| Fotka.com
Szufladaa
Szufladaa
  18 January 2013 (pierwszy post)
Wlaściwie mój można powiedzieć , że jeden z pierwszych wątków na tym forum , więc nie spinać pośladów za bardzo : )

Leży sobie gościu na plaży, podchodzą do niego jakieś ekstra laseczki w strojachbikini i jedna mówi: "jak puścisz bąka, to ściągamy staniki". Gość zdziwionytroszkę, niemniej bonga sprzedał. Dziewczyny zgodnie z umową ściągnęły staniki.Pojawiła się następna propozycja: "jak jeszcze raz puścisz bąka, to ściągamy majtki". Gość: prrrruuuuuukkk. "A teraz jak puścisz serię bąków, to będziesz mógł nas podotykać". No to gościu: prrruk, prrrruuuuuuk, brrrrruk, pruk, pierrrrrd i nagle słyszy: "Kowalski, nie dość, że śpicie na zebraniu, to jeszcze pierdzicie!"

Jeżeli nie wiesz co powiedzieć, żeby zacząć rozmowę z nieznajomą dziewczyną, po prostu chwyć ją za rękę, spójrz prosto w oczy i powiedz:"A co mi tam, j***łem brzydsze"

Byłem w domu sam. Odkurzałem. Nagle z zaciekawieniem spojrzałem na odkurzacz, potem na mojego penisa, jeszcze raz na odkurzacz i znów na penisa. I wtedy pomyślałem o czymś o czym w takiej sytuacji pomyślał pewnie każdy facet: „Dlaczego odkurzam, skoro mam penisa?”

Komisja z Ministerstwa Zdrowia ogląda szpital. Ordynator prowadzi ich przez korytarz a tu, przez otwarte drzwi jednej z sal, widać jak pacjent wali konia.- Co to ma być? - pyta facet z ministerstwa.- Przerost prostaty. To nowa metoda leczenia. - odpowiada ordynator.Idą dalej, a tu w następnej sali pielęgniarka ciągnie druta pacjentowi.- Co to ma być?!- Przerost prostaty.- Co ty mi tu pierdzielisz? Tamten facet wali konia a temu pielęgniarka loda robi!- Bo tamten leczy się z NFZ, a ten prywatnie

Józek! Zagadka: czym różni się zasłona od papieru toaletowego?Nie wiem.Czyli to Ty...Jeśli dowcipy nie przypadły do gustu , to papuga na pewno przypadnie. : )

http://www.sadistic.pl/papugie-porno-vt112181.htm
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 January 2013

Trzy ostatnie dobre :ziober2:
Ze służbą zdrowia znałam, ale zawsze sie z niego śmieje :)

Temat na plus.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  18 January 2013

Dobry debiut :mrgreen: :bravo:

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  18 January 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłem w domu sam. Odkurzałem. Nagle z zaciekawieniem spojrzałem na odkurzacz, potem na mojego penisa, jeszcze raz na odkurzacz i znów na penisa. I wtedy pomyślałem o czymś o czym w takiej sytuacji pomyślał pewnie każdy facet: „Dlaczego odkurzam, skoro mam penisa?”

:bravo: :LOL:

Konto usunięte
Konto usunięte: Komisja z Ministerstwa Zdrowia ogląda szpital. Ordynator prowadzi ich przez korytarz a tu, przez otwarte drzwi jednej z sal, widać jak pacjent wali konia.- Co to ma być? - pyta facet z ministerstwa.- Przerost prostaty. To nowa metoda leczenia. - odpowiada ordynator.Idą dalej, a tu w następnej sali pielęgniarka ciągnie druta pacjentowi.- Co to ma być?!- Przerost prostaty.- Co ty mi tu pierdzielisz? Tamten facet wali konia a temu pielęgniarka loda robi!- Bo tamten leczy się z NFZ, a ten prywatnie


też dobre ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli dowcipy nie przypadły do gustu , to papuga na pewno przypadnie. : )


hahah. chce taką :D
Adidasowa
Adidasowa
  18 January 2013

hhaahaa :piwo: dla Ciebie;]

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 January 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wlaściwie mój można powiedzieć , że jeden z pierwszych wątków na tym forum , więc nie spinać pośladów za bardzo : )

Czyli debiut :) bardzo udany, podobało się :piwo:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Szufladaa
Szufladaa
  18 January 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: hahah. chce taką :D


Chcieć każdy chce , gorzej się później z tego wytlumaczyć znajomym , czy rodzinie.
Tak czy owak materiał nie jest wlasny : )

Fajnie że się podoba :ziober:
TomaszK1985
TomaszK1985
  18 January 2013

fajne dowcipy ;)

Djabeu
Djabeu
  19 January 2013

Wszystko stare.

Jednakże na debiut ujdzie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.