dobre punkty ^_^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.